Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » 3 hónap alatt mennyire tudok...

3 hónap alatt mennyire tudok megtanulni angolul?

Figyelt kérdés

3 hónap alatt középfokban meg lehet tanulni? mert nekem azt mondták hogy alapfokon nem lehet emberekkel angolul beszélgetni.. 3 hónap alatt sikerülhet valahogy ˇˇjólˇˇ beszélni angolul?

értelmes válaszokat köszi!!!



2015. márc. 8. 11:19
 1/8 anonim válasza:
Nem. Ez értelmes.
2015. márc. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rsag válasza:
100%

nem tudom ki mondta neked ezt a hülyeséget. Aki angol az megérti hogy mit akarsz, ha nem is teljesen helyes amit mondasz. Aki meg nem, az amúgy sem nagyon fogja/akarja.

Egyébként meg lehet tanulni a középfok szintjét 3 hónap alatt, csak elég intenzív tanulási módszert kell alkalmazni. Nyelvleckék, műsorok angolul (előbb magyar, majd angol, végül felirat nélkül) és ilyenek

2015. márc. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A bnőd angol? :o
2015. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Az függ a nyelvérzékedtől, a módszeredtől, a tanárodtól, hogy naponta mennyi időt szánsz rá, stb.
2015. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát hétfőtől-péntekig minden hétköznap 1órát és ha vége a sulinak junius 14én utána többet foglalkozom vele julius elejéig addig sikerülhet (magántanárral)??
2015. márc. 8. 11:27
 6/8 anonim ***** válasza:

meg lehet, de ahhoz tényleg nagyon intenzív tanulás kell. ha speciel 3 hónapra kimennél Angliába, 3 hónap alatt az is lehet, hogy jobban is megtanulsz, mint középfok. de ez nagyon függ a nyelvérzékedtől. ha nagyon nehezen sajátítottad el az alapfokot is, és még mindig problémás a legegyszerűbb nyelvtani szabályok alkalmazása, akkor kifejezetten problémás egy középfokú nyelvvizsgáig feltornásznod magad. ha az alapok könnyen mentek és természetesen jönnek, akkor viszont valószínű, hogy a többi is könnyebben megy majd.


ha nem nyelvvizsgázni akarsz, csak kommunikálni, akkor 3 hónap alatt szerintem egészen jól meg lehet tanulni amúgy, nyelvtanilag helytelen lesz nagyon sok esetben, de jól írták korábban, ha valaki meg akar érteni, akkor meg fog, ha nem akar, akkor beszélhetsz akármilyen egyetemi szintű angolt, értetlenkedni fog.

2015. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszokat!!:)
2015. márc. 8. 11:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha három hónap jól megtanul, nem feltétlenül lesz nyelvtanilag helytelen amit mond.
2015. márc. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!