Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Anyám állandóan vissza tart?

Lovaska1 kérdése:

Anyám állandóan vissza tart?

Figyelt kérdés
Anyám állandóan cseszeget.. és utálja hogyha szerelmes vagyok valakibe... nagyon tetszik egy fiú de ő meg máris piszkál ordíbál és úgy kezel mint egy 6-7 évest... elegem van belőle mit csináljak? Sehova se enged el.. ma is volt suliba teadélután és kb 5-6-ig maradhattam beteges ez már..

2012. dec. 12. 20:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%

Már ne is haragudj, kedves kérdező, tudom mennyire utálják a kiskamaszok, ha leszólják őket a nagyok, de te még akkor is csak egy éretlen gyerek vagy. Épeszű, normális szülő nem engedi 15-16 év alatt a pasizást, és csak ti tarjátok menőnek, hogy ennyi idősen barátotok van és szexeltek. Valójában egészségtelen, káros és még szánalmas is... az én felnőtt korosztályomban azok a lányok, akik gyerekként csinálták ezt, most agyba-főbe próbálják letagadni és úgy beállítani, mintha azok csak buta, kislányos botlások lettek volna.

Hozzátenném, 15 éve felett a fiúk hozzád hasonló lányoktól csak szexet akarnak, semmi mást, mert tudjék, hogy befolyásolhatóak vagytok és túl fontosak nektek mások véleménye.Lásd, te is azt írtad, hogy jaja, mert a barátnődnek már van..... Kedves, szomorúan kell megmondanom neked, hogy az ilyen lányokból lesznek a tinir*bancok, akikről azt hiszitek, mindenki szereti őket, valójában pedig mindenki lenézi.


Hidd el, én már rég átestem azokon a dolgokon, amiken te, és megéltem, milyen visszanézni a tizenéves dolgokra.

2012. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
66%
Nem édesanyád a beteges,és persze ,hogy úgy kezel,mint egy 6 évest,ha egyszer úgy viselkedsz.
2012. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
62%

Az én anyum is ilyen volt,hogy nem engedett sehova vagy ha igen hamar haza kellett jönnöm és nekem se tetszett.

De beláttam,hogy igaza volt így legalább nem lettem egy h*lye k*urva aki minden hétvégén buliba jár és már sz*tb*szták.

19/L

2012. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%
12 évesen ilyet szólni, hogy fogd be a pofád meg ilyenek... Örülj, hogy anonim oldal, azért ilyen nagy a kicsi szád, felnőttek között max csendben motyognál az orrod alatt, kicsi lány. Szégyelld magad, és respekt anyádnak, hogy még normális szülőként gondolkodik, igaz, én net mellé sem engednélek.
2012. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
70%
Nagyobb a szád mint az egész tested basszus!!!
2012. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Emberek ***** válasza:
12 évesen én még nem gondolkoztam azon, hogy barátnőm lesz, mint inkább arra, hogy hol fogok tovább tanulni. Szerintem jogosan "tart vissza" édes jó anyád, mert ha most belemész egy kapcsolatba, akkor az a teljesítményedre is kihat (nem szentbeszéd, hanem tapasztalat). Majd ráérsz még 14-15 évesen pasizni. Egyébként meg, hogy nem hagyja, hogy ennél, meg annál tovább maradj, azt is csak és kizárólag miattad csinálja. Lásd 15 vagyok, és az én anyám is nagyon megszabja a feltételeket, hogy meddig, és hogyan mehetek el itthonról (mondjuk a randinál kicsit engedett belőle). Ettől függetlenül én nem siránkoznék, hogy ilyen, és olyan anyám van, persze ez természetes, kezdesz kamaszodni, lázadsz, de majd később átértékeled az egészet, ami most történik veled. 15/f voltam
2012. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondom én, hogy hamarosan már az óvodások is háborognak, ha nem dughatnak.
2012. dec. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
igen kiveszem a részem a munkából... én szoktam vasalni,teregetni én etetem az állataimat köztük a lovamat ami nem kis felelősség annak ez a válasz akit ez érdekelt
2012. dec. 16. 09:46
 19/25 anonim ***** válasza:
A ló takarmányát fizeted, vagy mi ebben a felelősség? Ennyi idősen én is etettem 200 tyúkot, 3 malacot, és vittem legelni a kecskéket, de a takarmányt nem én fizettem, szóval azon kívül, hogy odaszórtam nekik, és kivettem a többi állatot, nem sok felelősség hárult rám. Teregetni meg egyenesen kikapcsolódás, nem munka, legalábbis nálunk a családban.
2012. dec. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Azta de sok mindent csinálsz....meg ne szakadj.

Én ilyen idõsen szintén gondoztam állatokat.Etettem a kutyákat,macskákat stb+még ami az ÉN állatom volt,és ne hörcsögre gondolj.Hanem fél kilós pontyokra,meg csukákra...amiknek még a tavat is én ástam!És ha ezeket az állatokat etetni kellet akkor az ÉN pénzembõl vettem nekik kaját.De nem.csak ez van...ilyen idõs koromban az apám simán odaszólt hogy vidd a kutyát meg a baltát mert úgy hallom hogy valami róka van a tyúk udvarba.De kedves volt mert a balta meg a kutya nem arra kellet hogy meg öljem a rókát,hanem hogy ha nekem rontana akkor meg tudjam magam védeni.Áltálaban nem kellet használnom semelyiket mert a róka amint meglátott elszaladt lóhalálába..........De ezek csak egy pár dolog hogy mit kellet csinálni.Szóval akkor lázongj a szüleidnek ha megcsinálod amit kell!Ja és úgy háborogj,hogy a parasztlázadást le szokás verni..............

2012. dec. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!