Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Elsajátítható a francia nyelv...

Elsajátítható a francia nyelv autodidakta módon akár a középfokú nyelvvizsgáig?

Figyelt kérdés

Én úgy próbáltam mindíg tanulni hogy először megtanulom a nyelvtant utána tanulok szavakat és lesz ami lesz de jó ez a módszer?

Ebben gondolkoztam (még nem kezdtem el) van egy kis nyelvtani összefoglalóm (Francia Kisokos a címe) és netes szótárak.

Van egy nyelvkönyvem is viszont az annak jó aki már tanult franciát.


Netes szótárak jók?



És jó a módszer amivel nekiállnék vagy egyáltalán nem?:S

(vagyis először a nyelvtan megtanulása majd szavak tanulása....)


Kiejtés az olyan szabálytalan mint az angolnál? Csak mert eléggé annak tűnik.



Amúgy nem tervezem hogy nyelvvizsgám lesz belőle csak meg szeretném tanulni mert szép !:)


2011. okt. 23. 22:38
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szerintem ez csak akkor reális, ha van valaki, aki néha ellenőriz. Pl lehet jó szar kiejtésed is ebből, mert nincs kontroll. Lehetnek tévedések, stb. szóval lehet, de feltételekkel szerintem...
2011. nov. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

quant a moi je n'est jamais eu un seul fois dans entre mes mains un quelconque livre grammere français!!ni un seul second etude quelque-part dans un ecole!!

totalment autodidacta et pendant peu pres 2,5 ans!!

a mon avis seulment..........apres qui-qui selon sa pôint de vu!!

le meilleur ecole est la vie vrai!!rues,magasins,journales,television,etc en france bien sur!!!

bonne chance a tous et a toutes!

2013. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!