Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » SP kontra Dopeman, de miért...

SP kontra Dopeman, de miért ilyen bunkó valaki?

Figyelt kérdés

Kifejezetten ide szántam akérdést és nem a zenéhez, mert nem zenei témáról van szó.


Azért mert valakinek nem szimpi valaki, attól miért kell kapásból lebixizni meg egy netes írásban Dopeman és tábora "fiúnak nevezett kislány"-nak hívta SP-t, csak mert ő nyerte a díjakat és gondolom tombol benne az irigység.


Emberek , miért van az, hogy ha van egy igényes csávó aki esetleg el is ér valamit, csak nem akkora bunkó mint Dopeman, akkor az minjdárt csakis kislányos buxi lehet, csak mert finomabb stílusú és a fő célja férfiként nem a szőrös sörhas elérése, hanem mondhatjuk, elég metrosex srác.


De miért kell ettől fikázni ?


2010. júl. 5. 08:48
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
93%
Igényesség nem egyenlő lányos vonás, viszont SP nem igényes, hanem határozottan lányos. Az már nem az igényesség témaköre, ha valaki naponta vasalja a haját, alapozza (férfi létére) az arcát, szedi a szemöldökét (nem csak középről), és úgy szőrtelenít, mint egy nő, feszülős ruhákat hord, és affektál.
2010. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
93%

hát kedves kérdező, elképzelhető, hogy mi (válaszolók) a mezei heteroszexuális fajta fennmaradott tagjai vagyunk. Nekünk ez a stílusunk- ratyi.

Lehet persze SP találna valami stílusos metroszexuális kifejezést az ilyenre. Tényleg a buxik mit mondanának erre? Légyszi, légyszi, légyszi, úgy szeretnék egy kis stílust tanulni.

2010. júl. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Ti mind cúnya homofób prolik vagytok!:)(ahh, mintha csak SP mondta volna)

Amúgy az igényesség és a metroszexualitás nem egyenlő. Sőt a metroszexualitás a bu_zik utánzásáról szól. Hadd mondjak el egy mesét, hogy alakult ki: egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer pár szerencsétlen fiú. Nem volt túl sok szerencséjük a csajozás terén, de látva, hogy a világ milyen korcsá torzul a mértéktelen liberalizmus hatalma alatt, ihletet szereztek. Úgy gondolták, hogy az egyszerű leányok a bu_zis fiúk után epedtek, erre maguk is bu_zivá akartak válni. Igen ám, csakhogy a fiúkáknak még meg volt a maradék eszük és az emberi méltóságukat megtartották, tehát nem lettek fartúrók. Csupán a külsejük viselte a bu_zis jegyeket. De a külső hatására a belső is változhat, csakúgy, mint a külső a belső hatására (tessék elolvasni Thomas Mann: Az elcserélt fejek c. művét, ott jobban részletezve van a dolog). Így sok metroszexuális ma már nem csak külsőleg, hanem belsőleg is azonosul a bu_zikkal. Sok ember bizony ezt nem csipázza, ezért szólják le az ún. metroszexuálisokat, tegyük hozzá: jogosan.

Ja és bocs, a _ jelért, nem engedi a rendszer

2010. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
figyi én nem SP vagyok, csak a bunkóság zavart úgy az elején, de azért pl utolsó, remélem te is látod a sok ellentmondást abban amit írtál
2010. júl. 5. 20:07
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem igazán látok sok éles ellentmondást:P

De te nyugodtan felvilágosíthatsz, nyitott ember vagyok. Hátha még buz..akarom mondani metroszexuálissá is át tudsz változtatni:)

2010. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
ratyi - lehet hogy stílus alatti de minálunk a nevén nevezik a dolgokat, fiú létemre nem fogok nyáladzva finomkodni
2010. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

hát éppen az az, neked a buz. és a metrosex az ugyan az ?

ez nagyon keményen durva

(és bocsi de lány vagyok ám .... és nagyon díjazom az igényes hetero fiúkat, szal nincs egyetértés valóban, én kiraknám azonnal a srácomat ha nem lenne maximálisan igényes)

2010. júl. 5. 21:07
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

"és bocsi de lány vagyok ám .... és nagyon díjazom az igényes hetero fiúkat, szal nincs egyetértés valóban, én kiraknám azonnal a srácomat ha nem lenne maximálisan igényes"


tudtam, h lány vagy, ha nem mondod is...az h díjazod vagy sem, a magánügyed, a többség nem díjjazza, és ha te vagy az 1%, akkor nem biztos hogy a többi 99% a hülye.

2010. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
arra meg már ki sem akartam térni, hogy milyen szép dolog az elvileg általad szeretett embert azért egyből kidobni, mert szerinted "nem maximálisan igényes", persze meg lennél sértve ha azt mondanám hogy érzéketlen vagy.....miért gondolom h nem vagy még 25, de sztem még 20 se
2010. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
92%

Komolyan, most eszembe jutott SP, mert régen valaki Speedy Gonzalesnek nevezte- és a maximálisan igényes fiúnak nem tűnt fel a Speedy Gonzales akronímája SG, nem SP.

Szerintem egy férfi agyban legyen penge, ne a szőrtelenítésben meg a hajvasalásban.

Persze mielőtt belekötnél, egy metroszexuális is lehet intelligens, bár most hirtelen egy ilyen sem jut eszembe. Dopemantől legalább senki nem is várja ezt el.

2010. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!