Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » SP kontra Dopeman, de miért...

SP kontra Dopeman, de miért ilyen bunkó valaki?

Figyelt kérdés

Kifejezetten ide szántam akérdést és nem a zenéhez, mert nem zenei témáról van szó.


Azért mert valakinek nem szimpi valaki, attól miért kell kapásból lebixizni meg egy netes írásban Dopeman és tábora "fiúnak nevezett kislány"-nak hívta SP-t, csak mert ő nyerte a díjakat és gondolom tombol benne az irigység.


Emberek , miért van az, hogy ha van egy igényes csávó aki esetleg el is ér valamit, csak nem akkora bunkó mint Dopeman, akkor az minjdárt csakis kislányos buxi lehet, csak mert finomabb stílusú és a fő célja férfiként nem a szőrös sörhas elérése, hanem mondhatjuk, elég metrosex srác.


De miért kell ettől fikázni ?


2010. júl. 5. 08:48
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Kérlek írd le, kedves kérdező, hogy számodra mit jelent az igényesség. Csak néhány kulcsszóban is elég (külső és belső tulajdonságok egyaránt).

Érdekelnek a magadfajta emberek gondolkodása. Nem igen találkozok hozzád hasonlókkal, pedig nem egy kultúrkörből származom (mondjuk nem is az útszéli kocsmában fogantam).

2010. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

oké, hát a teljesség igénye nélkül egy fiú / férfi igényes, ha:

1, legyen érzéke, stílusa az öltözködésben

2, legyen maximálisan ápolt a teste, arca

3, adjon magára az alkatát illetően (pl. kockahas nem árt, de minimum sportos)

4, legyen finom illata, tudja milyen egy finom férfi parfüm

5, természetesen megfelelő frizura, ha éppen vasalós típus, akkor nyilván vasalja ... ez attól függ

6, szőrtelenség, jobb alkatnál eleve nem gond ez, ha esetleg mégis szőrös lenne a mellkasa pl, akkor szőrtelenítés

7, stb stb stb -magasfokú higienia stb stb

8, belül meg sztem semmi extra tulajdonság nem jellemzi az igényességet, hiszen ez egy külső, megjelenésbeli kérdés, egyedül a stílusban, habitusban jelenik meg,

de nyilván legyen kedves, gyengéd, jó az ágyban, szeressen, jó humorú, nagyon nyitott, értelmes, intelligens, de ezek úgy nagyjából összefüggnek.


hát most sztem a negyedét se írtam le annak amilyet én gondolok de úgy mégis nagyjából ...


mivel nem értetek egyet ?


(és nem tinilány vagyok, ne idegesítsetek már, nemtom ez miért csak tinilányok "hülyesége" lenne, ez mind telejsen alap-elvárás, és SP-nek ehhez meg már semmi köze, ő csak úgy ránézésre egy stílusos, igényes srác, ennyi, az idióta dopeman meg egy atombunkó a maga igénytelenségével, ezért hoztam fel őket két végletként)

2010. júl. 5. 21:57
 23/40 anonim ***** válasza:
94%

1, legyen érzéke, stílusa az öltözködésben

Khm..És ha épp jobb szereti az egyszerű cuccokat, nem keresi a fölösleges feltűnést, esetleg nem divatmajom?

2, legyen maximálisan ápolt a teste, arca

Igen-igen jó, ha fürdik néha, és nem lógnak betyárkörték bizonyos helyeken:)

3, adjon magára az alkatát illetően (pl. kockahas nem árt, de minimum sportos)

Lehet kritérium egy sportosabb nőnél, de ha épp te sem vagy fitt, a fiúd miért lenne az?

4, legyen finom illata, tudja milyen egy finom férfi parfüm

Pff..Parfüm férfinak? Nekem már sok lenne. De te tudod.

5, természetesen megfelelő frizura, ha éppen vasalós típus, akkor nyilván vasalja ... ez attól függ

Dettó. Átlagos, rövidre nyírt haj nem smakli? És ha életed szerelme nem akarna nőket megszégyenítő hajkoronával mászkálni, kidobnád?

6, szőrtelenség, jobb alkatnál eleve nem gond ez, ha esetleg mégis szőrös lenne a mellkasa pl, akkor szőrtelenítés

Nos. Láttál már te egy szőrös mellkast és egyéb testrészt leborotválva? Poénból egyik ismerősöm megcsinálta. Hát borzalmas volt utána 1 nappal. Vagy csak a te kedvedért férfias szőrzettel rendelkező szerelmed éljen át hetente kínokat (gyanta és haverjai), hogy szőrtelenítsen?

7, stb stb stb -magasfokú higienia stb stb

Még jó.

8, belül meg sztem semmi extra tulajdonság nem jellemzi az igényességet, hiszen ez egy külső, megjelenésbeli kérdés, egyedül a stílusban, habitusban jelenik meg,

Nincs belső igényesség szerinted vagy félreértettelek? Gondolom azért szerinted is van, de én is inkább a külsőre voltam kíváncsi, úgyhogy nem firtatlak tovább.


