Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A székelyek sértésnek veszik,...

A székelyek sértésnek veszik, ha disznóvágáskor nem iszom velük?

Figyelt kérdés
Hétvégén romániában voltunk a barátnőm szüleinél, most ismertem meg őket. Nagyon szimpatikus család, úgy tünt hogy ők is kedvelnek éngem, csak a barátnőm apja rossz szemmel nézett rám amikor visszautasitottam minden italt. Nem vagyok alkohol ellenes, alkalom adtán én is jóizüen meg tudok inni 2-4 sört, de töményet soha nem iszom. Ezúttal csak azért nem ittam, mert 10 napja szoktam le a cigiről, és kerülök minden potenciális helyzetet amikor rágyújthatnék. Emiatt egy hét szabadságot is kivettem. és bezárkóztam otthol, hogy kiszürjem a stressz forrást. Ezt mondtam is a barátnőm apjának, de úgy tünt, hogy emiatt méginkább csak egy nyápic városi ficsúrnak tart.

2019. dec. 23. 04:33
1 2
 11/11 anonim válasza:
51%
Kit érdekel egy székely?! Pont egy székely véleménye szàmítana? A legaljább népség ezek! Nem is emberek. Ne foglalkozz velük. Amúgy mind piás! Direkt ne igyál ezekkel, alázd meg őket. Bugris szőröstalpú bocskorosok
2020. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!