Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lennék emiatt homofób,...

Miért lennék emiatt homofób, és miért gyűlölném emiatt a melegeket?

Figyelt kérdés

Ne mtartom magam homofóbnak! Nem gyűlölöm a melegeket!

Van pár dolog amiben viszont nem értek egyet néhány meleggel és amik elvi dolgok nálam!

Éspedig:


Homokosok ne nevelhessenek gyereket, mert a gyereknek any és apa kell, ez a természetes és egészséges család alapja, éa gyermeknek ez szükséges az egészséges testi/lelki fejlődéshez.


Nem támogatom a pozitív diszkriminációt és a megkülönböztetést. Ne legyenek meleg flvonulások, mert obszcén, provokatív, és csak feszültséget kelt, és ráadásul a kultúrált és a töbséggel harmónikus együttélésre törekedő melegeknek is ártanak ezzel!

Nagyon provokatív és feszültségkeltő dologok még a melegolimpia, meleg étterem, meleg uszoda, és más kimondottan csak melegek számára fenntartott szórakozó és kultúrális helyek erőltetett létrehozása! Miért nem jó nekik a heterókakl együtt, miért kell ezzel is a különbségeket mélyíteni?


A házasságot mint ahogy a mai formájában létezik a nő és férfi között, ne köthessék meg a melegek. Ne létezhessenek meleg házaspárok, mert a házaspár fogalma nőt és férfit takar, és takart már több ezer éve is, és ez a normális, miért tévedett volna az emberiség több ezer éven át, é miért lennénk most okosabbak mint az őseink? (véleményem szerint butábbak vagyunk most mint a múltban)


Nagyjából ezek a dolgok azok amikben nem értek egyet a legtöbb meleggel. Más dologban nem zavar semm ivelük kapcsolatban és ahogy artam nem utálom őket, nem akarom bántani őket, sem kiközösíteni sem eltűntetni sem semmi ilyesmit, éljenek nyugodtan békességben a többi emberrel.


Ha így gondolkodom miért vagyok szerintük homofób meg gyülőlködő meg primitív meg sötét meg még számos negatív jelzőt is felsorolhatnék mait itt kapok és kapnak a hozzám hasonló véleménynel élő válaszolók?


Köszönöm a válaszokat!


Nemet, kort és szexuális irányultságot is írhat aki szeretne, és kérem a veszekedést az obszcén és trágár kifejezéseket mellőzzétek, és a gyűlölködést is! Kultúrált és normális hozzászólásokat várnék, mert én is kultúráltan kérdeztem!



2012. dec. 24. 00:16
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/367 anonim ***** válasza:
62%

22:46


Attól még meleg pároktól nem lehet elvenni a gyereküket.

Eleve mért kívánod ezt?

Most őszintén!!! mért kívánsz egyeseknek ennyire rosszat?

2013. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/367 anonim ***** válasza:
27%

"Fogd már a mogyorónyi agyaddal, hogy ha egyszer törvényben megtiltják, akkor ráb-sztál."


NEM HAGYOM, HOGY ELVEGYÉK A GYEREKEMET TE FÉREG!!!!!!!

2013. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/367 anonim ***** válasza:
62%

"Az oroszok többsége nem szeretné, ha a b-zik felvonulgatnának? Igen. Nahát pont ezért van tiltva. Mert demokrácia van, és nem a kisebbséghez kell igazodni."


Te összetéveszted a demokráciát a többség diktatúrájával.

A demokrácia az egyén szabadságán alapul.

2013. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/367 anonim ***** válasza:
31%

"A gyülekezéshez való jog mindenkire vonatkozik, még ha nem tetszik sok embernek. Oroszország megsértette ezt."


Joguk van is hozzá, de ez tudod úgy működik, hogy a rendőrségtől engedélyt kérsz, és azt a rendőrség jóváhagyja. Náluk nem hagyja jóvá, mert valószínűleg közszemérem-sértésnek számít, amit csinálnak.


