Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetértetek a párizsi tünteté...

Egyetértetek a párizsi tüntetésekkel a homoszexuálisok ellen?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, most már a házasságot meg az örökbefogadást is engedélyezni akarják, aztán persze ezt már sokalják az emberek.


Ti mit gondoltok? A többség védelme érdekében fel kell lépni tüntetésekkel vagy inkább ti is engednétek?


(Csak aki engedné, az azt is mondja meg, hogy mi van, ha pl kisfiúkat fogadnak örökbe? azért ez nem túl abszurd egy helyzet lenne? Erre tudna valaki válaszolni, aki támogatja? )



2013. jan. 13. 19:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/162 A kérdező kommentje:

@Elképesztően sok meleg él körülöttünk, alig akartam elhinni, amikor sorolta a neveket. @


Tudom, szeretik am mindenkire rasutni h meleg, ez amolyan tipikus kisebbsegi komplexus, ezzel is igazolva magukat. csak kar h akire mondjak, ay sokszor nem trud rola h az lenne >( szal ne higyj el azert mindent $%^$##

ha oket kerdezed, akkor persze az egesz vilag meleg ...

2013. jan. 14. 09:18
 42/162 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fogalmazási és helyesírási képességeid az eszedet tükrözik, nem lep meg az álláspontod. Az alacsonyan iskolázott, egyszerűbb emberekre nagyon jellemző a rasszizmus, de te még arra sem veszed a fáradságot, hogy valami ideológiával megtámogasd: "ösztönből". Elég gyenge érv, de azért gondolkodj el rajta. Ha ösztönből idegesít, akkor valójában félsz. Persze, ezt nem szokás beismerni. Mitől félsz? Tőle? Pedig nem fog megtámadni, nem tud ártani neked, már csak azért sem, mert az edzőtársaid kitaposnák a belét. Nem lehet, hogy benned mozdít meg valamit, amit elfojtasz? A homofóbok jelentős része magával nincs kibékülve, csak aztán a vallás, a politika, a "gyermekek jövőjének védelmezőjének" állarca mögé bújik.

Miért nem tűnök heterónak? Mert nem értek veled egyet? Az előbb azt mondtad, a melegek fogják rá másokra, hogy homokos, erre te is? Mit gondoljunk így rólad?

2013. jan. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/162 A kérdező kommentje:

te beszélsz helyesírásról? olvasd el amit írtál, kérlek :)

egyébként bocs, de annyit kitalálhattál volna, hogy elállítódott a billentyűzetem és az istennek se tudtam visszaállítani, na mindegy


persze írhatnék én bármi ideológiát, de szándékosan semmit nem akartam, csak az érzésemet, azaz ami ösztönből jön. ez is tök tipikus, h mindenkibe bele akarjátok beszélni h ő igazából meleg csak elfojtja de bocs, elég undorító :(


nem félek tőle, csak tudod utálom, h látom, mindig a farkamon a szeme, sőt, ragyognak a szemei és már megőrül h mikor vetkőzik le más is, annyira gusztustalan

szal ez idegesít tudod, és nem pedig félek tőle, de nyilván jobban tudod.


egyébként az előbb írtam, csak lehet h a billentyűzet miatt nem volt érthető, h volt nálunk egy csávó, kb 18 éves, és elmondta az addigi legjobb haverjának egy buliban, na és onnantól kezdve vége lett mindennek, de hozzá se szólt többet. még én voltam az, aki próbáltam békítgetni, de azt mondta, h na ne, neki homohaver nem kell köszöni szépen, és mindegy, hogy 10 éve haverok, vége mindennek. amikor kérdeztem az okát, akkor meg rám förmedt és csak ennyit mondott kb h "nem érted, h mert bu.i? mi kell még? bu.ii!!" --kb így valahogy.

Belőle is elég ösztönösen jött a dolog, de gondolom rá is kitalálnád h nyilván meleg csak elfojtja, ez kész komolyan.


És akkor az eredeti témához visszatérve: szal ha a hetero kisgyerek martad hetero, a homoszülők majd bele beszélik h ő igazából homo, csak elfojtja és ezért hetero .. ??? vagy most akkor ez hogy van? basszus csak megerősíted amiről írtam :((( most nem?

2013. jan. 14. 10:32
 44/162 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem értek egyet. A házasság polgárjogi intézmény, és mint ilyen, diszkrimináció nélkül jár mindenkinek. Na jó, nem mindenkinek, pl. testvéreknek nem, de annak van jó oka. Az nem jó ok, hogy eddig a melegeknek nem járt.


Az örökbefogadás meg több országban engedélyezve van már, és eddig sehol sem volt olyan tapasztalat, hogy a meleg párok inherensen alkalmatlanok lennének a gyereknevelésre. Sőt, ahol nincs engedélyezve, ott is előfordul, hogy egynemű párok de facto közösen nevelnek gyermeket (pl. valamelyikük heteroszexuális kapcsolatból származó saját, vagy egyedülállóként örökbefogadott gyermekét), és az ilyen családokon segítene, ha a másik nevelő törvényileg is a gyerek gyámja lehetne.


Nem mellesleg vicces, ahogy a franciaországi tüntetésekben egymásra találnak az eddig egymásra fújó konzervatív keresztények és a szintén konzervatív muzulmán kisebbség (ha egyáltalán kisebbség még)...


