Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez az angol szöveg helyes? (5...

Ez az angol szöveg helyes? (5 sor)

Figyelt kérdés

Ha nem akkor segítenétek légyszi? Próbálok folyékonyan angolul írni és írtam egy levelet az egyik írónak gyakorlás képpen. Elkuldeni nem fogom csak kíváncsi vagyok, szeretnék fejlődni.


Köszönöm ha válaszolsz!

L



2021. márc. 14. 20:07
 1/4 A kérdező kommentje:

Dear Riley! I'm sorry if I'm disturb you but I really need to ask you something. I've read your book the "Lock every door" and I'm curious because i don't know that is Jane alive, or not? I know this isn't the most important thing in your book, but it's important for me.

I would be grateful if you could answer my question.


Best Regards

2021. márc. 14. 20:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megszólítás után vessző, nem felkiáltójel.

if I disturb you

I don't know if/whether Jane

important to me

2021. márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! A disturb-osat én is úgy gondoltam csak a neten nem úgy találtam, és még nem bízok annyira az angol tudásomban.


Köszönöm a válaszod!

2021. márc. 14. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Dear Riley,

I'm sorry if I'm disturbing you but I really need to ask you something. I've read you book "Lock every door" and I'm curious to know whether Jane is alive (or not). I know this isn't the most important element of the story, but it's important to me. I would be grateful if you could answer my question.


Best Regards

2021. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!