Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ezt a szöveget lefordítaná...

Ezt a szöveget lefordítaná angolra valaki?

Figyelt kérdés

"Drága Quincy! Csak szeretném elmondani, hogy te vagy a példaképem.<3 Egy nap szeretnék én is olyan sikeres lenni, mint te. Naponta többször nézem a képeidet és a videóidat, hogy motivációt tudjak gyűjteni. Egy álmom válna valóra, ha fele annyira sikeres és hajlékony lehetnék, mint te. Rengeteget gyakorlok, hogy hasonlíthassak majd egyszer rád. Remélem egyszer találkozhatok veled. :) (és akkor kihúzhatnám a bakancslistámról az első pontot :p ) légy mindig boldog.:) millió ölelés és millió köszönet, hogy vagy.:) xx remélem egyszer olvasod.:)



Én lennék a világ legboldogabb embere ha valaki válaszol rá.

Köszönöm!!!:)



2016. szept. 30. 21:28
1 2 3
 11/25 chtt ***** válasza:
85%

Nem tudom, jársz-e még erre, kedves kérdező, de a negyedik valóban tud valamicskét angolul ;) (ez abból is látszik, hogy lepontozták:))), szóval érdemes az ő szövegét használnod. Talán a "look like you" helyett írnám azt, hogy "to be like you/to be similar to you", mert a "look like you" nekem inkább külsőt jelent, és az furán veszi ki magát.

Sok sikert a célodhoz!

:)

2016. okt. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

#4-es sincs hiba nelkul.

flexible helyett versatile

practiSe

to look like you helyett to be like you

thanks that you are always here for me???

Nem kellett volna kiegiszites. Mr Quincy nem all a kerdezo rendelkezesere.

thanks that you exist/you're alive/you were born

2016. okt. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtátok de már megírtam és elküldtem.akkor most hülyének fog nézni..? :o vagy elnézi a hibákat..amúgy lány:)
2016. okt. 1. 13:42
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Hát, kérdező, jobban jártál volna, ha kifizeted az óradíjamat, akkor kaptál volna egy rendes fordítást. Így csak ezek az összefércelt erőlködések jutottak neked.
2016. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem baj, nevedrol latni fogjak, hogy nem vagy angolszasz. Kap ennel meg rosszabbat is.
2016. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Te draga #14-es.

Hagyd mar ezt abba, ok legalabb segitettek, es szantak ram az idejuket. En meg ennyit se tudtam volna osszekaparni, de az vigasztal, hogy mivel igy leszoltad oket, te meg ennyi segitseget se nyujtottal.

Es kepzeld, megirtam neki, es valoszinuleg, nagy nehezen, de tenyleg csak feltetelezem, hogy megertette, mert visszairt. Azert remelem erted az ironiat, nem kell ahhoz is oradij.

Szoval koszi mindenkinek aki segitett.:)

Neked pedig ajanlom, hogy a masok altal kapott oradijadbol menj es egyel egy gomboc fagyit.:) tovabbi szep napot angol zseni!

2016. okt. 1. 16:31
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha valamiben jó vagyok, nem csinálom ingyen. Te meg ajándék lónak nem nézted a fogát. Helyes, helyes. Nem is volt mit.:)
2016. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hat... meg nem tudjuk, hogy angol zseni e. Nem mutatta be tudasat vagy annak hianyat.
2016. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
68%

Exemplar- ezt meg soha sehol nem hallottam senkitol ebben a kontextusban hasznalni annak ellenere h 10 eve angol nyelvteruleten elek. Nincs kozhasznalatban, erre a role model-t hasznaljak.


Mondjuk ide neha azok is irhatnanak akik tudnak angolul:-)))


A 4 es nem irt hulyesegeket egyebkent:-)

2016. okt. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
54%

Hááát ezeken az válaszokon (összeszólalkozásokon) jókat mosolyogtam... ...ugyanis régebben én is próbáltam segíteni, aztán mindig volt egy "okosabb", aki kijavított... ...ilyenek a magyar emberek... :-)


Mellesleg (és tényleg nem kötöszködésből írom), de nekem valahogy nem tetszett az a kifejezés sem, hogy: "my role model"... ...szerintem egyszerűen csak: "my ideal".


...és volt itt valaki aki csak pénzért tud fordítani... ...nos a mai anyagias világban így működnek az emberek... ...én sajnos azért csináltam dolgokat meg embereknek, mert szerettem amit csinálok... ...végülis ezért nem megyek Mercédesszel munkahelyre és nem Machintos-on dolgozom... :-) De ez sohasem zavart!

2016. okt. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!