Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen a magyarok többsége?

Miért ilyen a magyarok többsége?

Figyelt kérdés

A kérdés nem provokáció, nem kell jelenteni.

Sértegetni is felesleges, úgysem fogok rá reagálni.


Szóval elnézést, de úgy vettem észre, hogy a magyarok többsége képtelen normálisan viselkedni. Számtalan példát tudnék hozni:


1, kertes házban lakunk, minden héten legalább 1 éjjel kerti partit tartó üvöltöző szomszéd miatt be kell csukni az ablakot


2, hiába van kint a tilos a dohányzás tábla, senkit nem érdekel, csak javaslatnak tekintik


3, általában a legtöbb ember csak addig kedves/közeledik, amíg valamilyen érdeke fűződik hozzá, ha munkát adsz neki, örül, viszont ha te kérnél valamit, akkor hirtelen hetekig nem veszi fel a telefont


4, valami beteges beképzeltség/gőg jellemzi a magyarok nagy részét: a (fiatal) nők sértődött fejjel, prostinak öltözve járkálnak, nem lehet hozzájuk szólni, és úgy viselkednek, mint ha vmi hercegnők lennének. a férfiak többsége erőlteti ezt macsó beszólogatós "keménybunkó odamondóFérfivagyok" stílus, ami szerintem rendkívül erőltetett és nevetséges. Vagy nagyon jó példa, amikor buszon a beszélni alig tudó 50 éves nő szidja az egyetemistákat, hogy milyen buták.


5, úgy vettem észre, és a közvélemény-kutatásokból is ez derül ki, hogy a magyaroknak általában mindenkivel baja van, még a nemlétező népekkel is (pirézek)


6, a magyarok többsége totális érzelmi analfabéta és hihetetlen egyszerű ember. senkit nem képes elfogadni, és normálisan kezelni, legyenek azok melegek, fogyatékosok vagy beteg emberek, miközben általában semmit nem tudnak róluk, szűk látókörűek, általában semmilyen dologgal nincsenek tisztában.


de tovább nem sorolom. a kérdésem az, hogy mitől lett ilyen a magyarok többsége, és miért az, hogy többségük nagyon sokra tartja magát, meg a magyarokat is, miközben elnézést, de a tapasztalatom az, hogy ma a magyarok többsége elég silány minőségű ember.


7, állandóan mindenre kifogásokat gyárt, felel



2014. aug. 10. 07:54
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
utolsó, a "magyarok" szó nem tulajdonnév, kisbetűvel írandó.
2014. aug. 10. 09:29
 12/49 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező. Ugye tisztába vagy vele, hogy magadat jellemezted, hiszen te is magyar vagy. Tehát Miért vagy ilyen?
2014. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

"Elfogadásról, illetve annak hiányáról, és szűklátókörűségről papol olyan valaki, aki közben az általa vélt, és másokra vetített viselkedésminták és tulajdonságok alapján egy egész nemzetet ítél meg (-és el). Ez nonszensz!"


egész nemzetet? :D

a kérdésben csak 5 helyen szerepel, h TÖBBSÉGE, milyen egész nemzetet, nem tudsz olvasni?

igen, az h tele van minden szeméttel és h a tilos dohányzás tábla mellett bagóznak, az azért van, mert én másokra vetítek dolgokat:)

figyelj, te többet ne írj ide, vagy válaszolj a kérdésre. az ilyen agyatlan mellébeszélés nem érdekel.

2014. aug. 10. 09:33
 14/49 A kérdező kommentje:

"Kérdező. Ugye tisztába vagy vele, hogy magadat jellemezted, hiszen te is magyar vagy. Tehát Miért vagy ilyen?"


még egy funkcionális analfabéta. az egész kérdésben az szerepel, h TÖBBSÉGE. érted, többsége? nem minden magyar, ennél fogva miért lennék én is benne? nem tudod, mit jelent a 'többsége' szó?

2014. aug. 10. 09:37
 15/49 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, de ez a fajta általánosítás, amit a kérdésed, illetve véleményed megformálásában elkövetsz (és ez a szóhasználat most részemről nem a véletlen műve), ez egy mérhetetlenül primitív és demagóg dolog. Azonkívül hogy amúgy sértő és vérlázító ostobaság is. S ez -legalábbis szerény véleményem szerint- eleve méltatlanná teszi a kérdésed .
2014. aug. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:

Aki külföldi Magyarországra látogat, az a magyarokról alkot véleményt. Aki külföldi a saját médiájában olvas, hall és lát híreket a magyarokról, az ismét a magyarokról alkot véleményt.


Ha a külföldnek az a véleménye (hogy ne lopj magyar!), hogy a egy balkáni nép, akkor ebbe bizony benne vagyok én is, meg azok is, akik nem szeretnének benne lenni, és azok is, akik tiltakoznak ez ellen.


Hogy miért ilyen a magyar? Mert a társadalmi fejlődés fokait csak egy összességében tanulni és művelődni akaró és képes nép bírja átugrani és utolérni a most nálánál fejlettebb népeket/országokat.

2014. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

"Ne haragudj, de ez a fajta általánosítás..."


és eddig olvastam el. ugyanis az általánosítás eredetileg az,h vki egy közösség MINDEN EGYES TAGJÁT egy kalap alá veszi. én nem ezt tettem, hiszen többségét írtam.

2014. aug. 10. 09:45
 18/49 anonim ***** válasza:
78%
Többségről, meg nagy részről beszélni ugyanúgy általánosítás, úgyhogy itt te vagy aki mellébeszélsz pajtás! Eleve nincs olyan hogy többség így, meg úgy ilyen értelemben. Személyek vannak. Ez nettó ostobaság, amit itt összehordassz. Miközben piedesztálra állítod magad a -legyen neked- többséggel szemben, azzá teszed magad, ami egész biztosan nem vagy, és mérhetetlen ostobaságról teszel tanúbizonyságot.
2014. aug. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
85%

"még egy funkcionális analfabéta. az egész kérdésben az szerepel, h TÖBBSÉGE. érted, többsége?"


Ismersz? Tudod milyenek a szokásaim, a viselkedésem, a hozzáállásom másokhoz? Nem tudod! Akkor milyen alapon mondasz negatív véleményt rólam? Pontosan rád illik a kérdésedben lévő negatív dolgok. Te egy megkeseredett ember vagy lehetnél te bármelyik náció tagja akkor is ugyanez lenne a véleményed, és ezért el kéne gondolkodni a világ hibás e, vagy pedig te.

2014. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne nagyon is komoly a többség? A 2/3-ad is az, és ezért egyúttal általános is. Ez a 2/3-ad képviseli Magyarországot és határozza meg az ország fejlődési irányát.

Ostoba az, aki ezt nem veszi észre.

2014. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!