Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy gondolják ezt a szolgálta...

Hogy gondolják ezt a szolgáltatást?

Figyelt kérdés
Ezen a fórumon sokan szívesen adunk tanácsokat, és válaszolunk meg kérdéseket. Nagyon csodálkozom azonban azon, hogy akad olyan, aki annyira ki akarna bennünket használni, hogy egy átlagos tarifával számolva 24-26 ezer forintos munkát várna el ingyen és bérmentve.
2011. febr. 27. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Bővebbenis kifejtenéd? Volt olyan kérdés, amit csak azért tett fel valaki, mert neki is megbízása volt rá, és a válaszért pénzt várt?
2011. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom fordításra gondolsz, bár javíts ki ha nem! Többnyire diákok írnak, akik nem tudnak valamit lefordítani, egy-két mondattal, vagy néhány szóval még nekem sincs bajom, de amikor bemásol valaki egy oldalas szöveget, hogy az kéne neki valamilyen idegen nyelven, arra már inkább nem is reagálok. Sajnos ilyen az internet világa. Én amondó vagyok, megoldottam valahogy régen internet és fordítók nélkül is egy-egy angol házi dolgozatot, akkor már a netes fordító programok, és szótárak világában, amikor már átnyálazni sem kell egy több száz oldalas szótárat vagy ha úgy adódik, nyelvtan könyvért sem kell könyvtárba menni, ne már hogy nem tudják megoldani...
2011. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nézd meg, milyen terjedelmű fordítást szeretne itt valaki kapni németből!

Egyébként igazad van. Nem is gondoltam rá. Ebből jól meg lehetne élni. Valaki megbíz valakit egy fordítással, az a valaki ide felrakja, és beszedi a fordításért a pénzt. Ilyen kéréshez is "alkat" kell ám!

2011. febr. 27. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Húszezer egy dalszöveg vagy egy levél lefordításáért? Nem mondom...
2011. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem dalszöveg! Nézd meg!!!

Tizenkétezer körüli leütés, átlagos fordítási tarifával (2 Ft) számolva, sürgősségi pótlék nélkül.

Próbáld meg lefordítani, és mérd az időt.

2011. febr. 27. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Megtaláltam. Hűha.
2011. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azta... :D Én is megtaláltam, ezt valóban nem tudom hogyan gondolta az illető :) Második voltam.
2011. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!