Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mai férfiak miért instabilak...

A mai férfiak miért instabilak érzelmileg, lelkileg és pszichésen? Mind vagy kiírt családot, vagy ver vagy öntörvényű saját hasznát keresi a családja és/vagy a gyereke helyett vagy lelkileg eltipor!

Figyelt kérdés
Miért erősebbek a nők érzelmileg fizikálisan is többet bírnak egészségesebbek pszichésen is? Hol vannak a megbízható és együttműködő férfiak?
2013. ápr. 27. 17:19
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
ez nem igaz mert a szíve mélyén minden nő vágya és álma hogy egy megbízható társa és tőle gyerekei legyenek egy életre még annak is ez a vágya aki nem ismeri be
2013. ápr. 27. 17:53
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas példát mutat neked a környezeted. A nők is, tudod miért? Mert tűrnek, sokkal többet, mint szabadna.

Így az egész világot a tiszta jólelkű és az önző elmebeteg párviadalaként éled meg, észre sem véve a rendes férfiakat.

A minta alapján te is olyan nővé válsz/váltál, mint azok, akikről beszélsz, és az ilyen galamblelkű nőkre azok a férfiak vadásznak, mint akikről írtál. A kínálat és a kereslet kölcsönhatása itt is megvan. Ha te egy határozott, karakán nő vagy, nem egy zsarnok fog melléd kerülni. A határozottság mellett lehetsz gondoskodó és önzetlen, és akkor majd találsz olyat, aki nem arra utazik, hogy kikészítsen, hanem társaként kezel majd.


Ha nem töröd kezed-lábad azért, hogy a szájába tedd az ételt, megtanulja ő is használni a kanalat. Ha nem eleve a kihasználható arcod mutatod, hanem van igényed arra, hogy egyenrangú társa legyél valakinek, akkor előbb-utóbb találsz ehhez partnert, aki értékelni fog, nem csak mint kétlábon járó p.na és háztartási gép, hanem mint ember is.


Nagyon sok nő életcéljának azt tekintette, hogy minél előbb feleség és anya legyen, semmi igényt nem támasztottak a jövendőbeli férjjel szemben, mindegy, hogy alkoholista, züllött alak, "anyám is végigcsinálta apámmal, és is végig fogom". Asszonysors. Még mindig jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban - aki így áll hozzá, előbb vagy utóbb találni fog egy normálisat, és nem ragad le a rossznál.

2013. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor szólok is a férjemnek, hogy verjen meg gyorsan, vagy legalább menjen már el a kocsmába, 'oszt jól igya le magát, mert itt is megmondták, hogy MINDEN férfi ezt teszi. Ja meg majd akkor azt is megmondom neki, hogy mostantól nem segíthet a gyerekek körül, és jól el is verem, ha még egyszer el merészel mosogatni helyettem. Szégyen-gyalázat! Nem is férfi az én férjem... :) :)

Ne tessék általánosítani, kedves kérdező drága. Sajnálom, hogy ilyen rossz környéken élsz, mert amerre én lakom, csupa normális, értelmes férfi él. Persze itt is vannak érzelmi selejtek, de azért a többség nem ilyen.

Meg bírom, kedves kérdező, hogy felétek minden nő tökéletes, csodálatos, és odaadó, de azok a mocskos férfiak, na azok mind férgek, mi?

2013. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Erdélyben az már egy jó házasságnak számít, ha a férj nem alkoholista és nem veri az asszonyt...álomparty! Mindig mihez képest!

Az tény, hogy manapság már nem számítanak az erkölcsi értékek és nem tisztelik az emberek a másikat!

Sok kapcsolat tönkre megy, amiből ki is lépnek párok, viszont semennyivel sem jobb anyáinknak, akiknél még nem volt divat rögtön minden szarért elválni, viszont leélnek 50 éveket együtt úgy, hogy megfojtanák egymást álmukban.

Ha így érzel, beszélj a pároddal, ne szégyelld, ha kissé megrogytál, ettől csak jobban fog szeretni, hogy megosztasz valami bensőségeset magadból. Ha egyébként szeretitek egymást, akkor át lehet hidalni bármit!

2013. ápr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves 22 -es én is így gondolom félre ne értsd nem vagyok határozatlan és kiállok magamért sőt nem is keresem mindenáron társamat nem vagyok kapcsolatfüggő mi több nagyon is jól érzem magam egyedül nincs önbizalmi problémám sem és lelkileg is kiegyensúlyozott vagyok ,de olvasom itt a szomorúbbnál szomorúbb kapcsolati gondokat és mindenhol az jön le hogy lépjen szerencsétlen nő tovább akár fiatal pár akár több éves házas kapcsolatról van szó és elgondolkodtam hogy a mai férfiaktól mindtől csak menekülni lehet??
2013. ápr. 27. 17:58
 26/37 anonim ***** válasza:

Ez egy "írd le a problémádat" oldal. Mennyi értelme lenne egy "a férjem kedves, figyelmes, mit tegyek?" kérdésnek?


Hadd találgassak: a környezetedben levő férfipéldák aluliskolázottak és/vagy rossz anyagi helyzetben vannak.

2013. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
tudatosan általános kérdést tettem fel és nem személyeset nekem nincs kapcsolati gondom de rossz látni ezt a sok társas gondot:( és a környezetembe minden féle férfi van nem csak szegény alul iskolázott stb. a anyagias és fiatalok is mind ugyan olyanok ezért általánosítottam a férfiakra
2013. ápr. 27. 18:06
 28/37 anonim ***** válasza:

Kevesebb férfi látogatja az oldalt, ezért nincs annyi "csal a feleségem" meg "a barátnőm direkt nem vette be a fogamzásgátlót" és "a nejem ellenem uszítja a gyereket" kérdés.

Egyébiránt a kérdések nagy részében a vázolt helyzet sokszor épp a nő tutyimutyisága/butasága miatt alakult ki, olyan kapcsolatok, olyan felelőtlen házasság/gyermekáldás hatására, amibe értelmes nő nem ment volna bele.

22. voltam (a nőstény)

2013. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
én nem cáfolom hogy a nők is buták sokszor és kihasználhatóak,de miért van szemet hunyva a férfiak hozzáállása egy adott helyzethez vagy csak a kapcsolathoz a tásához...nekik mindent szabadna következmény nélkül? és ha vita van akkor a semmi hozzáállásukkal a nő viselkedését és munkáját támadják meg ahelyett hogy belátnák tutyi hanyag önző magatartásukat és a jövőben változtatnának rajta!
2013. ápr. 27. 18:15
 30/37 A kérdező kommentje:
ez a jobbik eset ,mert a rosszabbik hogy elszaladnak elmenekülnek a probléma elöl baráthoz,nőhöz a világhoz a hobbijukhoz stb.
2013. ápr. 27. 18:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!