Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » SP kontra Dopeman, de miért...

SP kontra Dopeman, de miért ilyen bunkó valaki?

Figyelt kérdés

Kifejezetten ide szántam akérdést és nem a zenéhez, mert nem zenei témáról van szó.


Azért mert valakinek nem szimpi valaki, attól miért kell kapásból lebixizni meg egy netes írásban Dopeman és tábora "fiúnak nevezett kislány"-nak hívta SP-t, csak mert ő nyerte a díjakat és gondolom tombol benne az irigység.


Emberek , miért van az, hogy ha van egy igényes csávó aki esetleg el is ér valamit, csak nem akkora bunkó mint Dopeman, akkor az minjdárt csakis kislányos buxi lehet, csak mert finomabb stílusú és a fő célja férfiként nem a szőrös sörhas elérése, hanem mondhatjuk, elég metrosex srác.


De miért kell ettől fikázni ?


2010. júl. 5. 08:48
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

21:05

te nem vagy magadnál ... ezzel a kitömött alsógyatyás képekkel szóló szöveggel meg látszik h dúl benned az irigység a metrosex fiúk iránt


figyelj, egy metrosex fiú miért lenne kevésbé férfias "oylan" értelemben ? én azért eléggé metrosex srácok körében mozgok nyilván, és sztem egyik se panaszkodhat h ne lenne férfias ... csak hát tudod ezt nem mindenki a mellkasszőrben és az igénytelenségben méri, ennyi a rejtély

2010. júl. 8. 06:33
 32/40 anonim ***** válasza:
89%
Tudod, először arra gondoltam én is valami tinilány lehetsz, aztán írtad dehogy. Gondoltam egy nő, aki megakadt a tinilányok szintjén, de nem. Te még ennél is mélyebben vagy, kb az ovisok szintjén. Mi a fenéért irigyelném a metrosex srácokat? Egy épeszű ember nem akar kislányos buxinak kinézni, én meg főleg nem, mert nő vagyok. És nem akarok sem férfi lenni, sem metrosex, kislányos buxi lenne az utolsó kategória, amiről álmodom. Nem beszélve arról, hogy ezek a fiúcskák még ostobák is, mint a föld. Miért akarnék olyan lenni? Hiszen ezt még Victoria Beckham is szégyelli, pedig ő sem egy agytröszt.
2010. júl. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

és már megint a kislányos buxi szintjén vagyunk,. jaj de jó ....


aki ennyire sötét az mikor néz utána legalább a metrosexualitás fogalmának ? hihetetlen, de tudod annál jobban értékelem h azért én kevés ilyen hülyét ismerek, már bocs

2010. júl. 8. 09:35
 34/40 anonim ***** válasza:

Metroszexuális férfi a google szerint: [link]


Őszintén, szerinted EZ a férfias? Nem, ez nem az jelenti, hogy szőrös büdös férfiállat lenne a férfias, csak a kozmetikust, meg a tapadós rucikat hagyjuk meg a nőknek.

2010. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

így ránézésre én nem mondanám metrosexnek ezt a manuszt


na most aszűk ruhát meg figyi, ha egyzswer állat jó teste van a srácnak, tud az baromi jól állni rajta, attól megint csak nem lesz buxis ...


a kozmetikus pedig ... elég sok sráccal beszéltem én már ilyenekről, és szinte alap, aki igényesebb, ne viccelj, fiúnál is van mit tennie egy kozmetikusnak, szemöldök stb ...

