Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Anyám állandóan vissza tart?

Lovaska1 kérdése:

Anyám állandóan vissza tart?

Figyelt kérdés
Anyám állandóan cseszeget.. és utálja hogyha szerelmes vagyok valakibe... nagyon tetszik egy fiú de ő meg máris piszkál ordíbál és úgy kezel mint egy 6-7 évest... elegem van belőle mit csináljak? Sehova se enged el.. ma is volt suliba teadélután és kb 5-6-ig maradhattam beteges ez már..

2012. dec. 12. 20:15
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Ja és:

Te vetted a lovat hogy a tiéd?Nos akkor nézzük

Nem te vetted az állatot,nem te fizeted a takarmányát,nem te biztosítasz helyet neki,csak éppen te eteted.Ez nem nagy cucc.A legtöbb be idomított majom tud kaját szórni.

2012. dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Na már bocs...de szerintem akkor gyere el hozzánk és nézzük meg hogy én mit csinálok leírom a napomat oké?


HÉTKÖZNAP:

- 4-5 kor felkelés

- ló etetés és valamennyire kipucolom a helyét

- eszek, felöltözök iskolai ruhába

-megyek a suliba

- haza megyek befejezem a boxa kipucolását

- lecsutakolom

- eszek és csinálom a házim

- lovagolok


szóval létszives ne szóljál be...

2012. dec. 25. 22:24
 23/25 anonim ***** válasza:

Nekem épp ez volt, csak kicsit több háziállat és házimunka plusz kistesók. (Anyuék sem lustultak, a gazdaság többi része elvette az időt, meg a tesóim amíg nem voltak munkára foghatóak)

Csak hogy ki szóljon be kinek.

2012. dec. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Aha nagyon sok.....

Tudod te mennyi gond van egy tóval???

Amikor kicsi halak vannak benne,akkor macerás az egész,mivel hiába tó,le kell engedni a negyedét,mert meg kell pucolni stb,és ha iluenkor kicsi halak vannak akkor folyamatosan ott kell állni a tóba,és tartani a szûrõt,mert ha nem akkor a vízzel eggyütt sutty,megy el a hal...És egy tavat le engedni,még csak a negyedéig is 1,5-2 óra!Addig meg fogd a szûrõt!Nem mellesleg el kell távolítani a hivatlan vendégeket,tehát siklókat,békákat stb,és azért egy nagyobb kb 30-40 centis vízi siklót nagyon fárasztó kergetni egy tóba,nem mellesleg mivel nem szeretném megölni,ezért el is kell vinni egy másik helyre.És ez csak egy kis része a nyári munkáknak,de télen aztán......Vágtál te már léket,egy vagy 40 centisen be fagyott tavon?!?Nagyon kellemes,és remélem érzed a szarkazmust......És ez csak egy kis töredéke a a tóval járó munkáknak,de szóljál,és le írom a többit is!

2012. dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
milyen tó?? KIBESZÉL ITT TÓRÓL?
2012. dec. 26. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!