Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ennyire, ha...

Csak engem zavar ennyire, ha a másik nem tud helyesen, normálisan írni?

Figyelt kérdés

Számomra olyan zavaró, ha valaki, akivel épp ismerkedek neten, vagy csak beszélgetünk, nem tud helyesen írni :S És itt most nem is arról van szó, hogy kisbetű-nagybetű, fogalmazés, vesszők, stb. hanem az alapszavak.... Nekem rögtön az jön le, hogy egyáltalán nem művelt, még egy kicsit sem, és hogycsak olyan zavaros az egész jelleme, stílusa.


Vagy csak ennyire szőrszálhasogató vagyok? Mert szerintem alap dolog...


Lány vagyok...


Előre is köszi!



2013. febr. 13. 21:59
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
 441/557 A kérdező kommentje:

Ó, azt hittem, hogy már filozófuskodsz (van ilyen szó???:D) :)

Lehet, hogy nem a legszebbek és legjobbak, amiket írsz, de legalább a tiéd, és ez a nem mindegy :)


Férj, neked hogy jött a pillangós nyalakodós, bolti eladós sztori? Miért akartad te megnyalni a pillangót??? :D ... vagy a bolti eladót? :D

2013. márc. 8. 00:17
 442/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Most már van. :D


Biztos a gyümölcsíz miatt. Meg akarta tudni, hogy van-e gyümölcsíz(ű) eladó... :D

2013. márc. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 443/557 anonim ***** válasza:
Hát,hogy gyümölcs ízű-e az a pillangó:D De az eladó csaj se volt rossz. XD
2013. márc. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 444/557 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt most leltem.Mit szóltok? :D

2013. márc. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 445/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Ejnye, megint féltékenyíted itt az asszonykádat. :D (Az egy férjezett víztartó berendezés...)

Egyébként, ahogy a mondás is tartja: "Ha valaki hátrafele megy, még nem biztos, hogy az illető rák. Viszont, ha előrefele megy, még nem biztos, hogy tudja az utat". Most ez nem tudom, hogy jött a témához, de kezdek fáradni, szóval meg sem próbálok inkább rájönni - annak nem lenne jó vége. :D

2013. márc. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 446/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Ez a tag a videóban nagyon kész van... xD

Kicsit hasonlít rám kinézetre.. :D Stílusra meg Rémi Gaillard-ra emlékeztet (remélem, jól írtam a nevét). :D

2013. márc. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 447/557 anonim ***** válasza:
Az asszonykám nem féltékeny típus :D En is mondok: Megérthetjük egymást, de megfejteni mindenki csak önmagát tudja.
2013. márc. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 448/557 A kérdező kommentje:
Áh, már megszoktam ezeket a kedves megjegyzéseit Férjnek, kezdem úgy érezni, hogy nyitott házasság lesz ebből :( :D Szóval hová is tettem drága Colin telefonszámát.... :D Áh, felejtős, 52 éves... Bár Ben még lehetséges, hogy belefééér... hány éves lehet? 30? :D
2013. márc. 8. 00:32
 449/557 A kérdező kommentje:

De, igenis, féltékeny típus vagyok!!! :D :D Különben nem (annyira) :D De amint mindenki tudja, akit lehet visznek, akit visznek nem kár, stb, stb, mindenki ismeri ezt :)


Egyébként Ben Affleck 40 éves :O Én nem gondoltam volna... jó, mondjuk a filmjei már nem mai darabok :)

2013. márc. 8. 00:34
 450/557 anonim ***** válasza:
Ben Stiller-re gondolsz?ugye nem!M
2013. márc. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!