Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mai férfiak miért instabilak...

A mai férfiak miért instabilak érzelmileg, lelkileg és pszichésen? Mind vagy kiírt családot, vagy ver vagy öntörvényű saját hasznát keresi a családja és/vagy a gyereke helyett vagy lelkileg eltipor!

Figyelt kérdés
Miért erősebbek a nők érzelmileg fizikálisan is többet bírnak egészségesebbek pszichésen is? Hol vannak a megbízható és együttműködő férfiak?
2013. ápr. 27. 17:19
1 2 3 4
 31/37 Missi_Key ***** válasza:
mert már nem divat hogy az emberek feláldozzák magukat kompromisszumokért cserébe.
2013. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Erre újfent csak azt tudom mondani, hogy rengeteg a kivétel.

Vegyünk egy példát. Tele van a város biciklitolvajokkal. Ennek ellenére én nem zárom le a kerómat, majd rinyálok, hogy ellopták. Igen, szemét a sok enyveskezű, de én nem vagyok hibás? Amíg az ember nem vigyáz magára, addig mástól se várja azt, hogy tiszteletben tartják. Ugyanis nem fogják.

Olyan férfival meg kár komolyabban tervezni, akivel nem lehet érdemben kommunikálni. Kutyából ugyanis nem lesz szalonna.


a szokásos: nőstény

(a 20L-t nem írom le, mert mit tudhatok én még csitriként az életről. Úgyhogy nem írtam le :) )

2013. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
n viccelj érettség nem kortól függ köszi a válaszadást nőstény!! ;)
2013. ápr. 27. 18:24
 34/37 anonim ***** válasza:
Tudományossan megalapozott válasz a kérdésedre, mindezért a két x krómoszóma a felelős,ellenben a férfi egyke x krómoszómájával.Ez állítólag igaz.
2013. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
köszi 34 es igen ez igaz,de régen is volt y kromoszóma és mégis megbízhatóbbak voltak a férfiak többségében!Amúgy köszönet mindenki hozzászólásáért!!:)
2013. ápr. 27. 18:29
 36/37 anonim ***** válasza:
TudományoSan kedves 34-es (helyesen egy s-sel írjuk) semmi ilyesmi nincsen bizonyítva. Vagy linkeld már be azt a cikket, légy olyan kedves. Hol olvastad ezt, a nők lapja café-n? Ne irkálj már baromságokat légy szíves! Sza.r emberek mindkét nem körében vannak, de genetikailag ilyen téren nincs különbség férfi és nő között. fúúúúú, komolyan úgy fel tudom húzni magam az ilyen áltudományos válaszokon...
2013. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

tudományosan tényleg az a különbség, hogy sok férfinak nem élte álma ez a család project csak nincs jobb ötlete egy éltkor után és azt mondja, hogy akkor legyen ez. a nők meg erről álmodnak amióta az eszüket tudják.


szóval nem teljesen szimetrikus a szitu szerintem.


pl én egyetlen férfi ismerősömről tudom, hogy aránylag korántól az életreszóló párát kereste. nőkből meg sacc mindenkinek ez az elsődleges.

2013. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!