Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Régi ismerős, töröljem vagy...

(L) Bella (L) kérdése:

Régi ismerős, töröljem vagy maradjon fent facebook-on, iwiw-en?

Figyelt kérdés

Ismerőseim száma az 500-at lassan megközelíti. Köztük vannak óvodás ismerősök, előző munkahely, lakótelepi ismerősök, olyanok, akiknek egyszer-kétszer köszöntem egy buliban, elfogadtam a felkérést, mert hát nem vagyok bunkó, meg kíváncsi vagyok a többi fényképre, de van köztük olyan, akivel utcán találkozok fel sem ismer, nem köszön, vagy egyáltalán nem is látom.

Ha letörlöm megmaradnak az igazán fontosak mostani barátaim, de úgy érzem ezzel mintha hidakat égetnék fel magam mögött.

Ti mit csináltok?


2011. ápr. 20. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én senkit nem törölnék.
2011. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 napietus ***** válasza:
100%
én azokat szoktam csak törölni, akik körlevelet küldözgetnek, és első figyelmeztetés után nem hagyják abba. meg akik élőben nem köszönnek, azokat (nem az, hogy egyszer szórakozott volt, vagy nem vett észre stb., hanem akik rendszeresen).
2011. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak fent régi ismerőseim, olyanok is akik alig használják az fb-t nem is beszéltem velük évek óta.
2011. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

miért égetnél fel hidakat?Én rém bunkó és butyuta dolgonak tartom amikor valaki a neten kattintgat(bejelöl ismerősének)a valóságban pedig elfordítja a fejét.

Én is töröltem már ismerősöket,csak azokat hagytam fent akiknek érdekel az élete ,tartjuk a kapcsolatot.

Már rég nem érdekel milyen szám van az adatlapomon(ismerősök száma)

az a lényeg h akik fent vannak azokra kíváncsi vagyok.Ennyi.

fcebookra ez különösen igaz miért olvasgassam olyan emberek híreit baromságait akikkel 0 kapcsolatom van?csak h egyel több embernek tiltsam a bejegyzéseit?:)

2011. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

akikre meg kíváncsi v de ritkán találkozotok attól még fent maradhat később így feltudjátok venni a kapcsolatot,

nekem is van egy pár ismerősöm akiket rég láttam de így legalább követhetjük egymás életét stb.

2011. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
én magamat töröltem
2011. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért törölted magadat?
2011. ápr. 21. 12:13
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Bocsika, hogy ilyen későn válaszolok. Azért töröltem, mert elegem lett a körlevelekből, és az olyan jelölgetőktől, akik a mennyiségre mennek, hogy mennyi ismerősük van, de az utcán nem is köszönnek. Talán fb-ra regisztrálok, de még meggondolom. A fiam rajta van, nézelődni így is tudok.
2011. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!