Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lennék emiatt homofób,...

Miért lennék emiatt homofób, és miért gyűlölném emiatt a melegeket?

Figyelt kérdés

Ne mtartom magam homofóbnak! Nem gyűlölöm a melegeket!

Van pár dolog amiben viszont nem értek egyet néhány meleggel és amik elvi dolgok nálam!

Éspedig:


Homokosok ne nevelhessenek gyereket, mert a gyereknek any és apa kell, ez a természetes és egészséges család alapja, éa gyermeknek ez szükséges az egészséges testi/lelki fejlődéshez.


Nem támogatom a pozitív diszkriminációt és a megkülönböztetést. Ne legyenek meleg flvonulások, mert obszcén, provokatív, és csak feszültséget kelt, és ráadásul a kultúrált és a töbséggel harmónikus együttélésre törekedő melegeknek is ártanak ezzel!

Nagyon provokatív és feszültségkeltő dologok még a melegolimpia, meleg étterem, meleg uszoda, és más kimondottan csak melegek számára fenntartott szórakozó és kultúrális helyek erőltetett létrehozása! Miért nem jó nekik a heterókakl együtt, miért kell ezzel is a különbségeket mélyíteni?


A házasságot mint ahogy a mai formájában létezik a nő és férfi között, ne köthessék meg a melegek. Ne létezhessenek meleg házaspárok, mert a házaspár fogalma nőt és férfit takar, és takart már több ezer éve is, és ez a normális, miért tévedett volna az emberiség több ezer éven át, é miért lennénk most okosabbak mint az őseink? (véleményem szerint butábbak vagyunk most mint a múltban)


Nagyjából ezek a dolgok azok amikben nem értek egyet a legtöbb meleggel. Más dologban nem zavar semm ivelük kapcsolatban és ahogy artam nem utálom őket, nem akarom bántani őket, sem kiközösíteni sem eltűntetni sem semmi ilyesmit, éljenek nyugodtan békességben a többi emberrel.


Ha így gondolkodom miért vagyok szerintük homofób meg gyülőlködő meg primitív meg sötét meg még számos negatív jelzőt is felsorolhatnék mait itt kapok és kapnak a hozzám hasonló véleménynel élő válaszolók?


Köszönöm a válaszokat!


Nemet, kort és szexuális irányultságot is írhat aki szeretne, és kérem a veszekedést az obszcén és trágár kifejezéseket mellőzzétek, és a gyűlölködést is! Kultúrált és normális hozzászólásokat várnék, mert én is kultúráltan kérdeztem!



2012. dec. 24. 00:16
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/367 IamME21 ***** válasza:
38%

Teszem azt, egy hetero nő, akinek szülés előtt meghalt a férje, ezen az elven nem nevelheti fel a gyerekét egyedül, mert nem lesz előtte férfimodell? Pedig ő a biológiai anyja. És nem tudom, hogy milyen család vagytok ti otthon, de én még nem hallottam olyanról, hogy a gyerek nézi, ahogy "cirógatod" a mamát. Érdekes o.O szerintem ezt se kéne nézni egy gyereknek.

Egyébként a vadászós példából kiindulva: még jó, hogy férfi és nő nevelt fel, elvégre mit kezdtünk volna, ha a mama nem rakott volna tüzet a nappaliban, papa meg nem vadászta volna le a szomszéd kutyáját, és vele együtt a szomszédo is, hogy megvédje a családot. Ezek szerint, aki a fent említetteket nem teljesíti, annak nincs joga gyereket nevelni??

2012. dec. 31. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/367 anonim ***** válasza:
30%

Megint a deficit modell... Azt senki nem maga választja, hogy az apja/anyja elhagyja, és IGEN, káros, romboló a gyerek személyiségére, ha nincs előtte két egészséges, ellenkező nemű heteroszexuális szülő! Nagyon káros, ha egy gyereknek nincs apja. Erről nem hallottál még? Mert tele vannak az óvodák sajnos ilyen kisgyerekekkel.


