Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mièrt lovagol midenki a...

Mièrt lovagol midenki a helyes íràsi hibãkon? Nagy rêsze elütès mobilon. Ès ha beteg? Erre nem gondoltok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 23:34
1 2 3 4
 1/39 iamaveryniceguy válasza:
93%
Az ékezetek jobb oldalra dőlnek.
2018. ápr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
82%
"Helyesírás" egy szó!
2018. ápr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
84%
Nem feltétlenül lovagolok rajta, de számomra sokatmondó, hogy ír valaki. Az elütést lehet javítani.
2018. ápr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
82%
A "mindenki"-ből kimaradt az "n".
2018. ápr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
89%

Mert ilyen nincs. Ha elírod, akár ki is javíthatod. Nem adsz ki olyat a kezed alól, amit át se olvasol. Jobb esetben. A helyesírás pedig az igényesség egy fokmérője is. Nálam eleve kiesik, aki helyesen se tud írni. Aki nem intelligens annyira, hogy helyesen tudjon írni, az mindegy milyen ember, mert kb esélytelen nálam. Az okos nőket szeretem, ha valaki nem az, mehet a levesbe.


Az meg végképp gáz, mikor a mobilra fogod. Ha én tudok telefonon írni, akkor tudjon más is. Ennyi.

2018. ápr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
30%
Sokan most másokon lovagolnak. 🙄
2018. ápr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
85%
Ez ugye trollkodás, hogy pont ezt a témát, a fenti módon kiírt kérdéssel akarod feszegetni?!
2018. ápr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
86%

Én ha írok valamit, akkor elküldés előtt átolvasom, hogy tuti ne legyen benne hiba. Így nincs olyan, amit elírnék.

Az meg, hogy valaki teszem azt diszgráfiás, nem jelenti azt, hogy nem fejlesztheti magát és a helyesírását. Meg lehet jegyezni, hogy melyik szó hogyan helyes, külön írjuk, vagy egybe, és igenis sokat elárul valakiről az, hogy tud-e helyesen írni, avagy sem. Éppen ezért gondolom azt, hogy akinek ez fontos, az fejleszteni fogja magát. Ez olyasmi, mint egy másik nyelv megtanulása. Ott sem tudod azonnal a szavakat (jelentésüket, írásmódjukat, kiejtésüket), hanem meg kell tanulni. Nekem erről ez a véleményem és mivel nekem erre igényem van, hogy helyesen írjak, zavar, ha másnak erre nincs igénye. Manapság beírsz egy szót akárhogy a Google-be, azonnal kiadja helyesen, és ha valaki ezt megteszi, akkor az igény már fennáll.

2018. ápr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
88%
Mert egyesek olyan szinten nem tudnak magyarul, hogy az mar faj.
2018. ápr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
5%
En akarattal irok igy , csak ha fontos levelet irok valakinek akkor figyelek oda a helyesirasra, amugy meg nem nagyon figyeltem magyar oran es nem is magyarorszagon nottem fel! 1. soha nem hasznaltam magyar billentyuzetet (csak alkalmankent)mindeg angolon van ! Ugyse kovetem sose a szabalyokat , hat akkor had irjak ugy ahogy en akarok , akinek nem fog tetszeni az lelep a ugyis,az ilyenek eleg sznobok akikkel en se baratkoznak , szoval egy szuro nekem! Idomegtakaritas az egesz!
2018. ápr. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!