Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Biztonságos ez az INTERPALS. NET?

Biztonságos ez az INTERPALS. NET?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy német levelező társat, de normálisat, ha regisztrálok ide, biztonságos lesz?

2013. okt. 8. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne az? Mi történhetne?
2013. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs :D
2013. okt. 8. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha nem adod meg mindenkinek a lakcímedet, meg azt, hogy "lakáskulcs a lábtörlő alatt", akkor nagy baj nem történhet :P

Maximum belefutsz néhány perverz emberkébe (ha lány vagy), de azokat meg le kell szarni.

Én azon az oldalon ismertem meg a barátnőmet, úgyhogy csak ajánlani tudom :D

2013. okt. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sok emberrel levelezek itt. Óvatosan, mert egyes körökben elterjedt a nézet, hogy ez netes szexpartner kereső. Szóval sok a perverz, erre készülj fel. Pénzt ne küldj senkinek, és akkor nem lehet baj.

Én sok embert ismertem meg itt, de én főleg a spanyolokat keresem, velük alig-alig van rossz tapasztalatom. De pl. a törökök egyértelműen szexchatet akarnak.

A némettel is lehet próbálkozni, de velük nehéz, nem olyan közvetlen emberek, és inkább az angoltanulás miatt vannak ott.

2013. okt. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!