Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mièrt lovagol midenki a...

Mièrt lovagol midenki a helyes íràsi hibãkon? Nagy rêsze elütès mobilon. Ès ha beteg? Erre nem gondoltok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 23:34
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
66%

Jól van, akkor bszakodjál a szavakkal. :D

Oké, hogy vannak sutyerákok, akik max a Blikket lapozzák át naponta, ott is csak a képaláírásokat próbálják kibetűzni, de egy gyerekkorától fogva olvasott, művelt ember, aki mondjuk a Világirodalom Remekei sorozatot olvassa, jó eséllyel a magyar nyelvre, szóhasználatra igényes felnőtt lesz. Moat direkt értetlenkedsz? Vagy élvezed ezt a szrakodást?


Kérdező, te meg akkor ne írjál álmosan, vagy ha nem látod rendesen a billentyűzetet. Vagy esetleg tanuld meg rendesen az anyanyelvedet.

2018. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
62%
A diszlexia, diszgráfia nem betegség, és javítható.
2018. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Utolsó elötti nézd menyi hibát írtál Na eről beszélek te kis p*cs.te minek írsz ,ha nemtudsz.
2018. ápr. 18. 12:58
 34/39 anonim ***** válasza:
"Oké, hogy vannak sutyerákok, akik max a Blikket lapozzák át naponta, ott is csak a képaláírásokat próbálják kibetűzni, de egy gyerekkorától fogva olvasott, művelt ember, aki mondjuk a Világirodalom Remekei sorozatot olvassa, jó eséllyel a magyar nyelvre, szóhasználatra igényes felnőtt lesz." - Nem Blikk szintű írásokról írok, de látom, meg sem próbálsz megérteni. TE igényes vagy, vagy legalábbis erre törekszel, ez eddig rendben van, de ha ebből indulsz ki, akkor bizony könnyen csalódhatsz másokban, akik bár ugyanazokat olvassák, mint te, mégsem válnak igényessé, mert nincs meg bennük a törekvés arra, hogy azok legyenek, nem azért olvasnak, csak olvasnak, és kész, oda sem figyelnek. Na, de mint írtam, nekem is addig tartott csak ez az elképzelés, hogy az olvasás segíti a helyesírást, amíg nem botlottam egy olyan könyvbe (best seller ráadásul, és nem Blikk szint), amit szenvedés volt a hibák miatt olvasni, azóta más könyvekben is kiszúrom, olyanokban is, amit korábban olvastam, ugyanazt a kiadást, és korábban nem tűnt fel, most feltűnik.
2018. ápr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Te, a központozást nem ismered, az egybeírás, különírás szabályairól fingod sincs, a rövid-hosszú mássalhangzókat nem tudod egymástól megkülönböztetni, de az én k..va anyámat, mert a most helyett azt írtam, moat.

Hábazze, a pofám leszakad. :D

2018. ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Nem írt hibákat, a csúnya szavakat nem írta ki, te hatökör!
2018. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Te kezdtél káronkodni. Te vagy ideges. simán kérdeztem valamit az elütésekről hibákról. Te meg beállitasz ide mint nyelvtan isten és fikázol. És láss csodát te is hibáztál. Anyukádat senki nem említte.

Épp arra akartam rávilágitani ,hogy Előitéletes itt sok ember , de neki lehet mert az csak egy kis hiba . Amugy kiváncsi lennék arra hogy te más nyelven hogy írsz nyelvtani tökéletességgel. Aki meg csak téged helyesel, mit sem tudva az is elmehet máshova fikázni...

2018. ápr. 18. 22:18
 38/39 anonim ***** válasza:
75%

Te tényleg ilyen hülye vagy? Kb analfabéta szinten használod a nyelvet, és találtál egy elütést, ezért egy szinten vagyunk? Indokolatlanul sok az önbizalmad. Ha meg a magyar neked idegen nyelv (mondjuk eléggé az láthatóan), tanuld meg rendesen. Miféle barom teszi fel a kezét, hogy "háén külfődiűl nem tudok"? Öngól, vazze. :D Kommunikálj akkor a saját anyanyelveden a saját országodban, ha a magyar nem megy.

Idióta.

Káronkodni, lol.

2018. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Mért? Mee eccerüen ídegessitö
2018. ápr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!