Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Tudtok ajánlani valami egyszer...

Tudtok ajánlani valami egyszerű angol nyelvű könyvet/regényt, ami segítene a nyelvtanulásban?

Figyelt kérdés

Kellene valami, amivel nem fárasztom ki magam, mégis hasznosan üti el az üres perceimet (s nem untat ugyanúgy), és ebben kérném segítségeteket.


Eredetileg valamiféle könyvre gondoltam, de bármi jöhet amit jónak véltek :)



2015. nov. 22. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Matt Ruff: Bad Monkeys
2015. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Márciuska ***** válasza:

Nagyon jók az oxford bookworms sorozat könyvei. Leegyszerűsítve, lerövidítve adnak ki klasszikusokat pl. A dzsungel könyve, A három testőr, Twist Olivér stb. Általában kis feladatok is vannak bennük, de az is jó, ha csak elolvasod a sztorit.

Ajánlom még a dalszövegek tanulmányozását. Netről letöltheted a kedvenc dalaid szövegét, kinyomtatod, és zenehallgatás közben, vagy akár zene nélkül, csak úgy, olvasgatod és lefordítod őket.

2015. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mint előttem leírták, szerintem is nagyon jó az oxford bookworms.

Amivel én kezdtem, és végül nem is bírtam lerakni, az a Harry Potter. Szerintem egyaltalan nem nehez a nyelvezete es izgalmas:)

Sokkal tobb minden van benne, mint a filmekben, foleg a 3. resztol kezdve:))

2015. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem erre legjobbak az amatőr írók szerzeményei, mert egyszerű a nyelvezetük, s a neked tetsző témáról olvashatsz. Én a wattpadet használom erre.
2016. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!