Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ennyire, ha...

Csak engem zavar ennyire, ha a másik nem tud helyesen, normálisan írni?

Figyelt kérdés

Számomra olyan zavaró, ha valaki, akivel épp ismerkedek neten, vagy csak beszélgetünk, nem tud helyesen írni :S És itt most nem is arról van szó, hogy kisbetű-nagybetű, fogalmazés, vesszők, stb. hanem az alapszavak.... Nekem rögtön az jön le, hogy egyáltalán nem művelt, még egy kicsit sem, és hogycsak olyan zavaros az egész jelleme, stílusa.


Vagy csak ennyire szőrszálhasogató vagyok? Mert szerintem alap dolog...


Lány vagyok...


Előre is köszi!



2013. febr. 13. 21:59
❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
 461/557 anonim ***** válasza:
2013. márc. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 462/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Esetleg kloroform, csak akkor jobban oda kell figyelni orrfújás előtt... :D
2013. márc. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 463/557 A kérdező kommentje:

Hogy micsi??? :)

Már nem fog az agyam...


Na, gyerekek, én lassan megyek, illetve gyorsan, mert már negyed 2... Majd holnap beszélünk még :)

(Egyébként vicces, hogy mindig én szólítalak titeket úgy, hogy 'gyerekek') :D


Sziasztok, jó éjt! :)

2013. márc. 8. 01:12
 464/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Térjék csak nyugovóra, mer holnap oskola. :D

Lassan én is elhúzok, mielőtt lemegy a Nap... :D

Jó'ccakát. :D

2013. márc. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 465/557 A kérdező kommentje:

Na, sikerült elaludnod, mielőtt lement a nap??? :) Vagy még azóta nyomod? :D

Egyébként van egy ilyen film, hogy mielőtt lemegy a Nap... vagy mielőtt felkel?! Nem tudom, csak arra emlékszem, hogy valami szerelmes film, és még tanulságosnak is tűnik a citatumon olvasgatott idézetek alapján... úgyhogy le kell töltenem :) (Szétlopom a világot :D)

2013. márc. 8. 16:31
 466/557 anonim ***** válasza:
Én imádom a romantikus filmeket :)Gere a kedvencem.És romantikus egyéniség is vagyok!!Kár hogy a csajok legtöbbje ezt nem értékeli:(Én is szoktam lopkodni,nem csak te Dóra :D
2013. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 467/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Míg felkel a Nap filmet ismerek, de az egy nagyon pocsék horror. :D

És igen, sikerült! Pro vagyok! :D


Ha romantikus film, akkor tényleg Gere, Róbert Juliska vagy Ryan Reynolds filmjei közül érdemes válogatni. :D Legalábbis amik nekem tetszettek filmek, azokban valamelyikük volt. :D Bár olyan sokat nem láttam, nem annyira az én stílusom. :D

2013. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 468/557 anonim ***** válasza:
100%
Az imádom az egy kicsit erős túlzás :D De azért szoktam nézni! Róbert Juliska :D XD
2013. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 469/557 A kérdező kommentje:
Nekem az egyik kedvenc színésznőm Julia Roberts, úgyhogy alab, hogy már ezeregy filmet láttam tőle :) De a Micsoda nő! viszi a pálmát, hát gyerekek... az olyan, hogy bárhol, bárkivel, bármikor, bármennyiszer, az megunhatatlan, az isteni!!! :) Annál jobb nem is kell...
2013. márc. 8. 20:20
 470/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Nekem a régi vígjátékok ilyenek. :D Vaklárma, Fura farm, Pénznyelő.. :D Meg néhány újabb is, de azokból kevesebb. :D


Amúgy ha már Roberts, akkor Nász-ajánlat. :D

Ööö.. Ja, nem, az Sandra Bullock... Nekem ez a kettő teljesen egyforma... :D Mindegy, jó film. :D

2013. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!