Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ennyire fajgyülölök az...

Miért ennyire fajgyülölök az emberek? Valaki tud értelmes magyarázatot hogy miért utálják sokan a cigányokat?! Én egyik táborba sem vélem magam tartozni! Bár én sem szeretem a rosszabbakat de vannak jobbak is és ők szenvednek!

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 22:36
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
7%

17:18, akkor igen, bocsánatot kérek TŐLED, hogy így végzed a munkádat, mert mindenkinek így kéne a te hivatásodban.

Az, amit írtam, nem elsősorban neked lett címezve, csak példaként használtam fel arra, hogy elmondjam a véleményem.

Viszont, mint írtam is, nagyon kemény dolgok történnek a kedves munkatársaid körében, amiket maguk mentősök meséltek nekem.

Például, hogy csakúgy, viccből megverik a hajléktalanokat, aztán jót röhögnek rajtuk, meg IGEN, ha van két olyan eset, akkor előbbre veszik a fehéreket (és meg is beszélik a jófej kollégákkal, hogy "nehogy már a büdös cigányhoz menjünk előbb, az várhat") és hasonló nemes dolgok...Emellett saját tapasztalatom, hogy az édesanyám egyszer elájult, feldagadt az arca, a szeme, nem tudtuk mi lehet vele, kihívtuk a mentőket.

Mire kiértek (mint később megtudtuk, azalatt az idő alatt ezzel az allergiás reakcióval akár meg is halhatott volna, kb. másfél órát vártunk rájuk) anyu már a saját lábára sem bírt állni, mind meg voltunk rémülve és akkor még bónuszként megkaptuk azt a végtelenül "kedves" hangnemet is, ahogy beszéltek velünk (kb. olyan stílusban, mintha valami bűnt követtünk volna el azzal, hogy oda mertük rángatni őket a reggeli kávé mellől).

Tudom, hogy vannak olyanok, mint te, de azt akartam szemléltetni, hogy éppúgy vannak "rossz" emberek más különböző vonatkozásokban is, tehát ezzel az erővel mindenki gyűlölhetne mindenkit.

A cigány emberek között is vannak trógerek, és vannak okos, művelt emberek, tehát nem kéne megbélyegezni egy egész népcsoportot. Ennyit írtam. Nem gondoltam, hogy ezzel ekkora port kavarok.

Az meg, hogy ki hány százalékos...hűha, kb. két napja még 91%-os voltam, egy hét múlva megint 80 leszek, majd újra 60....szóval ez szánalmas próbálkozás a minősítésemre :).

Dehát mit is várhatnék...

L/23

2010. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
97%
Az az igazság, hogy ezt saját maguknak intézték el, hogy a világ majdnem minden pontján utálják őket.:) Ez van. Ők tették.
2010. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
51%
22.17 - 23/L! - köszönöm szépen, hogy átolvastad, amit írtam! - és végülis csak arra jutottunk, hogy ugyanúgy, ahogy nem minden cigány ember rossz, úgy nem is minden mentős olyan gusztustalan, akikkel te találkoztál! Én mindenkinek megadom az esélyt, kedvesen-figyelemmel megyek ki minden beteghez, és igen, néha csalódunk, és messze nem azt a megbecsülést kapuk, ami nem kerül semmibe, mégis irtó sokat számítana, - DE a következő beteg ebből semmit sem érez! Kívánom, hogy ha esetleg szükséged lesz még a mentők segítségére, benned is helyrebillentsék az egyensúlyt, hogy igenis lehet ránk számítani! - megértem a dühödet, hisz hiába 1000 megmentett élet, ha épp a te szeretteiden nem úgy segítettek, ahogy elvárható tőlük!
2010. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
41%

10:23, én is köszönöm, hogy normálisan válaszoltál.

És igen, pontosan erre akartam kilyukadni, amit leírtam és most utoljára te is leírtál.

És tényleg ne haragudj, nem téged akartalak megbántani a mondandómmal, tényleg csak példaként használtam.

L/23

2010. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
58%
hát engem megvertek nem egyszer, de nagyon, nagyon utálom őket.
2010. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!