Ti azonban magatok akarjátok választani a romboló példát, és ez még rosszabb, mintha valakivel csak úgy megtörténik. És bármilyen furcsa neked, de IGEN, egészséges, ha egy gyermek látja, hogy anya és apa megöleli, megpuszilja (azaz szeretgeti) egymást, és egészségtelen, természetellenes és romboló, ha ugyanezt két ffi vagy két nő teszi. Ne akard már elhitetni velem, hogy ha egy gyerek így nőne fel, hogy apukák smárolnak az ágyban, az nem lenne végzetesen romboló a gyerekre nézve...

2012. dec. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/367 anonim ***** válasza:
71%
Két egészséges heteró? Hát ne haragudj, de csak azért, mert valakit egy férfi és egy nő nevel fel még nem jelenti, hogy normális példát mutatnak.
2012. dec. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/367 anonim ***** válasza:
65%
Elég durva, hogy azokat az embereket, akiket azonos nemű párok, egyedülálló szülők neveltek, elme roggyantnak tartod.
2012. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/367 anonim ***** válasza:
67%

Időpocsékolás vitatkozni ezzel a homofób taggal, mert korlátolt. Maradjunk annyiban, hogy semmi köze hozzá. Sok meleg párnak van gyereke, ez nem fog változni. Nem kell odanézni. Ennyi.

Ha valaki így bele akarna ugatni a magánéletembe, elvágnám a torkát.

2012. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/367 anonim ***** válasza:
62%
Csak azt nem értem, hogy honnan tudja ez a nagy okos, hogy egy meleg kapcsolatban hogyan vitatkoznak a felek...
2012. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/367 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok korlátolt, sem homofób, nyitott vagyok mindenre, még ha kicsit erőteljesen is tudok vitázni/érvelni. Amit kérdeztem, komolyan kérdeztem. Hogy van ez melegéknél? Tudom, hogy nem lehet általánosítani, de ti nem érzitek, hogy van különbség egy ffi-női kapcsolat dinamikája és egy ffi-ffi kapcsolat dinamikája között? Vagy nincs? Írjátok meg, érveljetek, ne engem fikázzatok.
2012. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/367 anonim ***** válasza:
68%

Persze, hogy van különbség. Körülbelül annyi, mint két heteró kapcsolat között. Ahogy nem lehet általánosítani egy heteró kapcsolatot, ugyanúgy a melegek kapcsolatai is sokrétűek. Mindegyik kapcsolat különbözik, független attól, hogy a benne élőknek, milyen a szexuális identitásuk.


Ilyen alapon akkor, csak olyan heteró pároknak volna szabad gyermeket nevelni, ahol az apuka eljár dolgozni, az anyuka meg háztartásbeli. Ha már annyira a hagyományos családmodell a mérvadó.

2012. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/367 anonim ***** válasza:
64%
A szexuális identitás az mit jelent? Itt is kialakulnak a "női" és "férfi" szerepek? Tehát pl. egy domináns férfi - gondoskodó feleség páros ugyanez két férfiban? Ezt átadandó magatartásmintának tartod, vagy ez szerinted nem ragadós? Én szeretek férfi lenni, erős, megbízható, domináns, vezető, gondoskodó, hűséges. És a fiamnak is ezt próbálom átadni. A lányok meg tanulnak az anyjuktól odaadást, szeretetet, melegséget, (női) gondoskodást stb.
2012. dec. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/367 anonim ***** válasza:
33%

"Én szeretek férfi lenni, erős, megbízható, domináns, vezető, gondoskodó, hűséges. És a fiamnak is ezt próbálom átadni. A lányok meg tanulnak az anyjuktól odaadást, szeretetet, melegséget, (női) gondoskodást stb."


Ez nagyon szomorú.


Mért szelektálod a jó tulajdonságokat? Tanítsd meg mindet a fiadnak.

2012. dec. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!