Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lennék emiatt homofób,...

Miért lennék emiatt homofób, és miért gyűlölném emiatt a melegeket?

Figyelt kérdés

Ne mtartom magam homofóbnak! Nem gyűlölöm a melegeket!

Van pár dolog amiben viszont nem értek egyet néhány meleggel és amik elvi dolgok nálam!

Éspedig:


Homokosok ne nevelhessenek gyereket, mert a gyereknek any és apa kell, ez a természetes és egészséges család alapja, éa gyermeknek ez szükséges az egészséges testi/lelki fejlődéshez.


Nem támogatom a pozitív diszkriminációt és a megkülönböztetést. Ne legyenek meleg flvonulások, mert obszcén, provokatív, és csak feszültséget kelt, és ráadásul a kultúrált és a töbséggel harmónikus együttélésre törekedő melegeknek is ártanak ezzel!

Nagyon provokatív és feszültségkeltő dologok még a melegolimpia, meleg étterem, meleg uszoda, és más kimondottan csak melegek számára fenntartott szórakozó és kultúrális helyek erőltetett létrehozása! Miért nem jó nekik a heterókakl együtt, miért kell ezzel is a különbségeket mélyíteni?


A házasságot mint ahogy a mai formájában létezik a nő és férfi között, ne köthessék meg a melegek. Ne létezhessenek meleg házaspárok, mert a házaspár fogalma nőt és férfit takar, és takart már több ezer éve is, és ez a normális, miért tévedett volna az emberiség több ezer éven át, é miért lennénk most okosabbak mint az őseink? (véleményem szerint butábbak vagyunk most mint a múltban)


Nagyjából ezek a dolgok azok amikben nem értek egyet a legtöbb meleggel. Más dologban nem zavar semm ivelük kapcsolatban és ahogy artam nem utálom őket, nem akarom bántani őket, sem kiközösíteni sem eltűntetni sem semmi ilyesmit, éljenek nyugodtan békességben a többi emberrel.


Ha így gondolkodom miért vagyok szerintük homofób meg gyülőlködő meg primitív meg sötét meg még számos negatív jelzőt is felsorolhatnék mait itt kapok és kapnak a hozzám hasonló véleménynel élő válaszolók?


Köszönöm a válaszokat!


Nemet, kort és szexuális irányultságot is írhat aki szeretne, és kérem a veszekedést az obszcén és trágár kifejezéseket mellőzzétek, és a gyűlölködést is! Kultúrált és normális hozzászólásokat várnék, mert én is kultúráltan kérdeztem!



2012. dec. 24. 00:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/367 anonim válasza:
56%

Én homofob vagyok ami nem melegygyülöletet hanem undort jelképez a pok fobiás nem utálja pokokat( najo kehet hogy igyen) hanem fobiája van tölük! Én undorodom atotl amit icnsálnak de nem utálom öket én is ugy vélem éljeneke csak, csak ne érintkezzenek velem fizikailag afelvonulásos gondolataiddal 100% egyettértek.

Nem gyülölöd a melegeket nem is undorodsz tölük( nem avgy homofobb se aki azt mondta az gyökhét vagy nem tudja mit jelent vagy vélre ért), egyszerüen csak sok alap dolgoggal amit keményen belédneveltek nem értessz egyett amivel nincs az égvilágon semmi probléma se!


Töb bmint 2.5 éve párkapcsolatban élö heter 16/F

Házasság 2 szerelmes pár közöt tjöhetnek létre az, hogy ez most meleg vagy auto vagy hetero az teljesen mindegy szerintem csak ne kelljen ott lennem a megcsokolhatja avölegényt résznél.

Régebben sokkal sokkal okosabb volt az emebriség mint most ez egy hatalmas tény de iszonyat nagy.

2012. dec. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/367 anonim ***** válasza:
15%

A gyermek szinte mindent a maga előtt lévő példa után tanul meg, aszerint gondolkodik. Egy 2 apából álló aberrált, természetellenes "párkapcsolat" valószínűleg nem jó irányba tereli a gyereket, nem lesz jó hatással a gyerek lelki világára. Én ellenzem!


Ez már a szabadságelvek megcsúfolása! Két ratyi otthon a hálószobában csinálhat egymás fenekével azt, amit akar, de hogy ezt normálisnak nevezzük, azt már nem!

2012. dec. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/367 anonim ***** válasza:
74%

A házasságot engedném nekik, a többivel hasonló véleményen vagyok.

Valakinek így teljesül ki a szerelme, lelki öröm, ezzel aztán nem árt senkinek, aprócska dolog, mégis hatalmas.

23/L hetero

2012. dec. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/367 anonim ***** válasza:
17%

#11: Egyetértek mindennel, kivéve, hogy a gyereknek nem mindegy, hogy milyen családban nő fel. A szocializáció fontos eleme, hogy a gyermek egészséges mintát lásson maga előtt: apa (F) és anya (L) szeretik egymást, ez egy házaspár, és vannak gyerekeik. Persze a válást, újraházasodást nem lehet kikerülni, de az anya-anya vagy apa-apa mintát nem kellene erőltetni, mert árt a gyereknek.


38/F/homofób

2012. dec. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/367 anonim ***** válasza:
85%

"Nagyon provokatív és feszültségkeltő dologok még a melegolimpia, meleg étterem, meleg uszoda, és más kimondottan csak melegek számára fenntartott szórakozó és kultúrális helyek erőltetett létrehozása! Miért nem jó nekik a heterókakl együtt, miért kell ezzel is a különbségeket mélyíteni?"


A különbségeket a heterók mélyítik, nem a melegek. Ha (egyes) homofób emberek nem szólogatnának be egy meleg párnak, mert pl. egymás kezét fogják egy éteremben vagy együtt táncolnak egy szórakozóhelyen, akkor nem lenne arra a szükség, hogy saját intézményeket létesítsenek.

Egyébként pedig a meleg szórakozóhelyekre is járhatnak heterók, úgyanúgy, ahogy a heteró szórakozóhelyekre melegek. Nincs kitiltva senki sehonnan.


27/hetero/nő

2012. dec. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/367 anonim ***** válasza:
84%
Mégis miben árt a gyereknek? Semmivel nem árt többet, mint egy késsel hadonászó apa vagy egy alkoholista passzív-agresszív anya. Én inkább lettem volna egy szerető meleg pár gyereke, mint amilyen gyerekkorom volt.
2012. dec. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/367 anonim ***** válasza:
19%
Hozhatunk még negatívabb példákat (licitálhatunk pl. tök jó az alkoholista szülő, sokkal jobb, mint a tömeggyilkos pedofil stb.), de most a pozitív példákról beszélünk. Minden gyermeknek természetadta joga egészséges, heteroszexuális családban felnőni.
2012. dec. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/367 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy a leszbi fórumtársnak igaza van, ők előnyben vannak, bármikor csináltathatnak maguknak gyereket és fel is nevelhetik együtt, a kutya se kérdezi, hogy miért van két anyja a gyereknek, és a gyermekvédelem se foglalkozik vele. A meleg ffiak öles hátrányból indulnak. :S
2012. dec. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/367 anonim ***** válasza:
16%

12:14


A meleg férfiak örökbe tudnak fogadni, csak fizetniük kell (a tiltó törvény nem érdekel senkit sem).

2012. dec. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/367 anonim ***** válasza:
87%

"Egy 2 apából álló aberrált, természetellenes "párkapcsolat" valószínűleg nem jó irányba tereli a gyereket"


Nincs "valószínűleg", mert sok országban már generációk nőttek fel azonos nemű szülők gyerekeként és kiderült, hogy nincs semmi bajuk.

2012. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!