Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lennék emiatt homofób,...

Miért lennék emiatt homofób, és miért gyűlölném emiatt a melegeket?

Figyelt kérdés

Ne mtartom magam homofóbnak! Nem gyűlölöm a melegeket!

Van pár dolog amiben viszont nem értek egyet néhány meleggel és amik elvi dolgok nálam!

Éspedig:


Homokosok ne nevelhessenek gyereket, mert a gyereknek any és apa kell, ez a természetes és egészséges család alapja, éa gyermeknek ez szükséges az egészséges testi/lelki fejlődéshez.


Nem támogatom a pozitív diszkriminációt és a megkülönböztetést. Ne legyenek meleg flvonulások, mert obszcén, provokatív, és csak feszültséget kelt, és ráadásul a kultúrált és a töbséggel harmónikus együttélésre törekedő melegeknek is ártanak ezzel!

Nagyon provokatív és feszültségkeltő dologok még a melegolimpia, meleg étterem, meleg uszoda, és más kimondottan csak melegek számára fenntartott szórakozó és kultúrális helyek erőltetett létrehozása! Miért nem jó nekik a heterókakl együtt, miért kell ezzel is a különbségeket mélyíteni?


A házasságot mint ahogy a mai formájában létezik a nő és férfi között, ne köthessék meg a melegek. Ne létezhessenek meleg házaspárok, mert a házaspár fogalma nőt és férfit takar, és takart már több ezer éve is, és ez a normális, miért tévedett volna az emberiség több ezer éven át, é miért lennénk most okosabbak mint az őseink? (véleményem szerint butábbak vagyunk most mint a múltban)


Nagyjából ezek a dolgok azok amikben nem értek egyet a legtöbb meleggel. Más dologban nem zavar semm ivelük kapcsolatban és ahogy artam nem utálom őket, nem akarom bántani őket, sem kiközösíteni sem eltűntetni sem semmi ilyesmit, éljenek nyugodtan békességben a többi emberrel.


Ha így gondolkodom miért vagyok szerintük homofób meg gyülőlködő meg primitív meg sötét meg még számos negatív jelzőt is felsorolhatnék mait itt kapok és kapnak a hozzám hasonló véleménynel élő válaszolók?


Köszönöm a válaszokat!


Nemet, kort és szexuális irányultságot is írhat aki szeretne, és kérem a veszekedést az obszcén és trágár kifejezéseket mellőzzétek, és a gyűlölködést is! Kultúrált és normális hozzászólásokat várnék, mert én is kultúráltan kérdeztem!



2012. dec. 24. 00:16
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/367 anonim ***** válasza:
94%
Boldog új évet kívánok mindenkinek, hidegnek és melegnek egyaránt, mindenki legyen nagyon boldog a párjával!
2012. dec. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/367 anonim válasza:
88%

Nem kell genetikát érzelmeket belemagyarázni a témába!


Ahol jó mód van ott vannak hom., gondoljunk a római birodalomra, ahol nemre való tekintett nélkül mindennaposak voltak a partik. De ne mennyünk ennyire vissza az időben, a rendszerváltás előtti és utáni T ok számát vessük össze a mai adatokkal.


Növekvő életkörülmények növekvő számokat eredményeznek!



Eltekintve az emberi témától:

a) van 6 db tilápia halam 5 hím 1 nőstény (béna volt az eladó), az optimális fordítva lenne! Amikor kevés kaját kapnak egész nap 1 mást ölik a nőstényért, észrevettem ha sok kaját adok nekik felhagynak ezzel és akkor 1mással akcióznak, a nőstény meg felfordul unalmában !

b) 1 majomkolóniát az elterelt folyó 2 részre szakította, 1ik rész gazdag élelemben a majmok dőzsölnek, a másik részen az élelemért meg kell harcolniuk

A nyugalom szigetén megy a f-f + l-l akció

Az éhezők szigetén az alfa hím és nőstény kedvére hancúrozik, az összes nőstény a hím kegyeit keresi, a gyenge majmok meg csorgó nyállal lesik az akciót!


Éhező országok lakói (fegyverrel, erőszak árán szereznek testi örömöt maguknak) vs fejlett iparos o.-ok pedig felvonulásokat rendeznek az örömük kifejezésére


Mellesleg nincs bajom a "T fiukkal" így több hölgy marad nekem ( csak az asszony meg ne lássa miket írok ) :)

2012. dec. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/367 anonim válasza:
80%
trágárságszűrővel megszenvedtem elég rendesen érdekes így is bennhagyott pedig 1 hom.-ot
2012. dec. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/367 anonim ***** válasza:
34%
A melegséget minden normális ember elítéli. Hányingerkeltő, undorító dolog. Az fel sem merülhet hogy gyerek kerüljön a közelükbe ahogy a házasság intézményét se hagyhatjuk hogy bemocskolják. Már sokszor leírtam hogy miért nem normális a melegség. Először is egy biológiai rendellenesség, a társadalomra káros és undort vált ki az emberből.
2013. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/367 anonim ***** válasza:
67%

Te is undort keltesz bennem! Mégse köplek le... bár, ha találkoznánk nem tudom mi lenne...


23 meleg F.

2013. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/367 anonim ***** válasza:
64%

"Az fel sem merülhet hogy gyerek kerüljön a közelükbe"


Ezt nem te döntöd el!!! Végig kell nézned, hogy egyre több meleg párnak van gyereke.

2013. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/367 anonim ***** válasza:
30%

"Ezt nem te döntöd el!!! Végig kell nézned, hogy egyre több meleg párnak van gyereke."


Nem ő dönti el. De te sem. Ezt a többség dönti el. És ha neadjisten elegük lesz az embereknek belőle, akkor úgyis meghozzák rá a törvényt, ami megtiltja.

2013. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/367 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de az én szüleim sohasem előttem éltek nemi életet.
2013. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/367 anonim ***** válasza:
81%
Az nem "nemi élet", ha anya és apa ölelkezik és puszilkodik.
2013. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/367 anonim ***** válasza:
65%

Akik itt folyton azzal példálóznak, hogy az állatvilágban is van homoszexualitás, ergo természetes dolog:


1. igen, előfordul, csakhogy ott nincsenek tisztán homoszexuális egyedek, csak időszakosan előforduló homoszexuális viselkedés


2. ezen logika alapján én nyugodtan megtehetném, hogy megölöm és felfalom a saját gyerekemet, hiszen ez a viselkedés előfordul az állatvilágban is, tehát teljesen természetes?

2013. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!