Egyébként meg ha Te a lányzuhanyzóban zuhanyozhatnál, akkor nem sasolnál? :) Mert sztem a legtöbb heteró fiú igen, de az még nem bizonyítja, hogy alkalmatlanok lánygyermeket nevelni...

2013. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/162 anonim ***** válasza:
100%

"szal ha a hetero kisgyerek martad hetero, a homoszülők majd bele beszélik h ő igazából homo, csak elfojtja és ezért hetero .. ???"


Édes jézusom, te menthetetlenül előítéletes vagy.

2013. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/162 anonim ***** válasza:
100%

szal ha a hetero kisgyerek martad hetero, a homoszülők majd bele beszélik h ő igazából homo, csak elfojtja és ezért hetero


látom nem értetted meg. nem a heterok a melegek, hanem azoka heterok, akik homofóbok. [link]


egy meleg pár gyereke biztos nem fogja gyülölni a melegeket akkor sem, ha maga hetero lesz.

2013. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/162 A kérdező kommentje:

jó tudom, és írtam is már, ez régi duma, hogy a homofóbok igazából melegek, de már unalmas, és persze baromság :(


nem tudom, ki találta ki, de nagy ész lehetett, sztem ez is onnan ered h a melegek rá akarják sütni boldog-boldogtalanra ... tehát ez ismerős jelenség már.


egyébként nanáá sasolnék a lány zuhanyzóban,. na de pont erről beszélek! az természetes, na de egy homicsávó ne sasolja már a farkamat jézusom !!!!


figyelj, nem kell semmi nevelés, elég ha van egy egészséges fiú, és annak természetesen feláll A SZŐR a hátán, ha egy meleg gyönyörködik benne. most nincs igazam? meg arra se adott még senki választ, h miért nem inkább meggyógyulni akarnak? tüntetgetnek meg vonulgatnak meg homolimpiát szerveznek, de arról meg nem akarnak hallani, hogy meggyógyuljanak ... szal vicces na. most nincs igazam? ebben is? jó, néha hallok olyanról, aki meg akar, és az rendben is van, de a többség nem! pedig ismerjük el, hogy ha heteró családba fogadnák örökbe a gyereket, az azért kicsit előnyösebb lenne.

itt az az alap-baj sztem, hogy a szülők nem tudják elcsípni időben ha meleg a gyerek, ugye kb serdülőkorban, és később, felnőttként meg már nagyon nehéz ezen változtatni.

na hosszú ez a téma nagyon ...

2013. jan. 14. 11:01
 48/162 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a kérdezőt, de azért milyen alapon állítja, hogy a melegek, köztük én is, rossz szülők lennénk? Nehogy már ő döntse el, hogy belőlem vagy a páromból rossz apa lesz.


Eléggé emlegeted a zuhanyzós dolgot, szóval megkérdezném, hogy volt ilyen eseted, hogy egy nyíltan meleg fiú téged nézett? Lehet írtad, csak elkerülte a figyelmemet. Én is jártam edzésekre és nem lestem a fiúkat, már, csak azért sem, mert nem tetszett mindegyik. Biztos über helyes csávó lehetsz, ha azt hiszed, hogy minden meleg rád fog mászni. Ez komolyan vicces! Gyakran hallom olyan heteró pasiktól, akikhez bottal se nyúlnék, hogy fennhangon emlegetik, hogy ő rájuk ne másszanak melegek. Nehogy már ennyire jónak tartsátok magatokat heteró pasik, hogy minden meleg ellágyul tőletek. Ugyanúgy egy meleg szórakozóhelyen se csapnak orgiát és szeretkezik mindenki mindenkivel, pedig megtehetnék, mert ott elvileg, csak melegek vannak. És majd pont a te péniszedet fogja keresni minden meleg.

2013. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/162 anonim ***** válasza:
100%

"elég ha van egy egészséges fiú, és annak természetesen feláll A SZŐR a hátán, ha egy meleg gyönyörködik benne. most nincs igazam?"


nem, nincs igazad, éppen, hogy az egészséges férfit ez nem zavarja. akit zavar, az a beteg.

2013. jan. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/162 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben tévedtem. Aki képes megszakítani tíz évnyi barátságot csak azért, mert a másik b*zi, és még fel is háborodik, ha nem érted, az nem ösztönösen irtózik, nem is látens meleg, csak egy idióta.

Nem teljesen értem, pontosan mit szerettél volna kérdezni a végén, de azért megpróbálok válaszolni: a szexuális irányultságod a te döntésed, nem a szülők nevelése (vö. hetero pár-homo gyerek), az elfojtott vágyakból fakadó düh (frusztráció, nézz utána) egy teljesen más kérdés, bár a szellemileg beszűkült szülők gyereke nyilván hamarabb lesz homofób, rasszista, antiszemita, stb., mint egy kiegyensúlyozott, művelt, anyagilag elfogadható körülmények közt élő család sarja. De te ezt nem értheted. A te fajtád lőtte fejbe azt a mocskos zsidót is, akit ma Radnótiként tanítanak, és ha jól sejtem, te b*ziznád le Allen Ginsberget, vagy Burroughst, Elton Johnt, pedig nem hiszem, hogy különösebben felülmúlhatnád őket bármiben is. Az a baj, hogy a gondolataid, kijelentéseid téged minősítenek, és nem is veszed észre. Engedd el a témát, olvass, olvass, olvass, és térj vissza hozzá 10 év múlva.

2013. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!