Amúgy köszi a válaszod, érdekes volt olvasni. De nem lennék a pasid semmi esetre sem. És bocs az olykor durva kommentekért, nem tudtam megállni.

2010. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Uhhhh


na ehhez csak nagyon hosszan lehetne hozzászólni .. én már azonnal a legelső sornál megakadtam


figyelj, azért mert azt mondtam legyen stílusa az öltözködésben, az miért jelenti azt, hogy kapásból divatmajom is meg szereti a feltűnést is ? na én egyáltalán nem ezt írtam és nem ezt gondolom


és azóta beszélgettem bnőimmel, és fiúkkal is, és ne haragudj, de a szőrtleneségre teljesen egyhangúan az volt a vélemény, hogy természetesen szőrtelenítse magát, hiszen ne hari de hogy néz már ki egy fiú tiszta dzsungellel ? na sztem az nagyon durva !


aztán ez meg csak egy személyes szubjektív megfigyelésem, hogy a mai fiatalok mintha genetikailag lennének jóval szőrtelenebbek (szerencsére), elnézegetem a fiatal srácokat strandon is, és bizony nem igen látok rajtuk szőrt, és nem a borotválás miatt (jó persze intim részen pl nyilván borotoválja, ott főleg durva egy dzsungel)


Lényeg a lényeg h alaposan félreértelmezed amit írok, mert most minden mondatodra reagálhatnék valamit, de látod, itt a jó bizonyíték h nem egyformán jár az agyunk

2010. júl. 6. 06:30
 25/40 A kérdező kommentje:

de te meg cserébe megteszed nekem, hogy megnézed a metrosexualitás meghatározását, hogy ne keverd a buxisággal ... csak mert vicces de pont a metrosex fiúk nem szeeetik általában ameleg srácokat, de nagyon nem -- ezért nem értem a párhuzamot


(ezzel együtt el kell ismernem, én még nem láttam igénytelen meleg srácot, ismerek párat, de mindegyik magasan túlszárnyalja igényességben a heteró srácokat és a lányok többsége oda is van értük, amíg nem tudják meg mi a helyzet -- és erről a kérdésről amúgy nemrég egy tv-műsor is volt, kár h nem láttad, ott kicsit próbálták helyére tenni a meleg és a metrosex fogalmát, mert olyan kavarodás van az agyakban hogy az valami borzalom, és nem tudom miért)

2010. júl. 6. 06:36
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy hogy hívod őket és mi a metroszexuális meghatározása, ezek a férfiak úgy NÉZNEK ki, mint a buxik. Lehet nem azok, lehet, hogy nem szeretik a melegeket- bár akkor miért utánozzák őket.

És tudod, furcsa nálad alap a szőrtelenítés, ergo találkozol egy fiúval, aki megtetszik levetkőzeteted, hogy megnézd szőrős-e vagy eleve strandon ismerkedsz csak lásd mi a helyzet és lehet bármilyen szimpatikus, ha nem gyantáztat nem jöhet szóba? Mondjuk nem tudom, ha nagyon szőrős valaki, még elfogadható, hogy szőrtelenít, de egyébként egy férfitől? Igaza van Dopemannek kislányos buxi szokás. De ezek a srácok egyébként is kisfiúk, el is nőhetik majd a kislányos bájukat. Bár a Justin Timberlake is úgy maradt.

2010. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Íígy van, a vége már jó volt, ha igényes, akkor úgy marad, és a strando sismerkedés nem is rossz ötlet, de tudod szerencsére eleve olyan körökben ismerkedek csakis ahol ez kérdés sem lehet mert egyértelmű
2010. júl. 6. 21:15
 28/40 anonim ***** válasza:
91%
Eleve nincs nehéz dolgod, az ilyen kislányos buxikat ellenszélben 100 méterről bárki kiszúrja magának. Így el tudom képzelni, hogy alapból nem csalódhatsz, ha egy ilyennel vet össze a sors. De nem érzed magad leszbi pedofilnak, ha már nem vagy tinilány, mint írtad?
2010. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

látod azért elárulod a butaságodat bőven ..

"leszbi pedofil" ---- ugyan miért ?


képzeld a mostani barátom 26 éves és abszolút metrosex, amit nagyon díjazok, na meg se nem kislány se nem buxi ...

2010. júl. 7. 06:58
 30/40 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ha egy kicsit is hasonlít a párod SP_re, akkor egy kislánnyal ágyba bújni. Az én párom 34 és kicsit sem metrosex.

De ha egyébként a barátod az abszolút metrosex- nyilván neki megfelel ez a külső

te abszolút elégedett vagy- nyilván neked is bejön ez a külső

Miért zavar az, hogy szerintem a metrosex férfiak kislányos bixiknak néznek ki. Nem azok nyilván, de annak néznek ki. És másoknak is eszébe jutott ez, mert Beckham az éllovas, a legutóbbi reklámjában hogy hogy nem, egy buxit játszik és nagyon nagyon testhezálló szerep ez neki. Találóbb és hihetőbb, mint a kitömött alsógatyás képek.

2010. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!