Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mièrt lovagol midenki a...

Mièrt lovagol midenki a helyes íràsi hibãkon? Nagy rêsze elütès mobilon. Ès ha beteg? Erre nem gondoltok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 23:34
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
29%
Há de nem ugy van szerintm mrt mindenki ugy ir ahkgyan akar. Én is szogtam hibakat elkovetni es lyobb neha tébymeg at nézni mert lehetnem bene fatális hibák is és akkkr meg azt hiszik az emberröl, hkgy valami tanulatlan huje. En szogtam verseket is irni ezert lyol irok es a szavakat is ismerem de neha musta vagyok irni mert telefonon vagyok. Salynos. :)
2018. ápr. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
96%

Ennyi diszgráfiás ember nincs, mint amennyi itt a hiba.

Engem személy szerint azért zavar, mert tanulatlanságot, primitívséget jelez.

Ha beszélek pár mondatot egy ilyen emberrel ki is derül, hogy valami aluliskolázott idióta.

2018. ápr. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Te még is honnan tudo menyi diszgráfiás van? Mièrt ne lehtne nèpbetegsèg vagy csak leszarja. Ja és aki kioktat is hibåzik sokszor azis viccesth .
2018. ápr. 18. 04:00
 14/39 anonim ***** válasza:
6%

Mert agybetegek, és végre van valami, amin tudnak ítélkezni a béna kis életükben.

De, rengeteg diszgráfiás ember van, meg aki nem tudja használni rendesen a mobilját, vagy olyan értelmi képessége van csórikámnak, hogy érdekes irományok születnek.

A legnagyobb primitívek azok, akik ezeket nem veszik figyelembe, és nincs tudomásuk róluk.

2018. ápr. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim válasza:
15%
sok a hülye
2018. ápr. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Tanár vagyok. Egy iskolai osztályra jut kb 1 diszgráfiás gyerek átlagban, csomóan csak nem tudnak írni.
2018. ápr. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim válasza:
97%

Nekem van ismerősöm, aki mindhárom diszt "begyűjtötte", mégis tud helyesen írni, sőt, irodista és blogol. Helyesen.


Vért izzad, de nem hagyta az egészet annyiban, hogy jajj nekem nem megy. Megy neki, csak sokkal nehezebben. Diplomás.

2018. ápr. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
83%

Nem beteg. Csak buta.

Minél többet olvas valaki, annál jobb a helyesírása. Aki egy mondatot nem tud leírni, és nem olvas el életében tíz könyvet összesen, azt funkcionális analfabétának hívják.

2018. ápr. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
95%

Anyám fejlesztő pedagógus, nem kell a diszvackokra fogni, hogy miért nem tudsz írni, lehet fejleszteni, nem ciki elmenni szakemberhez.

Különben egy bizonyos mértékig toleráns vagyok a hibákkal, de amikor már nem tudom folyamatosan olvasni a szöveget, és szinte szavanként kell megállni, hogy értelmezni tudjam, az már zavar.

2018. ápr. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudtam, hogy a lustaság és igénytelenség új besorolást kapott, és betegség lett belőle..
2018. ápr. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!