Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Árvíz vs Nemzeti Vágta? Csak...

Árvíz vs Nemzeti Vágta? Csak engem zavar, hogy míg emberek ezrei veszítik el otthonaikat, addig Bp-en szórakoznak a lovas "majmok"?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 10:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg szerintem tuti lesznek valami felajánlások is az árvizkárosultaknak.
2010. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
Kövezzetek meg,de én tuti lemondtam volna ezt a b.romságot! Az a több 100 köbméter homok mehetne a gátakra,az unatkozó emberekkel együtt! A sztárok ott is szerepelhetnének,csak ugye kosz van meg szenny és ez derogál a Csillagoknak! Nem a moziról van szó! De sír az állam,h eddig hány milliárd ment el az árvízvédelemre,de azért szórakozásra van pénz! Ez a Magyar Nemzet! Képmutatás!
2010. jún. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
38%
11:11-nek: Azért a Nemzeti Vágtából némi bevétele is van az állatnak is, meg arra nem is annyira az állam költ - ha meg igen, akkor az meg is térül, tehát ezt az érvet megint nem értem...
2010. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
33%
XD előző vagyok, nyilván állat helyett állam... :D
2010. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%
hallod, te meg ne egyél, mert az etiópok meg éheznek. ez így nem fair, igaz..?
2010. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%
Már csak az a kérdésem a kedves kérdezőhöz, hogy ha ez őt annyira zavarja, akkor mit keres egy verőfényes napon 10:19-kor az internet előtt és miért nincs kint a gátakon?
2010. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 6. 11:41
 18/22 anonim ***** válasza:
48%
Mit vártok Orbántól?Ö csak bulizik,prédikál.A szórakozás nála előbbre van,mint a "saját" népe!Szóval ha még meteor eső fog hullani,akkor is lesz vágta,szórakozás.Annak ellenére hogy sokan veszitik el otthonukat,halnak meg!
2010. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
53%

Azért szerintem a budapestiek is taláhatnának maguknak más szórakozást ami nem kerül ennyi pénzbe. Mert egy nevezés olyan 1 millió forint körül van. Jó túl sok településnek ezért nincs is módja indulni rajta, de azért azt jó pár millió forintot fel lehetett volna ajánlani az árvízkárosultaknak. Meg a többi támogatást akár a teljes összeget, amibe az egész hajcihő kerül.

És nem akarok vitát szítani, de ha a budapestieknek nincs közük a vidékiekhez meg az árvizükhöz, nekünk vidékieknek mi közünk a budapesti BKV-hoz, meg négyes metróhoz és a többihez és mégis mi pénzünkből tartjuk fenn. És szerintem a nemzeti vágta meg a tüzijáték is kap állami támogatást. Ehhez is mi közünk? És ez is a közösből megy.

És az egész Nemzeti Vágta egy komolytalankodás, nyilván mondjuk a pestieknek egy kis csont nesztek, nektek ez is megteszi. Meg lehet aztán vitázni utánna melyik celeb kit lökött fel, hogy kapjon egy kupát. Igen ez a szórakozás való nektek, most, hogy már a Mónika shownak is csak az ismétlései mennek.

2010. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
55%
Képzeld te b.nkó! Én kint voltam a gátakon! Igaz, csak pár szendviccsel és ásványvízzel tudtam hozzájárulni a segítséghez,de annak is nagyon örültek! Fél napot voltam csak kint,azóta itthon fekszem 40fokos lázzal,mert vesebeteg vagyok és nem tett jót a vizes környezet! De megérte ott lenni,bármikor mennék megint,ha nem lenne lázam! Remélem egyszer te is megtapasztalod,h milyen az mikor térdig ér a víz a házadban és az összes értéked tönkre megy! Majd akkor elgondolkozol! És nem hiszem,h visszajön az a több milliárd,amit költenek erre a h.lyeségre!
2010. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!