Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Segitene nekem valaki lefordit...

Segitene nekem valaki leforditani egy fogalmazast nemetre? Elore is koszonom.

Figyelt kérdés
Iden nyaron Nagytarnan voltam a barataimmal egy kereszteny taborban.Nagyon jol ereztuk magunkat,sok erdekes programban vettunk reszt,voltak bibliaorak,Istentiszteletek,es mas kulonleges foglalkozasok.Egyik nap elmentunk a hegyekbe kirandulni,ahova eleg sokat kellett gyalogolni,de a taj ami ott fogadott,gyonyoru volt.A fak,a patak,a friss levego teljesen magaval ragadott.Egy hetett toltottunk ott,ami nagyon hamar eltelt ,de sok uj baratot szereztem,aminek nagyon orulok,a regi barataimmal pedig meg kozelebb kerultunk egymashoz mivel 1 heten keresztul eggyutt voltunk,eggyutt aludtunk,eggyutt vettunk reszt a programokon.A nyar soaran voltam meg nagyszuleimnel es a rokonoknal ahol szinten jol ereztem magam,a nyar tobbi reszet pedig a barataimmal es a csaladdal toltottem.
2016. szept. 19. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Diesen Sommer verbrachte ich eine Woche mit meinen Freunden in einem katholischen Camp in Nagytarna. Wir fühlten uns sehr wohl,nahmen an vielen interessanten Programmen wir teil, und es gab natürlich auch Gottesdienste und Bibelstunden.

Eines Tages machten wir einen Ausflug in die Berge, wir wanderten viel, die Gegend war atemberaubend. Die Bäume, der Bach und die Luft waren faszierend. Diese Woche verging sehr schnell, und ich habe viele neue Freunde kennengelernt. Mit meinen Freunden, die ich schon früher kannte, wurde unsere Beziehung fester, denn wir erlebten zusammen viel Schönes.

In den Sommerferien besuchte ich meine Großeltern und Verwandten auch,wo ich mich auch wohl fühlte. Den REst des Sommers war ich zu Hause und mit meinen Freunden.

2016. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!