Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ennyire fajgyülölök az...

Miért ennyire fajgyülölök az emberek? Valaki tud értelmes magyarázatot hogy miért utálják sokan a cigányokat?! Én egyik táborba sem vélem magam tartozni! Bár én sem szeretem a rosszabbakat de vannak jobbak is és ők szenvednek!

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 22:36
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
98%
jah és 5. EMELLÉ MÉG LOPNAK IS xD
2010. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
98%

Pl. mert tobb szazezret tartunk el foloslegesen a 8-10 gyerekevel, rohadt ingyenelo sz@arhaziak.

Tolem meg a Magyar Allam min. 1 millio nettos bankszamlat var, hogy hazakoltozhessek a kulfoldi ferjemmel, akinek fedhetetlen multja van, valamint allas var otthon mindkettonket!

2010. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos a "gettó" mellett nőttem fel.Vannak jó fej romák de sajnos a nagy többség nem az nem dolgoznak isznak verekednek és mindenkibe belekötnek.Szülnek 1 csomó gyereket akiket utána 3-5 évesen szélnek eresztenek=ki az utcára "játszani" ami abból áll h tarhálják a pénzt cigit meg amit lehet.És segélyből játék gépeznek isznak kocsmáznak. Ráadásul én még mindig ne jöttem rá a titokra de valamiért elkiabálja magát az 1ik 5 percen belül 20-an vannak azon a helyen holott a közelben sem volt azon az 1-en kívül több.
2010. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
39%
Ha tömegesen fordulnának elő olyan romák, mint Daróczi Dávid volt, akkor imádnám őket!!! De sajnos ilyen csak százezerből egy van... (illetve sajnos volt) :(
2010. máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
79%

Azt,hogy miért ,,faj gyülölök",azt nem tudom megmondani Neked,csak azt,hogy miért fajgyűlölők.Nos,nyilván azért,mert számos negatív tapasztalatuk van ezzel az etnikummal kapcsolatban.Nyilván itt is akadnak rendes,tiszta,dolgozó cigányok,én ismerek is ilyen családot,de ez elenyésző mértékű.A többség sajnos tényleg nem ilyen.

Egyébként pedig egyáltalán nem utálom,viszont kerülöm őket,és tartom a három lépés távolságot.Gondolom,sejted,miért.A már leírtak miatt. (Van egy roma barátnőm egyébként,aki főiskolára jár,és rendes,tiszta,de ez ritka,mint a fehér holló.)


Amúgy javaslom Neked a Magyar helyesírás Szabályai című kézikönyvet,sűrűbb odafigyelést a nyelvtanórákon,és Grétsy László Álljunk meg egy szóra! című műsorát,a youtub-on megtalálod,fent van.Rád férne,nem bántásként,de tényleg!

2010. máj. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
18%

nem vagyok cigány, és meleg sem, de rettenetesen zavar ez a fajgyűlölet, illetve homofóbia, ami mostanság uralkodik Magyaro.-n.

gyerekkoromban támadt már le két cigánylány,h. ki akarnak rabolni, stb., lopott már cigány nő sok embertől a környékünkön, stb., de ettől én még nem tudok megutálni egy komplett népcsoportot, ez van... és nem vagyok sem naiv, sem túlságosan jólelkű, vagy ilyesmi..

2010. máj. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
74%

Magyar Helyesírás Szabályai,bocsánat!


,,Én egyik táborba sem vélem magam tartozni"=Én egyik táborba sem tartozom.

2010. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.


Ha 10 darázsból 9 megcsíp, akkor a 11.-et is beengeded a szobába, vagy kilapítod egy légycsapóval?

2010. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
90%
:))))))) A kérdés ugyan nem nekem szólt, de én nemhogy lecsapom a 10-et, hanem megkeresem a fészküket, és kiírtom a még meg sem született egyedeket is!
2010. máj. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy olvasom legtöbbeknek személyes rossz tapasztalata van velük kapcsolatban, nem csak úgy légbőlkapottan vannak a cigányok ellen - közéjük tartozom én is! Mentőzöm, és előfordúlt már, hogy a kisebbség kést szorított a nyakamhoz mikor mi segíteni mentünk - magyar ember ilyet nem csinál! Mindemellett vallom, hogy az a cigány, aki úgy viselkedik - és legtöbbjük úgy viselkedik, aki pedig nem, az erősíti a szabályt!
2010. máj. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!