"Attól még meleg pároktól nem lehet elvenni a gyereküket.

Eleve mért kívánod ezt?

Most őszintén!!! mért kívánsz egyeseknek ennyire rosszat?"


Mondtam én egy szóval is, hogy el akarom venni? Csak le akarom törni a szarvát a sok mini-rambónak, akik azt képzelik, hogy a törvények felett állnak.


De ha már a személyes véleményemre vagy kíváncsi, akkor nem elvenni kell tőlük, alapból nem is kéne nekik engedélyezni.


"NEM HAGYOM, HOGY ELVEGYÉK A GYEREKEMET TE FÉREG!!!!!!"

Hűtsd már le magad, öcsipók. Senki sem akarja elvenni. De ha majd akarják, akkor te az ellen úgysem tehetsz semmit. Akkor sem, ha bekapcsolva hagyod a Caps Lock-ot és úgy szidalmazol. Te egy nulla egy, egy jelentéktelen, hangyaf-sznyi kis pont, pont úgy, mint én, és az ilyenek nem tudnak szembeszegülni a törvényekkel. Fel tudod ezt fogni?


"Te összetéveszted a demokráciát a többség diktatúrájával.

A demokrácia az egyén szabadságán alapul."


Te téveszted össze a demokráciát a liberális demokráciával. De van egy újságom: nem minden demokrácia liberális.

2013. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/367 anonim ***** válasza:
39%
Kedves Meleg úr, a gyermekeid jogaival ki törődik? Nekik is joguk lenne egészséges heteroszexuális családban felnőni, nem egy deviáns mintát látni maguk előtt, amitől egészséges embernek min. hányingere lesz -- na most képzeld el, ha a gyereknek állandóan ezt kellene néznie.
2013. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/367 anonim ***** válasza:
62%

23:47


Téged homofóbok neveltek, ezért vagy ilyen. Az én gyerekem nem lesz ilyen, ezért nem fogja zavarni, hogy a szülei melegek.

Nyugat-Európában sok ember él, akit meleg szülők neveltek fel. Semmi bajuk sincsen. Nem volt emiatt rosszabb gyerekkoruk. Dilisek se lettek.

2013. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/367 anonim ***** válasza:
29%

23:14


Én tényleg csak egy porszem vagyok, de a meleg társadalom már nem elhanyagolható tényező. Sok ott a befolyásos ember.

2013. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/367 anonim ***** válasza:
38%

Pont egy olyan sorozatot nézek a Tv-ben, ahol egy meleg pár gyereket nevel. :)))

Viccesek és aranyosak. Messze a legnépszerűbb karakterek.

2013. jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/367 anonim ***** válasza:
25%

"Én tényleg csak egy porszem vagyok, de a meleg társadalom már nem elhanyagolható tényező. Sok ott a befolyásos ember."


Nem látom be, hogy miért lenne a befolyásos emberek között nagyobb a melegek aránya. De tegyük fel csak a kedvedért, hogy a szokásos 5% helyett 50%-al nagyobb, azaz 7,5%.

Ez még mindig édeskevés a maradék 92,5%-hoz képest.


Ez van, nyugodj bele szépen, hogy a ti jogaitok leginkább a heteroszexuálisok jóindulatán múlnak.

Épp ezért a részetekről nagyon nem bölcs dolog követelőzni, alpári módon hangoskodni és provokálni, mert az ilyesmi könnyen visszafelé sülhet el..

2013. jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/367 anonim ***** válasza:
66%

00:08


Kit érdekelnek az arányok??? Szakadj le a számokról.

A politikában egyetlen ember is mérhetetlen károkat tud okozni.

Itt nem meleg-hetero ellentét van, hanem meleg-homofób. A homofóbiából nem profitál senki sem, hanem (te számaid szerint) 7,5% károkat szenved.

Egyszer egy politológus mondta, hogy a homofóbok elkéstek.

2013. jan. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!