Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetértetek a párizsi tünteté...

Egyetértetek a párizsi tüntetésekkel a homoszexuálisok ellen?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, most már a házasságot meg az örökbefogadást is engedélyezni akarják, aztán persze ezt már sokalják az emberek.


Ti mit gondoltok? A többség védelme érdekében fel kell lépni tüntetésekkel vagy inkább ti is engednétek?


(Csak aki engedné, az azt is mondja meg, hogy mi van, ha pl kisfiúkat fogadnak örökbe? azért ez nem túl abszurd egy helyzet lenne? Erre tudna valaki válaszolni, aki támogatja? )



2013. jan. 13. 19:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/162 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, ha békén hagyjuk őket. Ez nekem mind a nem-békén-hagyás kategóriába tartozik. Ha a homoszexualitás teljesen elfogadott lenne, akkor semmi ilyesmi nem történne.

És egyébként ezt az utálatot szerintem belenevelik a gyerekekbe. Én a szüleimtől soha egy rossz szót nem hallottam semmilyen kisebbséggel kapcsolatban, de még csak utalást sem és tényleg semmi bajom a melegekkel, mert 0 rossz tapasztalatom van velük kapcsolatban. (És igen, ismerek párat.)

2013. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/162 A kérdező kommentje:

na de tessék, hát meleg is lettél ...


egyébként ez a belenevelés is érdekes kérdés, mert olyan kimondatlanul történik sztem, na de álljunk meg egy szóra, hát egy egészséges heteró fiúban természetesen van némi ellenszenv a homók iránt ... nem logikus? nem aszt jelenti h bántja őket, csak éppen mondjuk haverkodni meg együtt öltözni se igazán akarnak velük, és ez teljesen érthető.


vagy mit értesz az alatt hogy "ha hagyják őket"? hát hogyan kéne hagyni őket és jelenleg hogyan nem hagyják őket?

2013. jan. 13. 23:19
 33/162 loupsolitaire ***** válasza:
100%

Én ebben az egész "hideg-meleg" ellenségeskedésben csak a provokációt látom. Egy újabb ürügy, amivel viszályt lehet szítani emberek között.

Vegyünk egy embert. Ott áll az utcán. Homokos? Igen. Gyereket akar nevelni? Neveljen. Van közöm hozzá? Nincs. Vált ki belőlem ellenérzést? Nem, amíg nem kezdik el sulykolni, hogy ez a követendő példa.

2013. jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/162 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a meleg is lettél dolgot nekem írtad? Mert lány vagyok tehát nem meleg, de még csak leszbikus sem. :D

Igen, a belenevelés tényleg kimondatlanul történik, szerintem is. Egy-egy elejtett megjegyzés is elég. A hagyják őket alatt azt értem, hogy pl. nem verik meg őket az edzőteremben. De nem csak ilyen komolyabb esetekre gondolok és ez már kapcsolódik az elejtett megjegyzésekhez. Annyiszor hallottam már a megelegekkel kapcsolatban, hogy nincs bajom velük, DE.. (és tetszőleges befejezése a mondatnak, általában az, hogy ne előttem csinálják.) Ha így folytatódik, hogy de akkor már igenis baja van az említett személynek a melegekkel. Ha nem lenne de, akkor nem lenne baja velük.

Ha ezek az apró kis megjegyzések nem lennének, akkor az ismerősödnek sem kellett volna szégyenkeznie, mikor kiderült róla.

Mivel nem vagyok egészséges heteró fiú, ezért erről az ellenszenvről nem tudok nyilatkozni, de továbbra is úgy gondolom, hogy ezt az ellenszenvet belédnevelték a szüleid, nem tudatosan, csak a viselkedésükkel, a megjegyzéseikkel, amiket más kiskorod óta láttál.

(25-ös)

2013. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/162 anonim ***** válasza:
100%

Egy közeli barátom a suli után vállalta fel, hogy meleg, addig mindenkinek hazudott. Most akkor utáljam? Tekintsem betegnek? Már nem az a srác, akivel éveken át barátok voltunk, akivel együtt b@sztak ki minket óráról, akivel minden hétvégén buliztunk? Egy álszent f@sz, aki elítéli őket. Utóbb sokat dumáltam vele erről, akiket te melegnek gondolsz, a seggrázó idióták a felvonulásokon, csak egy szűk réteg. Elképesztően sok meleg él körülöttünk, alig akartam elhinni, amikor sorolta a neveket.

