Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Miért használjátok ezeket a...

Miért használjátok ezeket a szavakat: v (a) ok, tok, naon? Annyira nehéz egy gy-t leírni az olvashatóság kedvéért?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 16:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Ja a pussy az egy jo szo.....
2008. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
97%
Én nem használom, de borzasztóan tud idegesíteni. Hülye tini divat - bár én sem vagyok idős - de akkoris. Ennél már csak a becézgetések rosszabbak...
2008. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
én lustaságból..:P illetve ha sietek!
2008. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
detto:P pedig am sokat olvasok, meg minden... de neten így szoktam meg.
2008. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
83%
Én is fiatal vagyok, 23 éves, mégsem használom ezeket a rövidítéseket, sőt, ellene vagyok ennek a rossz szokásnak. Sajnos az a legnagyobb probléma, hogy míg a fiatalok előszeretettel majmolják ezt az írásmódot és az angol szavakat, addig a magyar nyelv helyesírását egyre jobban elfelejtik. Ha egy hivatalos dokumentumot kell kiadni a kezükből, azt már helyesírás-ellenőrző nélkül el sem tudják készíteni.
2008. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Én használom ezeket de semmi értelmük. Ha gyorsan írunk MSN-en és nem akarjuk leírni a szót. Fiatalok körében ez a menő. :)
2008. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

én se szoktam ezeket használni de engem nem idegesít.


egyszer viszont volt egy magyar tanárom akit nagyon utáltam, és így írtam meg egyx fogalmazást. barátok=barik, találkoztunk=taliztunk, hogy=h...

teljes felháborodott, szóval elértem a kívánt hatást:D igaz kaptam egy karót de megérte, jó vicc volt:D

2010. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
*egy
2010. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!