Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Van valaki, aki akarja, hogy...

Van valaki, aki akarja, hogy megtanítsam, hogy hogyan kerüljék el a csajok és maradjon ki a fiatalság minden bulijából?

Figyelt kérdés
Garantált módszereim vannak.
2011. aug. 6. 15:29
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
legalább azt mondd el melyik gimibe jártál.. lenne pár tippem ha budapesti vagy..
2011. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Nem bp-i vagyok, épp ezért nem írok lakóhelyet. De ennek a kérdésnek nem is az a célja, hogy elmondjam, hova jártam és ismerősöket találjak.
2011. aug. 6. 23:08
 23/49 A kérdező kommentje:
Különben meg miért akarod kideríteni, hogy ki vagyok? Azért, mert tippeket osztok? Most mi a baj ezzel? Ebben vagyok jó, rájöttem, hogy ehhez értek és át akarom adni a tudásomat másoknak is.
2011. aug. 8. 11:40
 24/49 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy másoknak ez lenne a vágyuk, és szerintem te sem érzed így jól magad..
2011. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

"Én nem hiszem, hogy másoknak ez lenne a vágyuk, és szerintem te sem érzed így jól magad.."



Miből gondolod?:D

2011. aug. 8. 20:42
 26/49 anonim ***** válasza:
65%
Az egészséges fiataloknak gyakorlatilag kötelességük bulizni (szerintem), mivel így válhatnak tapasztalt és tisztán látó felnőttekké. Nem azt mondom hogy tépd szét az agyad meg minden nap fetrengj a hányásban, de most az hogy elmész egy buliba és ismerkedsz, egy kicsit becsiccsentessz azzal szerintem igazán semmi gond. Csajok és barátok nélkül meg hát azért.. szóval nem is értem hogy lehet úgy élni..
2011. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólónak teljesen igaza van.

A kérdésedre a válaszom, pedig az, h nem gondolom, hanem tudom. Ha tévednék és valóban úgy érzed jól magad h kerülnek a lányok, és kimaradsz bulikból, akkor én kérek elnézést, de nem tartom ezt normálisnak.

Ha már a buliknál tartunk teljesen relatív h kinek mi a buli. Nem muszáj mattrészegre inni magad , vagy drogozni..

Ha nem szereted az alkoholt, azt sem kell inni.

Mi be szoktunk ülni helyekre, ha jó idő van, akkor ki.. iszogatunk, dumálgatunk, elvagyunk. Van egy srác a társaságba, aki nem szereti az alkoholt, ő vagy ásványvizet, v almalevet , ilyesmiket iszik, mégis jól tudja érezni magát.

Koncertekre is szoktunk menni, ha van olyan, ami érdekel.

Tehát lehet h az esetek túlnyomó részében ma már azt tapasztalni, hogy sokaknak az a bulizás, h jól kiütik magukat, majd alig emlékeznek valamire, de vannak kivételek.

És az írásaidból kiindulva, nem hiszem h ártalmas lenne számodra egyfajta változtatás.

Nem kioktatni akartalak ezzel, csak így gondolom. Nem tűnsz vmi életvidámnak.

2011. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

"Az egészséges fiataloknak gyakorlatilag kötelességük bulizni (szerintem), mivel így válhatnak tapasztalt és tisztán látó felnőttekké."


Kicsit kifejtenéd, hogy a bulizás ennek miért feltétele?


Utolsó: remek megfigyelő vagy.

2011. aug. 9. 23:09
 29/49 anonim ***** válasza:
Azért feltétele, mert rengeteg tapasztalatot gyűjthetsz, hogy milyen emberek vannak, és ráadásul barátokat is szerezhetsz. És egy olyan ember aki nem bulizott fiatalkorában, az szerintem nem fog teljes életet élni, mert a bulizás is az élet része. Amúgy abból ahogy írsz egyértelműen lejön, hogy próbálkoztál, csak olyan szerencsétlen vagy (ezt ne vedd személyes sértésnek), hogy nem tudtál egy normális baráti kört kialakítani magadnak. Figyelmedbe ajánlanám a "Skins" nevű angol sorozatot. Ha egy fiatalnak ilyen élete van, tuti nincsenek ilyen gondjai. Persze a sarkításoktól leszámítva. De szerintem tényleg nézd végig legalább az első évadot.
2011. aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Megnézhetem, ha ettől jobban alszol, de miért lesz nekem attól jobb, hogy példát látok arra, hogy hogyan kéne élnem? Szerinted nem látok eleget a suliban?
2011. aug. 11. 19:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!