Kérdező, miért félsz a zuhanyzóban? Csak nem elfojtasz valamit, és zavar a kísértés?

A gyerekvállalásról: egyházi szempontból érthető a hiszti, de hála Istennek az egyház már nem uralkodik a világon, ezért a vallásosok nyugodtan befoghatják a szájukat, amíg nem őket akarják megdugni. Aki gyerek lelki sérüléséért aggódik: szerintem fogalmatok sincs, milyen terrorban élni, ha már a gyereket féltjük, akkor kössük engedélyhez a gyerekvállalást hetero pároknál is.

Szexuális fejlődés: kérdező, ha emiatt aggódsz, akkor azt mondod, hogy te is csak azért vagy hetero, mert hetero kapcsolatba születtél. Egyébként a dákó érdekelne? :)

Iskola: a normális család normális gyerekei bántanák a srácot. Kiknek a fejében kéne rendet rakni?

27 F, és hetero, mielőtt még tőlem is zavarba jönnél. :)

2013. jan. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/162 A kérdező kommentje:

nah akkor tisztázzuk:


sztem nem belénevelésről szól az ellenszenv, hanem teljesen ösztönös! egy egészséges heteró fiúnál csak úgy magától, ösztönből jön, hogy nem csípi a homókat sztem, na de persze az más kérdés, hogy tud viselkedni és nem fog verekedni pl.

Az a bizonyos mondat pedig rám is igaz, és a példám is jól mutatja, azaz nincs velük bajom, de azért feláll a szőr a hátamon, ha beáll mellém a tusolóba és érzem h végig sasolja a farkam. Érted ezt? de ez is ösztönből jön ám! nem azért mert így nevelték!

Aztán tudnék olyat is mesélni, hogy elkaptam meleg csávók beszélgetését és pont arról áradoztak, h milyen király hely az öltöző mert sok jó srácot látnak meztelenül, sőt, olyan is volt, amelyik kifejtette hogy ő igazából csak ezért jár edzésekre, bár az edzés részét igyekszik hanyagolni persze, mert legtöbb idejét asz öltözőben és tusolóban tölti.

Na most szted ez nem eléggé visszataszító? :((


Tök egyszerű a képlet: a melegek csípik a fiúkat, ennyi. na innentől kezdve meg szintén ciki nekik kisfiút adni örökbe :( jáájj bele se merek gondolni, de nyugodtan cáfolj meg, mert ezt se nevelte senki belém, csak úgy ösztönből mondom, hogy megborzongok a dolgon.


Mondd nyugodtan, miben nincs igazam!

2013. jan. 14. 07:44
 37/162 anonim ***** válasza:
100%
4 oldalon keresztül magyarázták neked, hogy miben nincs igazad, de nem érted, illetve nem akarod érteni...
2013. jan. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/162 A kérdező kommentje:

aha, akkor megtenned h ossyefoglalva is leirod<

pl pontokba syedve ... hatha megertem


nem tudom miben nincs igayam, ugzanis a leirtak mind gzakorlati peldak sot tapasytalatok tehat eyek tenzek nem pedig kerdesek. nem<

2013. jan. 14. 09:02
 39/162 A kérdező kommentje:

35

toled nem jonnek yavarba mert te gondolom nem ayert sietsy a tusoloba h sasold a farkam ...

bar ki tudja mert nem tunsy tul heteronak >(

2013. jan. 14. 09:11
 40/162 A kérdező kommentje:

35

nalunk is volt ilzen gzerek h elmondta aZ addigi legjobb haverjanak egz bulin, aytan az lett belole h masnap mar szoba se allt vele ... ennyi, de meg az ismerosei kozul is letorolte.

azota tehat nem beszelnek pedig tenyleg nagyon jo haverok voltak$$$

most akkor ezt akarnad szegeny gzereknek>? akkor nem jobb ha terapiaval esetleg helyre lehet hozni?

2013. jan. 14. 09:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!