Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » SP kontra Dopeman, de miért...

SP kontra Dopeman, de miért ilyen bunkó valaki?

Figyelt kérdés

Kifejezetten ide szántam akérdést és nem a zenéhez, mert nem zenei témáról van szó.


Azért mert valakinek nem szimpi valaki, attól miért kell kapásból lebixizni meg egy netes írásban Dopeman és tábora "fiúnak nevezett kislány"-nak hívta SP-t, csak mert ő nyerte a díjakat és gondolom tombol benne az irigység.


Emberek , miért van az, hogy ha van egy igényes csávó aki esetleg el is ér valamit, csak nem akkora bunkó mint Dopeman, akkor az minjdárt csakis kislányos buxi lehet, csak mert finomabb stílusú és a fő célja férfiként nem a szőrös sörhas elérése, hanem mondhatjuk, elég metrosex srác.


De miért kell ettől fikázni ?


2010. júl. 5. 08:48
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek veled egyet kérdező. Nem Dopemant akarom védeni, ugyanis elég távol áll tőlem a stílusa, de amikor először láttam SP-t, rögtön arra gondoltam, hogy biztosan vannak hajlamai. Amikor elkezdett énekelni, csak megerősítette ezt a nézetemet. Nem a sörhastól férfias egy hímnemű, hanem a kisugárzásától, ami SP-nek nincs meg. Mondhatni, biztos vagyok benne, hogy fiúsabb voltam kiskoromban lánylétemre, mint ő :D Az, hogy Viva Comet nyertes még nem jelent semmit, nem lesz attól valaki tehetséges, hogy egy ilyen pénz orientált televízión sikert ér el. Biztos vagyok benne, hogy el fog tűnni a pop-világ süllyesztőjében. Szeresse SP-t aki akarja, viszont nem kell rögtön "irigykedéssel" vádolni azt, aki szerint nem fér bele a férfi kategóriába, és nem jön be neki ez a "lányos-fiú style".
2010. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
hát oké, csak éppen arról próbáltam beszélni h ugyan miért lenne "lányos fiú style" ????
2010. júl. 5. 10:50
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Vasalt haj+ feszülős póló + répafarmer + néha smink + vékony hang = lányos-fiú. Legalább is számomra. Nem elítélem, csak mondjuk ki, nem így néz ki egy igazi férfi :D
2010. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Hááááááát, én nem vagyok egy dopeman rajongó, sőt munkásságáról semmit nem tudok. Csakúgy mint SPről sem, de a képeiről nekem is kislányos buxi ugrott be. Nem a metroszex, mert az inkább az ápolt, de férfias férfiakról jut eszembe. Most nem tudok jó példát mondani, mondjuk David Beckham jó pár éve, de most már ő is inkább a lányos buxik fele hajlik. De pár éve még pont eltalálta a határt.
2010. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírom Dopemant, a stílusát se, de igaza van: SP tényleg egy szerencsétlen homárnak néz ki. A zenéje sem tetszik, de attól még másnak bejöhet, ez nem viszonyítási alap. Viszont az a buzzancs beütése egy kicsit túlzás. Lehet, hogy a mai lányok egy részének ez jön be (meg a fiúknak is - feltéve ha ők is ferde hajlamúak), de egy konzervatívabb, érettebb embernek ez nem tetszik.

A metroszexualitásról ne is beszéljünk, mert most ebédeltem...

2010. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

mondom h nem zenéről van szó itt


de utolsó mi abajod a metrosex fiúkkal? na nem azért de én a páromtól el is várom, h maximálisan legyen metrosex, köszönöm szépen, de igénytelen fiúkból nem kérek, aztán persze lehet rájuk kiabálni h buxi, csak tudnám miért ...


úgy látszik nálunk nem divat igényes fiúnak lenni, de EZ NAGYON DURVA !!!!


SP-től meg már el is kanyarodtunk, d emég mindig miért nem értem miért lenne lányos csak azért amit ti is írtatok ... ugyan melyik fellépő énekesen ne lenne smink pl ? szal ez nem szempont (na persze az ilyen Dopeman-féle igénytelen emebereken tuti nincs, de ez más kérdés XD)

2010. júl. 5. 16:50
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

SP egy metroszexuális ratyi.


Dopeman meg egy foggyos cigány.


Mindkettő egyforma f.s.

2010. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
hát jó ha neked ez tetszik, de miért baj ha a van egy olyan réteg, akik szerint ezek a fiúk? olyan nyálas kislánynak néznek ki. Még lányban sem szeretném, ha ilyen lenne a gyerekem. Nemhogy a fiam vagy a párom.
2010. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
hát izgalmas amit ír valaki, de én nem értem az igényesség miért lenne lányos vonás, márpedig ez jön le abból amit páran írtok
2010. júl. 5. 18:43
 10/40 A kérdező kommentje:

"metroszexuális ratyi" ?????


figyelj, tudod te mit írsz ???

mi köze a kettőnek egymáshoz ??


már rég nem a kérdésről van szó, na csak hihetetlen ez a fajta sötétség, a stílusról már nem is beszélve (pl. ratyi ...... ez stílus ???)

2010. júl. 5. 18:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!