Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lennék emiatt homofób,...

Miért lennék emiatt homofób, és miért gyűlölném emiatt a melegeket?

Figyelt kérdés

Ne mtartom magam homofóbnak! Nem gyűlölöm a melegeket!

Van pár dolog amiben viszont nem értek egyet néhány meleggel és amik elvi dolgok nálam!

Éspedig:


Homokosok ne nevelhessenek gyereket, mert a gyereknek any és apa kell, ez a természetes és egészséges család alapja, éa gyermeknek ez szükséges az egészséges testi/lelki fejlődéshez.


Nem támogatom a pozitív diszkriminációt és a megkülönböztetést. Ne legyenek meleg flvonulások, mert obszcén, provokatív, és csak feszültséget kelt, és ráadásul a kultúrált és a töbséggel harmónikus együttélésre törekedő melegeknek is ártanak ezzel!

Nagyon provokatív és feszültségkeltő dologok még a melegolimpia, meleg étterem, meleg uszoda, és más kimondottan csak melegek számára fenntartott szórakozó és kultúrális helyek erőltetett létrehozása! Miért nem jó nekik a heterókakl együtt, miért kell ezzel is a különbségeket mélyíteni?


A házasságot mint ahogy a mai formájában létezik a nő és férfi között, ne köthessék meg a melegek. Ne létezhessenek meleg házaspárok, mert a házaspár fogalma nőt és férfit takar, és takart már több ezer éve is, és ez a normális, miért tévedett volna az emberiség több ezer éven át, é miért lennénk most okosabbak mint az őseink? (véleményem szerint butábbak vagyunk most mint a múltban)


Nagyjából ezek a dolgok azok amikben nem értek egyet a legtöbb meleggel. Más dologban nem zavar semm ivelük kapcsolatban és ahogy artam nem utálom őket, nem akarom bántani őket, sem kiközösíteni sem eltűntetni sem semmi ilyesmit, éljenek nyugodtan békességben a többi emberrel.


Ha így gondolkodom miért vagyok szerintük homofób meg gyülőlködő meg primitív meg sötét meg még számos negatív jelzőt is felsorolhatnék mait itt kapok és kapnak a hozzám hasonló véleménynel élő válaszolók?


Köszönöm a válaszokat!


Nemet, kort és szexuális irányultságot is írhat aki szeretne, és kérem a veszekedést az obszcén és trágár kifejezéseket mellőzzétek, és a gyűlölködést is! Kultúrált és normális hozzászólásokat várnék, mert én is kultúráltan kérdeztem!



2012. dec. 24. 00:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/367 anonim ***** válasza:
41%

"00:05 Én csak annyit mondtam, ami az általad "szentírásként" idézett cikkben is le volt írva a kutatásról, hogy ordítóan hibás metodológiával szerfelett nehéz helytálló következtetéseket levonni."


Mondd, te tényleg ennyire hülye vagy?? Vagy nem tudsz olvasni??

Én magam irtam le még ugyanabban a hozzászólásban, amiben a kutatást linkeltem, hogy nem tekintem bizonyitó erejünek, tehát ne gyere nekem ezzel a dumával, hogy én szentirásként kezelem ezt.


BTW szépen megfogalmazott cáfolatot hoztál a kutatásra(amit, még egyszer hangsúlyozom, én magam sem tekintek hitelesnek), hogy is irtad?

"ordítóan hibás metodológiával szerfelett nehéz helytálló következtetéseket levonni"


Nem gondolod, hogy ugyanez fennáll arra a kutatásra is, amit te linkeltél a vital.hu-s cikkben? Hogy talán már azon megbukik az egész, hogy nem reprezentativ mintával dolgozott?


Vagy ez az érv csak akkor lép érvénybe, ha neked nem tetsző eredményre jut egy kutatás?


Vedd már észre magad, hogy mennyire részrehajló vagy..


