Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Árvíz vs Nemzeti Vágta? Csak...

Árvíz vs Nemzeti Vágta? Csak engem zavar, hogy míg emberek ezrei veszítik el otthonaikat, addig Bp-en szórakoznak a lovas "majmok"?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 10:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
25%
Most az árvíz nagy baj az országban. Oké akkor semmi ne legyen, mert baj van? A nemzeti vágta van akinek öröm, mert tetszik neki és kész.Oké megy tönkre az árvízben minden, de én azt sajnálom, hogy az orkok ezt is túl élik.
2010. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
76%

jaj istenem, azért ne túlozzuk el, tény h mindig is bp-központú volt és lesz ez az ország, ez ellen nem tudsz mit tenni, na de pl a vidéki is fog a 4-es metron utazni ha jön bp-re meg a tv-ben megnézi a tüzijátékot is, bár én is feleslehges pénzkidobásnak tartom ez utóbbit.

csak azért kár az ilyeneken sopánkodni mert hány hasonló baromságot lehetne még megemlíteni te úr isten ......... és a milliárdok meg folynak

2010. jún. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!