Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan nagyra...

Miért vannak olyan nagyra magukkal akik nem isznak alkoholt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 20. 22:53
1 2
 11/17 anonim válasza:
19%
Én is sok ilyennel találkozok, akik feszt reklámozzák, hogy ők nem isznak, ők bezzeg alkohol nélkül is jól tudják magukat érezni. Nekem nincs jó érzésem az ilyen emberekkel szemben, nemértem ha nekik annyira jó így miért mondogatják folyamatosan. Főleg ha ezt olyan felnőtt ember mondja, aki bevallottan még soha életében nem ivott. Nem hiszem, hogy összedőlne a világ ha 1-1 vacsorán inna egy kispohár bort, vagy szilveszterkor pezsgővel koccint. Nyílván aki nem bírja a szagát az más . Mértékkel nincs bajom az alkohollal, de a sör szagát nem bírom én sem magamon.
2018. jan. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Ne légy ideges és nyugi: ők másban profik. Pl.: 3 szál cigit szívnak egyszerre:).
2018. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

Rosszul figyelted meg. Nagyra magukkal a buták vannak tekintet nélkül arra, hogy isznak-e alkoholt. Mégpedig azért, mert elismerésre mindenkinek szüksége van, és ők legfeljebb önmagukra számíthatnak.


Akik nem isznak alkoholt, és nem buták, nincsenek eltelve maguktól. Ők nem isznak, mások isznak, nincs vele gond. Legfeljebb akkor, ha tök részeg lesz valaki. Akkor se az alkohol a probléma, hanem az illető személyisége.

2018. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy sok ilyen ember lenne.

Annál több alkoholista, akik viszont tukmálják az alkoholt a többiekre is, és leminősítik azt, aki nem szeretne inni.

2018. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én nem ihatok alkoholt egészségügyi okokból, de azok az ismerőseim akik isznak még így is próbálják rám tukmálni. Szóval nem azoknak nagy a feje akik nem isznak alkoholt, hanem azoknak akik nem csak alkalmanként isznak. Ha valaki inni akar, akkor nyugodtan igyon, de ha berúg akkor engem hagyjon békén. Nem akarok egy részeg ember hülyeségével törődni.


Míg a mértékkel fogyasztókat nem utálom, addig az alkoholistákat igen is lenézem. Pont mint az összes többi drogost, bele értve a dohányzókat is.

2018. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
52%
Meglepődtem a kommenteket olvasva azon, hogy mennyien nem találkoztak még azzal, amiről a kérdező beszél. Én már igen, a baráti körömben is vannak ilyenek, akiknek "nem kell alkohol, hogy jól érezzék magukat", és hogy "milyen szánalmas az, aki szilveszterkor inni megy meg bulizni". Én meg sose értettem, mi ezzel a bajuk, mindenki úgy szórakozik ahogy akar, főleg évente egyszer, szilveszterkor. Aki nem fogadja el azt aki bulikban iszik (nyilván nem az alkoholistákra gondolok), az ne várja el, hogy ők elfogadják azt, hogy ő nem iszik.
2018. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
mert róluk még nem derült ki.
2023. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!