Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen a magyarok többsége?

Miért ilyen a magyarok többsége?

Figyelt kérdés

A kérdés nem provokáció, nem kell jelenteni.

Sértegetni is felesleges, úgysem fogok rá reagálni.


Szóval elnézést, de úgy vettem észre, hogy a magyarok többsége képtelen normálisan viselkedni. Számtalan példát tudnék hozni:


1, kertes házban lakunk, minden héten legalább 1 éjjel kerti partit tartó üvöltöző szomszéd miatt be kell csukni az ablakot


2, hiába van kint a tilos a dohányzás tábla, senkit nem érdekel, csak javaslatnak tekintik


3, általában a legtöbb ember csak addig kedves/közeledik, amíg valamilyen érdeke fűződik hozzá, ha munkát adsz neki, örül, viszont ha te kérnél valamit, akkor hirtelen hetekig nem veszi fel a telefont


4, valami beteges beképzeltség/gőg jellemzi a magyarok nagy részét: a (fiatal) nők sértődött fejjel, prostinak öltözve járkálnak, nem lehet hozzájuk szólni, és úgy viselkednek, mint ha vmi hercegnők lennének. a férfiak többsége erőlteti ezt macsó beszólogatós "keménybunkó odamondóFérfivagyok" stílus, ami szerintem rendkívül erőltetett és nevetséges. Vagy nagyon jó példa, amikor buszon a beszélni alig tudó 50 éves nő szidja az egyetemistákat, hogy milyen buták.


5, úgy vettem észre, és a közvélemény-kutatásokból is ez derül ki, hogy a magyaroknak általában mindenkivel baja van, még a nemlétező népekkel is (pirézek)


6, a magyarok többsége totális érzelmi analfabéta és hihetetlen egyszerű ember. senkit nem képes elfogadni, és normálisan kezelni, legyenek azok melegek, fogyatékosok vagy beteg emberek, miközben általában semmit nem tudnak róluk, szűk látókörűek, általában semmilyen dologgal nincsenek tisztában.


de tovább nem sorolom. a kérdésem az, hogy mitől lett ilyen a magyarok többsége, és miért az, hogy többségük nagyon sokra tartja magát, meg a magyarokat is, miközben elnézést, de a tapasztalatom az, hogy ma a magyarok többsége elég silány minőségű ember.


7, állandóan mindenre kifogásokat gyárt, felel



2014. aug. 10. 07:54
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

"Többségről, meg nagy részről beszélni ugyanúgy általánosítás.."


nem tudod, mi az az általánosítás, ezért írtam neked, h inkább írogass ide, mert alapfogalmakkal sem vagy tisztában. a kérdésre meg semmi érdemit nem írtál, sztem vonulj el szépen, és idegeskedj máshol.

2014. aug. 10. 09:58
 22/49 A kérdező kommentje:
de lebutítom a tisztán látás végett: a kérdésben többsége szerepel, nem írtam sehol azt, h MINDEN magyar ilyen lenne.
2014. aug. 10. 10:00
 23/49 anonim ***** válasza:
75%
Te az a fajta uszító és gyűlölködő emberke vagy, aki -miután szembesítik a saját hungarofóbiájával, vagy zsidógyűlöletével, vagy éppen amilyen betegsége van-, gyorsan elkezd szómágiát játszani, és ilyeneket mond, hogy hát azért ez így nem pont így hangzott el és nem teljesen pont azt a szót használtam, és még csak nem is gondoltam olyasmire valójában...és különben is ne ezzel foglalkozzunk már... Ezt megint csak végtelenül gusztustalan és unfair dolognak tartom, ami megint csak téged és a kérdésedet minősíti kedves kérdező.
2014. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
28%

23 : többséginek vallod magad?


Minősítesz és nem érvelsz. Ez is jellemző a (2/3-os) többségre.

