Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lennék emiatt homofób,...

Miért lennék emiatt homofób, és miért gyűlölném emiatt a melegeket?

Figyelt kérdés

Ne mtartom magam homofóbnak! Nem gyűlölöm a melegeket!

Van pár dolog amiben viszont nem értek egyet néhány meleggel és amik elvi dolgok nálam!

Éspedig:


Homokosok ne nevelhessenek gyereket, mert a gyereknek any és apa kell, ez a természetes és egészséges család alapja, éa gyermeknek ez szükséges az egészséges testi/lelki fejlődéshez.


Nem támogatom a pozitív diszkriminációt és a megkülönböztetést. Ne legyenek meleg flvonulások, mert obszcén, provokatív, és csak feszültséget kelt, és ráadásul a kultúrált és a töbséggel harmónikus együttélésre törekedő melegeknek is ártanak ezzel!

Nagyon provokatív és feszültségkeltő dologok még a melegolimpia, meleg étterem, meleg uszoda, és más kimondottan csak melegek számára fenntartott szórakozó és kultúrális helyek erőltetett létrehozása! Miért nem jó nekik a heterókakl együtt, miért kell ezzel is a különbségeket mélyíteni?


A házasságot mint ahogy a mai formájában létezik a nő és férfi között, ne köthessék meg a melegek. Ne létezhessenek meleg házaspárok, mert a házaspár fogalma nőt és férfit takar, és takart már több ezer éve is, és ez a normális, miért tévedett volna az emberiség több ezer éven át, é miért lennénk most okosabbak mint az őseink? (véleményem szerint butábbak vagyunk most mint a múltban)


Nagyjából ezek a dolgok azok amikben nem értek egyet a legtöbb meleggel. Más dologban nem zavar semm ivelük kapcsolatban és ahogy artam nem utálom őket, nem akarom bántani őket, sem kiközösíteni sem eltűntetni sem semmi ilyesmit, éljenek nyugodtan békességben a többi emberrel.


Ha így gondolkodom miért vagyok szerintük homofób meg gyülőlködő meg primitív meg sötét meg még számos negatív jelzőt is felsorolhatnék mait itt kapok és kapnak a hozzám hasonló véleménynel élő válaszolók?


Köszönöm a válaszokat!


Nemet, kort és szexuális irányultságot is írhat aki szeretne, és kérem a veszekedést az obszcén és trágár kifejezéseket mellőzzétek, és a gyűlölködést is! Kultúrált és normális hozzászólásokat várnék, mert én is kultúráltan kérdeztem!



2012. dec. 24. 00:16
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/367 anonim ***** válasza:
70%

"Nincs? Már hogy ne lenne! Ne egyél hülye! Te leszel az apja a gyerekednek, vagy a párod? Mert két apja törvényesen nem lehet és két anyja sem! Csomó helyen problémád lesz, az egészségügyben vagy más állami szférában ügyintézésnél.

A párod nem lesz sem a férjed sem a feleséged, max bejegyzett élettársi vizonyba lehettek, ami minimalizált jogokhoz juttat titeket csak. "


A bejegyzett élettársi kapcsolat a házassággal megegyező jogokat ad, kivéve, hogy nem vehetjük fel egymás nevét (akarja a franc).


Majd valamelyikünk a hivatalos szülője lesz, de attól még együtt fogjuk nevelni.

Nektek az a bajotok, hogy melegek nevelhetnek gyereket, de ez ellen nem tehettek semmit, így csak annyit tudtok elérni, hogy jogbizonytalanságot idéztek elő. Nem értem, hogy ez mért jó nektek, mert attól ugyanúgy ott lesz velünk a gyerek, csak néhány dolgot nehezebb elintézni. Ez csak rosszindulat, semmi más.

2012. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/367 anonim ***** válasza:
68%

"igen törődnek, mert vannak gyermekeik, nektek meg nincsenek gyerekeitek."


Dehogy nincsenek. nem olvastad a kommenteket?

2012. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/367 anonim ***** válasza:
66%

19:07


A gyerek jogaival törődünk a legjobban. Egy gyereknek joga van élni (mesterséges megtermékenyítés, amit ti meg akartok akadályozni, így ha rajtatok múlna, sok gyerek meg se születne).

Egy gyereknek joga van szerető családra (ha rajtatok múlna az árvaházban rohadnának meg)

2012. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/367 A kérdező kommentje:

"ha rajtatok múlna,", ne általánosíts!


nem a melegek foadják örökbe az árva és otthonba került gyerekeket, hanem hetero párok!

és újra csak ne általánosíts, mert én sosem mondanék le a gyerekemről!


Ne állítsd be a melegeket valami szent gyermekmegváltó népnek, mert nem minden meleg fogad örökbe vagy akar családot, sőt a melegek nagy része nem is él tartós kapcsolatban! Ráadásul csak ti gondoljátok, hogy a gyereken segítetek, a többség nem! Szerintünk ártotok a gyereknek!

2012. dec. 26. 19:31
 75/367 anonim ***** válasza:
70%

"Neked "jogbizonytalanság", nekünk a család mint erkölcsi, nemzeti és vallási kincs utolsó védőbástyája!"


Mi? Szándékosan kicseszni azokkal a gyerekekkel, akiknek azonos nemű szüleik vannak?

Lásd be végre, hogy a jogbizonytalanság miatt nem lesz kevesebb meleg párnak gyereke, a szülői ösztön ennél erősebb.

Csak annyit tudtok tenni, hogy mikor már ott van nekik a gyerek, bosszúból kicsesztek velük, és a gyerekükkel.

2012. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/367 anonim ***** válasza:
66%

"Szerintünk ártotok a gyereknek!"


Mutass egy embert, akinek ártott az, hogy meleg pár nevelte fel.

Én több ezret tudok mutatni az ellenkezőjéről.

2012. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/367 anonim ***** válasza:
62%

"nem a ti gyermekeitek! Te nem tudsz olvasni! HA van egy meleg párod és te is meleg vagy, akkor vagy az ő gyereke hivatalosan, vagy a a tied, de nem a tietek, mert nem vagytok házastásak és család sem vagytok!"


Ah, hogy vadidegenek szerint nem vagyunk mindketten a szülei nem érdekel senkit sem. A gyerek szemében mindketten a szülei vagyunk. A körülöttünk elő emberek, és a mi szemünkben is mindketten a szülei vagyunk.


Nem érdekeltek homofóbok, hiszen nem is érintkezünk veletek.

2012. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/367 anonim ***** válasza:
19%

19:36


jaj de primitív vagy.

2012. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/367 anonim ***** válasza:
33%
Ez a több ezer enyhe túlzás volt, de ezt te is érzed. Közöttük is biztosan vannak kiegyensúlyozottabbak és nyugtalanok, mint ahogyan mindenhol. De! Az ellenkező nemű mintát nem pótolja semmi. Annyira különbözik férfi és nő mentalitásban, szociábilitásban, problémamegoldásban, hogy nem pótolhatja egyik a másikat. Biztosan neked is voltak szüleid, így tudod, miről beszélek.
2012. dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/367 anonim ***** válasza:
37%
Most hirtelen én vagyok a primitív, csak mert rögzítem azt a természetbiológiai evidenciát, hogy mindenkinek két szülője van: egy férfi és egy nő. Pont.
2012. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!