Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Románia - azonos neműek...

Románia - azonos neműek házassága és az Alkotmány. Mit szóltok a népszavazáshoz? Q

Figyelt kérdés

én őszintén az ellenkezőjét vártam, de ismét bebizonyosodott h Románia már tényleg minden tekintetben megelőz minket, és helyet kellene cserülnünk a térképen vagy tudom is én, Ukraina részének lennünk. ugye mi totális hátramenetb en vagyunk, egyre jobban az oroszok a példa, a románoknál meg azért mégis van már egy korrupciós ügyészség, ezek szerint emberi jogokban is a közfelfogás előrébb jár stb.


Sose értettem, miért pont a magyar lóg ki ennyire a sorból, de egyszer vki felvilágosíthatna.


2018. okt. 9. 08:29
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

hát sztem rövidre lehet ezt fogni:

a házasság: két ember egysége. ennyi. mivel szeretetben, érdekekben és stb felsorolt dolgokban egy az egyben ugyanaz, más különbség nincs h 2 férfi vagy egy férfi + egy nő teszi vagy éppen 2 nő teszi. a lényeg az egység, az összetartozás.

sztem vallási kutylásokat is kár bele vinni, hiszen ezeket a témaköröket is kb havonta másképp értelmezik, azaz nincs jelentősége.

2018. okt. 12. 11:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!