Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Elítélitek (lenézitek) az...

Elítélitek (lenézitek) az olyan cigányt is aki, dolgozik és békében szépen él a családjával?

Figyelt kérdés

Lenézik csak mert cigány!?

Szeretném ha őszintén válaszolnátok , az olyan cigány embert is lenézitek ,aki ápolt ,tiszta lakásban él, dolgozik,békében él a családjával,gyerekét taníttatja ?

(hihetetlen ,de van ilyen ember is)


2013. febr. 22. 00:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Azért én szeretném megnézni azt a rendes dolgozó cigányt aki le se szar egy fejberugást,ezt valószinüleg álmodta a hozzászóló.Ha az én közelemben lakna egy ilyen szar házi bünözö cigány tuti történne vele valami csúnya,az biztos.Pedig alapból békés vagyok.
2013. febr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
20-as nyilván úgy értette, hogy a bűnöző cigányok azok, akik le se sz@rják, ha fejberúgnak egy rendes cigányt, mert a rendeseket ők is kinézik maguk közül.
2013. febr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

NEM.


Nekem is van két ciány barátom (egy fiú, és egy lány), de normálisak, tiszták, és dolgoznak (zenész család).


Tudjuk, hogy vannak ilyenek, de amíg a többségetek állat módjára viselkedik és akként él, addig nem emberek. Sokatoknak meg sem fordul a fejében, hogy a gyerekét iskolába járassa, vagy, amikor megjön a segély, ne cigire meg egyéb hülyeségekre verje el, hanem a gyerekének vegyen ruhát.

Továbbá sokatok szerint normális dolog 12-13 éves kislányokat teherbe ejteni. Mondván, hogy ez a kultúrátok része.

2013. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Kedves #16/23, idézet:

"Utolsó,nem irigyellek ,de miért nem fogtok össze ti is a falutokbeliekkel?Nincs polgárörség?"


Az a baj, hogy többségben vannak, és sok az idős ember a magyarok között is.

Polgárőrség pedig nincs. :(

2013. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Akkor irjatok egy hivatalos levelet a polgármester aláírásával az állapotokról.Küldjétek el a belügyminisztériumba az illetéskeseknek.Ha nem segítenek,illetve küldenek rendöröket akkor hívjátok a gárdát majd ők rendet csinálnak.
2013. febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Az átlag cigányságot gyűlölöm, amelyik pedig képes magyarként viselkedni, azt elfogadom.
2022. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!