Elhiszem én, hogy kényelmesebb elhinni, hogy a saját szubjektiv véleményed megalapozottabb, mint az ellenoldalé, de ha igy állunk hozzá, akkor nem vezet ez egész sehova.


Legalább egy dologban jussunk már közös nevezőre, és vegyük észre azt a teljesen nyilvánvaló tényt, hogy:


Sem a melegházasságot/gyereknevelést támogatók, sem pedig az azt ellenzők nem tudják semmiféle tudományosan megalapozott bizonyitékkal alátámasztani a saját véleményüket.

2012. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/367 anonim ***** válasza:
65%

Ja, és ha már itt tartunk, hogy a kutatók magánéletében vájkálunk, akkor nézzük csak, mit is találunk Judith Stacey-ről(a vital.hu-s kutatás egyik szerzője):


Először is, melegjogi aktivista: [link]


Másrészt sehol sem találni arra utalást, hogy lenne családja, vagy gyerekei, tehát valószinüleg leszbikus.


Tehát nyilvánvalóan neki is voltak prekoncepciói a kutatással kapcsolatban.

2012. dec. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/367 anonim ***** válasza:
58%

Mutasson bárki egy olyan embert, akinek azért nemt tönkre az élete, mert azonos nemű szülők nevelték fel!!!


Mutassatok akár egyet is!!


Másik példa viszont van több ezer. Rengetegen nőttek már fel úgy, hogy azonos nemű szülők nevelték fel őket és nem lett semmi bajuk!! Köztünk járnak, kísérletek ide, vagy oda. Én is ismerek ilyet többet is.


Olyan sérült embereket viszont még nem láttam, akiket ez tönkretett volna.

2012. dec. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/367 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes, én egyetlen olyan embert sem ismerek, akit azonos nemű szülők neveltek volna fel. Akiket te ismersz, azoknak két anyjuk, vagy két apjuk volt?
2012. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/367 anonim ***** válasza:
58%

„Számos tanulmányban olvashatjuk homoszexuális szülők által nevelt gyermekek vallomásait, akik elmondják, hogy miközben barátaik előtt titkolni próbálják szüleik hajlamát, rengeteg feszültséget, félelmet, szorongást, szégyenkezést és haragot élnek át"


Vicces, hogy a homofób lelkész szerint is csak annyi a probléma a meleg szülők gyerekével, hogy a homofóbok bánthatják őket, ezért titkolni kényszerülnek a szüleik orientációját.

2012. dec. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/367 anonim ***** válasza:
66%

14:51


Van két magyar ismerősöm, akit leszbikus szülők neveltek fel (egyik a biológiai anya), és ismerek egy német srácot, akit egy meleg pár fogadott örökbe. Van egy nővére is, de őt nem ismerem.

2012. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/367 anonim ***** válasza:
6%
A leszbikusoknak egyszerű volt még a kommunizmusban is, mert megoldották házilag a gyerekkérdést. Konkrétan az apa elintézte a dolgát a másik szobában, a végeredményt meg egy zacskó segítségével beöntötték az egyik nőbe.
2012. dec. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/367 anonim ***** válasza:
70%

14:58


persze ismerek olyanokat is, akiknek a szülei elváltak, mert az egyik fél meleg. Ez elég gyakori. A gyereket ilyenkor is azonos nemű pár neveli, de csak részben, mert ott a másik szülő is.

2012. dec. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/367 anonim ***** válasza:
30%
Az a legérdekesebb, hogy sok meleg pár sokkal konzervatívabban nevelik a gyereküket, mint a hetero párok. Komoly szabályok vannak, az otthonuk meg makulátlan.
2012. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/367 anonim ***** válasza:
59%

"Az a legérdekesebb, hogy sok meleg pár sokkal konzervatívabban nevelik a gyereküket, mint a hetero párok. Komoly szabályok vannak, az otthonuk meg makulátlan."


Nocsak, általánosítgatunk? :D

Ja értem, ha jót mondasz a búzákról, akkor szabad :D

2012. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!