2010. júl. 8. 09:53
 36/40 anonim ***** válasza:
90%
... lány létemre magamnak szedem a szemöldököm, nem kozmetikus intézi :D A páromnak is csak középről szedem ki, és ennyi volt a nagy kozmetika. Nos az én igényeim egy férfihoz: borotválkozzon, használjon deo-t, fürödjön naponta, vágjon körmöt, mosson sűrűn hajat, ha NAGYON szőrös engedje hogy otthon legyantázzam, vagy borotválkozzon ott is. Ennyi kell egy igényes férfihoz. Semmi nagy gyantázás, semmi arcpakolás, semmi alapozó, ezek bizony LÁNYOS dolgok, bármennyire tagadják a metroszexuálisok :D
2010. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

látod azért a felét kb te is csinálod a pasidnak ...


már miéárt lenne lányos ?


sőt mondok akkor jobbat, már van olyan kozmetikus aki kifejezetten fiúkra specializálta magát, és egy fiúnak is kell kezelni a bőrproblémáit stb, a többi amit leírtál az oké, bár a napi egy fürdés az elég kevés sztem


és a rövid haj is nagyon izgató és igényes lehet ha karban tartják, én nem beszéltem hosszú hajról, csak arról, hogy vannak olyan fazonok amiketz bizony vasalni kell naponta. na és ?


egyszerűen fel nem foghatom egy lányt miért zavar az ha a barátja tök igényes --- nemhogy örülnétek neki, sztem ez a Charles Bronson -féle hű de szőrös mellkasú hűde féfi ideálja már rég lejárt, és ahogy hallom elég sok lány ismerősömtől, egyik se bukik az ilyenekre


na de lényegtelen, el lehet veszekedni ezen sokáig, csak azt nem értem a metro srácoknak mi közük a buxisághoz, ez azért bennem marad mint nagy kérdés

2010. júl. 8. 10:38
 38/40 anonim ***** válasza:
Én CSAK középről kiszedem a szemöldökét, és jó napot :D Ehhez nem kell se kozmetikus, se semmi. És a hosszú hajat nem feltétlen kell vasalni, elég egyenesre szárítani (ha az ember így szereti). Ha pedig bőrproblémája van, az elsősorban a bőrgyógyászra tartozik. Amit te kívánsz az szerintem nem igényesség, hanem túlzás. Engem kikészít, ha egy fiú annyi időt tölt a fürdőszobabán, mint én, sőt.
2010. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

hát igen, SŐT ... nyugodtan mondhatom


nézd az unokatesókám itt a jó példa, nála metosexebb srácot a világ nem látott még

-reggelente kb 2 óra a fürdőszoba mire a haját belövi és stb

-és annyira buxi, hogy kb minden nap más csajszit fal fel, szal ja ... nem szorul magyarázatra


és tudod mi a vicc ? hogy a nála 5-6-8 évvel idősebb csajok, nők vannak oda a fiatalos metrosex külsejéért, ő meg ki is használja, nem hülye


na de nem veszekedni akartam án én az elején se, csak furcsa nekem ilyen véleményeket olvasni


nem bőrgyógyászra van szüksége az én páromnak se, hanem arra, hogy karban tartsa az arcbőrét (pakolásokkal, szemránc elleni ..stb) , szal ez nem bőrgyógyász kérdése


na meg a szőrtelenítést is ki végezze ha nem a kozmetikus ? még intim helyen is ő csinálja neki, hogy garantáljan jó legyen, nem hiszem h ő az egyetlen ilyen hülye, mert ez pl csak fiúkkal foglalkozik és szinte nincs szabad időpontja


na meg arról ne is beszéljünk, hogy mennyire örül ennek sok kamasz fiú, aki az éppen pattanásos, zsíros arcbőrével tud hova fordulni, ebben azért van valami hasznosság a majomkodáson kívül szintén, nem ?

2010. júl. 8. 13:17
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

-Elösször is ezek mind bu.zik,vagy csak azok akarnak lenni.Ez pont olyan mintha egy csaj ku.vásan öltözik,mint ahogy gondolom te is.

-Másodszor írásod,stílusod és elvárasaid alapján nem lehetsz több 15-nél.

-Te is csak kinézetre hajtasz,ráadásul a bu.zikra.Ha bnőidnek is ez a véleménye akkor ők is ringyók.

-Sp igen is bu.zi ez köztudott,Dopeman jól megmondta neki.

-Nyugi majd ha a szerinted ,,igényes" fiúk kellően elhasználtak téged,majd téged is a normális fiúk fognak érdekelni.

2011. okt. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!