Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Van valaki, aki akarja, hogy...

Van valaki, aki akarja, hogy megtanítsam, hogy hogyan kerüljék el a csajok és maradjon ki a fiatalság minden bulijából?

Figyelt kérdés
Garantált módszereim vannak.
2011. aug. 6. 15:29
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

A 80%-os válaszoló vagyok.

A Skins szerintem nem éppen a legjobb példa, oké , nekem az a kedvenc sorozatom, de a kérdező nem hinném, h ilyen féle bulikra vágyik, természetesen nem lehet tudni :)

Ismerkedni bárhol lehet, barátkozni szintén, és a bulit meg már kifejtettem egy hozzászólásomban, hogy nem feltétlenül kell kiütnöd magad ahhoz, hogy jól érezd magad :)

Nem kell példát nézned szerintem, h hogyan élj, magadnak kell ráérezned, hogy mire van szükséged,ahhoz, hogy boldog és kiegyensúlyozott életed legyen.

2011. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
Várj,nem te voltál az,aki kiírta azt a kérdést,hogy legszívesebben megölné az egyik osztálytársát,annyira féltékeny rá?
2011. aug. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
nem...
2011. aug. 22. 11:15
 34/49 anonim válasza:

Amúgy kihagytad azt, hogy "Legyél sci-fi rajongó." illetve azt, hogy "Törekedj minél helyesebben írni és nem "megerőszakolni" a magyar nyelvet, illetve néhol tűzdeld meg a beszélgetéseidet, mind írásban, mind szóban olyan szavakkal, melyeket a te korosztályod 30%-a, míg az idősebb korosztályok több mint 80%-a ismer." Engem legalább is ezért néznek általában, ahogyan ők mondják "flegmának", holott szerintem tudatában sincsenek annak, hogy mit jelent a szó valójában. (:

18/L

2011. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
Ebben nagyon igazad van...
2011. aug. 29. 11:54
 36/49 Five Star ***** válasza:
Azért fontos bulizni, mert ott szerez későbbi ismeretségeket az ember. Nem csak haverokról, meg barátokról beszélek, hanem ismeretség. Ma Magyaroszágon pedig az ismeretség legalább annyira számít, mint az ész vagy a tudás, pláne ha nem is BP-n élsz. Az ismeretségének a 3/4-ét pedig az ember kb 16-tól 25 éves koráig tudja megszerezni, bulikban.
2011. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

ma 16:47


És ha valaki kisvárosban él, ahol van 1 szórakozóhely ahová nem szívesen megy, mert állandóan ugyan azok az arcok vannak, akkor mi van??? Nem leszek rendes felnőtt emiatt? Nem tehetek róla, hogy nem pest megyében lakom, ahol dúskálhatnék a választékban...

2011. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
Kösz, de én valahogy nem bulikban akarok későbbi életemben fontos ismeretségekre szert tenni.
2011. nov. 14. 16:58
 39/49 Five Star ***** válasza:
Hát akkor hol?
2011. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

ma 16:55 vagyok


FiveStar, gondoltam, hogy arra már nincs válasz amit én kérdeztem :D

2011. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!