Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Melyik nyelvet válasszam az...

Melyik nyelvet válasszam az angolon kívül?

Figyelt kérdés

Van Francia,olasz,spanyol,német viszont nem szeretnék nevelőket tanulni a szavakhoz mint a németben pl.:der,die,das

Melyik a könnyebb nyelv?



2016. jan. 25. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az olasz a legkonnyebb ezek kozul. Utana a spanyol, utana a nemet es utana a francia (nekem).
2016. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szintén az olaszra szavazok. Célszerű olyan nyelvet választani, amelyiknek a kultúrája a legközelebb áll hozzád. Sokkal könnyebb úgy nyelvet tanulni ha van valami érzelmi kötődés.
2016. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én anno olaszt választottam, pont ezért, mert az a legkönnyebb. De már megbántam, mert sose tetszett, mindig is a német nyelv állt közel hozzám. Úgyhogy mindenképp azt válaszd ami tetszik, mert úgyis azt lesz könnyebb tanulni ami érdekel, nem azt amit muszáj.
2016. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amelyik érdekel. Amúgy szerintem a spanyol és francia a legkönnyebb. De inkább a spanyol. Magamtól kezdtem tanulni őket, nem nehéz így sem, németet suliban tanították, sose tudtam megjegyezni semmit belőle.
2016. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos mindegyikben vannak nemek, amiket meg kell jegyezni. Kínai nincs a listán?
2016. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én egy másik nyelvet szerettem volna tanulni de sajnos nem lehet szóval nincs olyan kedvem szerinti választásom.
2016. jan. 25. 21:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos névelőket fogsz majd megint magolni, mert az újlatin nyelvekben is vannak nemek.

Az angol után/mellett könnyebb a francia. Könnyebbnek egyébként a spanyolt mondanám, meg ezek közül ezt beszélik a legtöbben. Ha viszont a napfényes Itália érdekel jobban, akkor maradj az olasznál!

2016. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Olaasz

*-*

2016. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én spanyolul tanultam, mert tervben volt az, hogy Latin-Amerika-ba megyek pár évre, a pár évből végül 16 év lett és 5 ország. Amúgy angol anyanyelvű vagyok, disszidáns szülők gyermeke, ezért tudok magyarul is.
2016. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
lovári-20 év és ez lesz a hivatalos nyelv orbániában
2016. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!