Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ennyire, ha...

Csak engem zavar ennyire, ha a másik nem tud helyesen, normálisan írni?

Figyelt kérdés

Számomra olyan zavaró, ha valaki, akivel épp ismerkedek neten, vagy csak beszélgetünk, nem tud helyesen írni :S És itt most nem is arról van szó, hogy kisbetű-nagybetű, fogalmazés, vesszők, stb. hanem az alapszavak.... Nekem rögtön az jön le, hogy egyáltalán nem művelt, még egy kicsit sem, és hogycsak olyan zavaros az egész jelleme, stílusa.


Vagy csak ennyire szőrszálhasogató vagyok? Mert szerintem alap dolog...


Lány vagyok...


Előre is köszi!



2013. febr. 13. 21:59
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
 421/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Egyszer valahol valakit megkérdeztek, hogy szerinte mi a legagyzsibbasztóbb dolog. Azt mondta, hogy "Novokain, közvetlenül az agyba fecskendezve"... Valahol igaza van. :D

(Már nem tudom ki volt az, talán valamelyik youtube-"híresség". :D)

De jó éjt mindkettőtöknek. :D

2013. márc. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 422/557 anonim ***** válasza:
Van itt valaki? :D.Mert én itt vagyok!
2013. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 423/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Félig-meddig jelen. :D
2013. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 424/557 anonim ***** válasza:
Kedves feleségemet nem láttad véletlenül??Hoztam neki a pillangót XD
2013. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 425/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Ma még nem. :D

Olyan kinyitható-éles fajtát, vagy a tarka, repülőt? :D

2013. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 426/557 anonim ***** válasza:
Hat ehhez kell egy kis képzelet erő is:DHogy pillangónak nézzen ki :D A kinyitható éles fajta az nekem mindig is tetszett.De csak egy rugóst kaptam ajándékba valakitől :(
2013. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 427/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Én egyszer kaptam egy pillangót, az oldalamba...

Na jó, csak majdnem, de nem sokon múlott. :D

2013. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 428/557 A kérdező kommentje:

Itt vagyok már... de csak a pillangómért jöttem ... :D :D Nem igaz amúgy :) De látom, hogy ti úgyis jól elvagytok :)

na, hol az ajándékom, Férj? :P


(Egyébként Mátranováki, te nem azt mondtad tegnap, hogy már 4-en elküldtek melegebb éghajlatra? Ahhoz képest szépen nő a százalékod :D)

2013. márc. 7. 21:21
 429/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Nem itt küldtek el. :D Gyiken nem merek válaszolni, így is tegnap óta a Szerelem, szex kategóriában 20 helyet visszaestem úgy, hogy se választ nem adtam, de még csak értékelni se értékeltem egyet se... :D De ja, a százalék az ugrott. :D
2013. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 430/557 anonim ***** válasza:

Hogy van közte gyümölcs ízű,az is biztos :D Hogy lila talalhato-e az nem biztos :D Es ha széttárja a kezét,olyan mint egy pillangó :D

[link]

2013. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!