Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan gyakorolhatnám az angolt?

Hogyan gyakorolhatnám az angolt?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem, van felsőfokúm, viszont nem mostanában csináltam, suliban egyáltalán semmit sem csináltunk angol órákon és nem is az, hogy sokat felejtettem, hanem egyszerűen nem megy olyan folyékonyan a beszéd és a nyeévtan, mint amikor tényleg foglalkoztam vele. Írásban sem ártana egy kis belerázódás. Milyen módszereket tudtok ajánlani érettségi feladatsorokon kívül? Főleg a beszéd gyakorlására keresnék valami megoldást, mert sajnos nincs lehetőségem kamatoztatni a tudást és így eléggé elrozsdásodott az angolom.

2020. márc. 23. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress angol nyelvű beszélgetőpartnert. Egy csomó fiatal otthon unatkozik a számítógép előtt. Biztosan van olyan honlap ahol lehet ilyet találni. Google a barátod.
2020. márc. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Interneten a Duolingo
2020. márc. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!