Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért akar sok család még...

Miért akar sok család még ezek után is Németországba költözni?

Figyelt kérdés

Botrány, ami az utóbbi időben itt folyik, mégis látom, hallom, hogy rengetegen jönnének. Minek?

Ha nem lenne rendezett életem itt, külföldi párom, már biztos összecsomagoltam volna, és hazamegyek.

Állandó terror fenyegetettség, az ünnepek alatt napi 3 bejelentés bombákról, merénylőkről, miegymásról.

Horrorisztikus lakás árak, és még drágább egészségügy. Amikor mi jöttünk (nem tegnap volt az sem már), még nem volt ennyire nehéz az élet, ha most kéne kijönnöm, tuti a seggemen maradnék odahaza.


Miért akarnak mégis annyian?


2016. jan. 4. 15:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy bőven nem túlzás, amit írtam, mivel ott ahol lakok mindenki átéli azokat, amit írtam. :)
2016. jan. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!