2014. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
72%
Azt meg "nagyon sajnálom" hogy nem tetszik hogy "ide írogattam" a kérdésedhez, de sajnos ezt kénytelen vagy elfogadni hogy így működik ez, hogy ha ide írogatod ki a kis kérdésedet, akkor előfordulhat hogy olyan válaszokat is fogsz kapni, amik neked nem tetszenek. S ezt az -állításod szerint- a magyarok többségéhez képest igen fejlett intelligenciáddal könnyedén fel kéne tudnod fogni. (ami egyébként amúgy sem szabadna hogy ennyire nehezedre essen, neked, aki nyilván sokkal toleránsabb és elfogadóbb is vagy a magyarok általad említett többségénél). Én elhiszem, hogy az ilyen -hozzád képest- más véleményen lévő "sötét vulgármagyarokat" (mint amilyen én is vagyok eszerint) legszívesebben elhalgattatnád, hogy ne zavarjanak már bele a fröcsögésedbe, és adott esetben mondjuk összeszednéd őket és a gulágra küldenéd, de sajnos erre most nincsen lehetőséged :D
2014. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim válasza:
79%

Azt hiszem, kedves Kérdező, hogy feltettél egy kérdést, de nem igazán válaszokat vártál rá, hanem azt, hogy egyetértsenek a véleményeddel, pedig nem mindenki látja ilyen sötéten a dolgokat. Mindenki azt fogja meglátni a körülötte lévő világból, amit meg akar látni belőle, hiszen van már egy előzetes kép a fejünkben, aminek a szűrőjén keresztül nézünk mindent (ahogy Babits is írta A második ének című versében, nagy igazság, érdemes fellapozni).

Kérlek, ne a "magyarok többségét" hibáztasd, ha üvölt a szomszédod, vagy valaki bunkó a buszon. Lehet hogy akikről ilyen lesújtó véleménnyel vagy, ugyanezeket gondolják magukban, és pontosan azért van bennük az általad említett önteltség, azért tartják többre magukat másoknál, mert másokat ilyennek látnak, mint Te. Ez valóban egy kicsit szomorú dolog, de nem kell még miatta megkeseredett következtetéseket levonni. Ha nyitottabb szemmel jársz, megláthatod a jót is.

2014. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

"Te az a fajta uszító és gyűlölködő emberke vagy, aki -miután szembesítik a saját hungarofóbiájával, vagy zsidógyűlöletével, vagy éppen amilyen betegsége van-, gyorsan elkezd szómágiát játszani, és ilyeneket mond, hogy hát azért ez így nem pont így hangzott el és nem teljesen pont azt a szót használtam, és még csak nem is gondoltam olyasmire valójában...és különben is ne ezzel foglalkozzunk már... Ezt megint csak végtelenül gusztustalan és unfair dolognak tartom, ami megint csak téged és a kérdésedet minősíti kedves kérdező."


vicces vagy te. először leírod, egész nemzetről írok. erre válaszoltam,h nem, mert a magyarok többségéről írtam.

ez nem kötözködés, egyszerűen vagy nem érted, amit olvasol, vagy direkt hülyeségeket írkálsz.


aztán jössz azzal,h általánosítás. erre elmagyaráztam neked,h mi az az általánosítás, mert nem tudod. ez nem szómágia, egyszerűen ha baromságokat írkálsz, és lerí rólad,h nem vagy tisztában alapfogalmakkal, akkor ki fognak javítani máskor is.

az hungarofóbia:D

sztem az, aki nagybetűvel írja, h magyarok, az semmilyen fóbiáról meg betegségről ne beszéljen.

egyébként írtam neked, h menj él szépen, mert érdemben nem tudsz hozzászólni, folyamatosan ostobaságokat írsz, nem fogok válaszolgatni neked tanítgatni az alapfogalmakat. menj szépen el.

2014. aug. 10. 10:39
 28/49 anonim ***** válasza:
26 : a magyar foci helyzetét se látja mindenki olyan sötétnek, mint amilyen a valóságban. :D
2014. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

ma 10:34


hát ennél tipikusabb semmitmondó közhelyáradatot tényleg nem is lehet írni :D

remekül demonstráltad a "kifogásokat gyártó, mellébeszélő" magyarokat, köszi.

továbbra is várom az értelmes válaszokat. mostantól csak az értelmes válaszokra reagálok, az átlagos kötekedő/mellébeszélő/sértegető válaszokra nem.

2014. aug. 10. 10:43
 30/49 anonim válasza:
63%
10:34-es vagyok, többet nem fogok ide írni, látom, hogy nincs értelme. Sajnállak egy kicsit a keserűségedért, nagyon remélem hogy egyszer azért majd megtalálod az örömöt az életben! Sok sikert Neked!
2014. aug. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!