Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Emlékeztek még az igék,...

Emlékeztek még az igék, igeidő, melléknevek és ilyenekre?

Figyelt kérdés

2023. aug. 15. 22:59
1 2
 11/15 anonim válasza:
23%

Emlékeztek még az igék, igeidő, melléknevek

Ige-cselekvés, történés


Melléknév-tulajdonság


Főnév-tárgy, fogalom


Igeidő-jelen,

---------------


Anamányni, nem emlékezni.De én nem rakem ezt a bullshit nyelvet, nekem ez nem nyelv, nem rakem ezeket a hangokat, olyan halandzsa. Ezt az új-ónemmagyar izét nem beszélem. Sőt, ezzel az új-ónemmagyar halandzsával egyéb nyelveket rak az ember beszélni, hisz mondjuk a magyar nyelv indogermán és germán nyelv. Na most voltak itt olyanok, ahékazt mondták hogy más nyelvekre kellenek ezek a hangok, de ez bullshit, hisz az úgymond magyar grammatika egy bullshit, hisz nem fingár nyelv és ezek a bullshit hangok nem vannak rakni. Az iskola engemet is zavarta, hogy he? Nekem ilyen új-ónemmagyar bullshitekkel nem ment mondjuk a német, hisz a magyar nyelv indogermán és germán nyelv, vagyis stak úgy megy nekem a német vagy egyéb más hang, ha én ezeket a bullshit hangokat dúrgerem.


De:

He? Melléknév? Nem rakem, raktem ezt a hangot se, inkább naknama.

Fogalom? Ilyen hang nem van, stak nyelvkakilási halandzsa, idegen, aljan bullshit, idegene ideológia. Nem rakem ezt a hangot se.

Tulajdonság? He? Nekem ez is egy halandzsa volt, de raktem később, hogy attól van, hogy az indogermán tele stumától ered, rokonja a tolvaj és a tol is, vagyis tulajdonság tolvajlás.

Cselekvés? Stelnek, Stalnak, cselnek, csalnak? He? Nem rakem.

Jelen? Ez a hang se ment nekem, de inkább vesz vagy itt.

Tárgy? He? Ezt se rakem, hogy hogyan jön ide.He?

Igeidő?Ezt se raktem sohase. Az ige az indogemrán eg stumátólered, beszélni, így boljás, hogy az új-ónemmagyar egy makogás, hogy hogyan is nem raktem.De idővel?


Nekem ez halandzsa.

2023. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

61 vagyok, és még mindig tökéletesen emlékszem, mert a suliban be kellett magolni.

Te idôdben , 10-15 éve mit tanítottak nyelvtanórák alatt? Az emojik jelentéseit?

2023. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasd el az Én Te Ő Mi Ti Ők című mesekönyvet. Mese keretében megtanítja annak az alapjait, amit a szófajokról tudni érdemes.
2023. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem is megvannak ezek, idegen nyelvek tanulása során nagyon is hasznosak. Meg időnként a helyesírásban is.

Aki nem elékezik ezekre:

* szóban nem okoz problémát

* helyesírás nem a legjobb (de nem feltűnően rosszabb a fórum átlagánál)

* idegen nyelveket nem beszél, és ha elkezdené, akkor újra nyelvtanoznia kell

2023. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#11,

Most magyarul ird le mind amit összehalandzsáltál itt.

Angolul is megteszi, hiszen a bullshit-ot már tudod. 😂🙄

2023. aug. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!