Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Igaz az, hogy csak Magyarorszá...

Igaz az, hogy csak Magyarországon szokás mindenap fürdeni?

Figyelt kérdés
Több ember is mondta már, hogy csak Magyarországon szokás mindennap fürdeni, és hogyha pl. Angliába elmész, és mindennap fürdeni akarsz bolond-nak néznek, hogy mit akarsz, miért pocsékolod a vizet... És, csak azért van nálunk ilyen fürdő kúltura, mert a Törökök építettek itt fürdőket. Én nem akarom elhinni, hogy jobb európai országban nem fürdenek rendszeresen.
2009. aug. 20. 23:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Svàjcban élek itt az àtlag reggel is és este is zuhanyzik.
2009. aug. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Német rokonaim (németek, nem elszármazott magyarok) is minden nap tisztálkodnak, mondjuk ők zuhanyoznak, nem fürdenek.
2009. aug. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
nekem a pasim angol, es minden nap furdik, meg a csaladja is
2009. aug. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
skandináv meg egyéb északi országokban is mindennapos a fürdés.
2009. aug. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%
Hát nem tudom... énn Németországban jártam, nem vagyok róla meggyőződve, hogy minden nap fürdenének....
2009. aug. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Egy csoport ment ki Németországba innen, ahol lakok, és családoknál lettek elhelyezve. Hát, meséltek érdekes dolgokat...2 hétig voltak kint, ebből 4x volt a család fürdeni.
2009. aug. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%

En svajcban eltem, es az ellenkezojet tapasztaltam.

Kb 2-3 naponta volt furdes.

Nem egy embernel- tehat nem csak az en ismeroseim voltak igenytelenek...

Bar a konkret furdes kadban, egyaltalan nem egeszseges foleg nem naponta.

Ellenben a mosakodas es a rovid zuhanyozas elengedhetetlen a szemelyes higienia szempontjabol valamint sok betegseg is megelozheto ily modon.

2009. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
Japánban is midnen nap fürdenek...SŐT ott elősször alapos csutakolós zuhi,majd tiszta vízben fürdés:)
2009. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Voltam Németországban, de ott 10 nap alatt egyszer sem fürdött senki...
2009. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%
Én Angliában voltam, a gyereket 2 naponta fürdették (egész jómódú angol család). A szülők valamivel ritkábban csobbantak. De nem voltak büdösek :o)
2009. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!