Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Van valaki, aki akarja, hogy...

Van valaki, aki akarja, hogy megtanítsam, hogy hogyan kerüljék el a csajok és maradjon ki a fiatalság minden bulijából?

Figyelt kérdés
Garantált módszereim vannak.
2011. aug. 6. 15:29
1 2 3 4 5
 41/49 Five Star ***** válasza:
arra valóban nincs, most mit mondjak rá, hogy szopás? :D
2011. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

Five Star


Igen az, de valamit elfelejtesz, ezzel együtt bedőlt az elméleted, a lakosság nagyrésze szerteszét lakik, szintén kevés szórakozóhellyel, mégis normális felnőttek lesznek belőlük(javarészt).

2011. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 Five Star ***** válasza:

A lakosság 1/4-e Budapesten lakik, 1/4-e másik vidéki nagyvárosban. Kicsike falvakban, ahol még a közelben sincs nagyváros, ahova bejárnának a fiatalok bulizni, nagyon-nagyon kevesen laknak, és azok is többnyire idős emberek.


Egyébként meg nem azt mondtam, hogy valaki nem lehet normális ember, ha nem jár el. Sőt, sikeres is lehet, sok kitartással, energiabefektetéssel, ésszel és szerencsével. Csak ismerősökkel sokkal könnyebb... aki meg ezt Magyarországon ma tagadja, az álomvilágban él.

2011. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

XD..

Ez az egész vita komoly :)

De van benne igazság.

Szerintem az aranyközépút az igazi.

Sajnos én régimódi vagyok dolgokba ...ez a világ nekem teljesen idegen. Én rengeteget jártam bulizni kocsmázni diszkózni rengeteg pénzt el is vertem rá. Aztán feloszlott egy szép nap a társaság. Azóta nem is voltam jó buliban csak a pénzt hajtom mint sokan mások. közbe 28 lettem és az az érdekes hogy mikor jó kocsim van kivagyok öltözve és pénz van a zsebembe akkor minden csaj körülöttem dong én vagyok a jó arc a buli királya. mikor meg füvet nyírok és megszomjazom elmegyek a Tescóba strandpapucba rövidgatyába meg egy fakult pólóba valami lé-ért akkor van hogy rám se köszönnek ugyanazok a személyek. Ugyanez van ha hazafele jövet benézek egy kocsmába. Mostanra nagyon feketén fehéren átlátom már a dolgokat és ez engem olyannyira zavar hogy nem is járok el sehova szórakozni. Úgy hogy osztom a véleményét a 9 pontos szerzőnek.

Múltkor én például úgy felidegeltem magam a sok tarhálós ribin hogy azon gondolkodtam ha mégegy azért odajön hozzám hogy meghívassa magát egy kör piára izomból beverek neki egyet. -Olyan pofátlanok manapság az emberek főleg a nők szóval ,kezdek megijedni.. De lehet én vagyok régimódi...?!

2012. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Érdekes, én mindig is kilógtam a közegből, ami körülvett, kiskoromban is a kutyáimmal játszottam és olvastam, ez most sincs máshogy, dilis kutyás csaj lettem, és egy csöppet sem zavar:) Volt bulis korszakom, és egy percre sem sírom vissza, sőt. Viszont ha téged zavar a jelenlegi életed, hát változtass! De csak a saját kedvedért!
2012. ápr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Hogyhogy kiemelted ezt a kérdés egy évvel később? Amúgy nehezen tudok erre mit írni, egyik felem nagyon egyetért veled, a másik nagyon nem.
2013. ápr. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

Gondoltam, ez így elegáns...

(amúgy csak utólag vettem észre, hogy pont egy éve tettem fel:D)


Fejtsd ki!

2013. ápr. 6. 10:47
 48/49 anonim válasza:
tejóisten. na ezt végigolvasom, ha lesz időm :D
2015. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Szívderítő olvasmány lesz.
2015. márc. 30. 18:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!